Skocz do zawartości


Zdjęcie

Online/Offline

online offline rankingi

  • Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Valleria

Valleria

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Valleria
  • Studio:Valleria X Entertainment
Reputacja: 10

Napisano 06 lipiec 2015 - 09:16

Buona giornata.

 

Mam sobie tagiego pomysła...

 

A może na liście rankingowej można by było wprowadzić takie udogodnienie, żeby lista gwiazd miała opcję wyświetlania wszystkich aktorów (tak jak jest teraz) i dodatkowo, którzy są w danej chwili online?

Lista offline raczej nie jest potrzebna, bo w większości w rankingach są offline :/

 

Mogłoby to np. ułatwić szefom studia szybki kontakt z osobami bez studiów w rekrutacji. Na chwilę obecną to trzeba trochę się nascrollować, żeby kogoś znaleźć?

 

Pozdro :) 


  • Armani i Vaginka lubią to

vxesygnatura.gif

valleriaSygnatura.gif


#2 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 06 lipiec 2015 - 15:14

Taka opcja już widnieje.


Dołączona grafika


#3 SexyCoffee

SexyCoffee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 postów
  • LocationSilesia
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyCoffee
  • Studio:FUUUL SERVIS
Reputacja: 67

Napisano 06 lipiec 2015 - 20:41

Ale przecież już tak, jest, przy graczu który jest online na liście rankingowej, przy nicku masz zieloną kropkę. Jak na nią najedziesz, masz nawet napisane, że "gracz jest online"

 

Na liście "członkowie" w studio również masz taka informację - jeśli ktoś jest online, to przy jego "chłopku" jest zielona kropka.

 

Chyba, że nie zrozumiałam o co Ci chodzi :) jeśli chciałabyś listę WYŁĄCZNIE graczy którzy są online, to chyba nie ma takiej potrzeby - studio ma max 30 członków, więc nie masz kilometrów do przescrollowania, a jeśli chodzi o WSZYSTKICH graczy, to taka lista jest chyba zbędna (to byś miała dopiero scrollowania, żeby znaleźć kogoś konkretnego :) )


Zapraszamy do studia FUUUL SERVIS

+++ miejsce w pierwszej 10 +++ 88% rozwoju +++ nacisk na walki +++ fantastyczni ludzie +++ miejsce dla Ciebie! +++

napisz do jhs lub SexyCoffee


#4 Valleria

Valleria

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Valleria
  • Studio:Valleria X Entertainment
Reputacja: 10

Napisano 06 lipiec 2015 - 20:45

Mi chodzi o to, żeby wyświetlać listę osób TYLKO online. Ludzi jest dużo i trochę trzeba przewijać zanim się znajdzie kogoś kto np. mnie interesuje. Ewentualnie zrobić listę osób bez studia czy coś, żeby tylko łatwiej było rekrutować.


  • MatkaBoska lubi to

vxesygnatura.gif

valleriaSygnatura.gif


#5 Valleria

Valleria

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Valleria
  • Studio:Valleria X Entertainment
Reputacja: 10

Napisano 06 lipiec 2015 - 20:49

BTW. Może i miejsc w studiu jest max 30 to nie znaczy, że za każdym razem trafi się aktywny gracz. Według mnie taka lista byłaby dobra. Ale to tylko moja sugestia...


vxesygnatura.gif

valleriaSygnatura.gif


#6 SexyCoffee

SexyCoffee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 postów
  • LocationSilesia
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyCoffee
  • Studio:FUUUL SERVIS
Reputacja: 67

Napisano 06 lipiec 2015 - 20:57

Jasne, od tego jest ten dział :)

 

Ale ustalmy, o którą listę Ci chodzi? O listę graczy w studiu, czy listę rankingową? Bo piszesz raz o jednej, raz o drugiej. Tak jak napisałam, w studio chyba łatwo zobaczyć kto jest online (po lewej stronie od nicku masz takiego "chłopka" - jeśli jest przy nim zielona kropka, to znaczy, że gracz był online.

 

No chyba, że mówimy o liście rankingowej, tak jak mowiłam, wtedy z kolei po prawej masz zieloną kropkę. No chyba, że Ci to nie wystarcza :)

 

Ogólnie lista aktywnych graczy rzeczywiście byłaby fajna dla rekrutujących (sama zajmuję się rekrutacja w naszym studiu). Ale to, że ktoś teraz nie jest online, nie znaczy, że jest niekatywny. Można by było stworzyć ogólnie listę aktywnych graczy, czyli takich, którzy w ubiegłych 14 dniach zalogowali się przynajmniej raz i nie są zbanowani... ale to chyba marzenie :) byłoby to olbrzymie ułatwienie dla rekrutujących.


Zapraszamy do studia FUUUL SERVIS

+++ miejsce w pierwszej 10 +++ 88% rozwoju +++ nacisk na walki +++ fantastyczni ludzie +++ miejsce dla Ciebie! +++

napisz do jhs lub SexyCoffee


#7 Valleria

Valleria

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Valleria
  • Studio:Valleria X Entertainment
Reputacja: 10

Napisano 06 lipiec 2015 - 21:21

Lista rankingowa - podział na listę ogólną (obecną) i listę online.


vxesygnatura.gif

valleriaSygnatura.gif


#8 Valleria

Valleria

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Valleria
  • Studio:Valleria X Entertainment
Reputacja: 10

Napisano 06 lipiec 2015 - 21:25

To, że zielona kropka oznacza gracza online to wiem. Rozchodzi się tylko o to by łatwiej znaleźć osoby bez studia i na żywo rekrutować czy coś. Moim zdaniem to dobre udogodnienie chociażby dla tego, że na forum to jakoś to cieniutko idzie.


  • MatkaBoska lubi to

vxesygnatura.gif

valleriaSygnatura.gif


#9 Lartarin

Lartarin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Lartarin
  • Studio:Ultima
Reputacja: 3

Napisano 06 lipiec 2015 - 21:25

Jestem za! Jakiś czas temu miałam o tym napisać, dlatego z przyjemnością podpisuję się pod pomysłem :)


  • Armani i Valleria lubią to

#10 Valleria

Valleria

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Valleria
  • Studio:Valleria X Entertainment
Reputacja: 10

Napisano 06 lipiec 2015 - 21:29

Jestem za! Jakiś czas temu miałam o tym napisać, dlatego z przyjemnością podpisuję się pod pomysłem :)

No w końcu jakiś głos poparcia  (grin)


vxesygnatura.gif

valleriaSygnatura.gif


#11 Armani

Armani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • LocationWszechświat
  • Serwer:PL1
Reputacja: 21

Napisano 28 lipiec 2015 - 10:39

Co to za problem dorzucić jedna komórkę pionowa (np: online) w tabeli do listy rankingowej obok sławy czy poziomu (lvl) podobnie przydała by się taka dodatkowa komórka pionowa z poziomem (lvl) w tabeli pojedynek, dodało by to większa czytelność i wygodniejszą przejrzystość graczom ale czy im się będzie chciało to zrobić to juz sie przekonałem możemy tylko gdybać i sobie chcieć...


Jeśli mój post okazał sie pomocny lub się ze mną zgadzasz doceń mnie i kliknij "Lubię to" przy moim poście  ;)


#12 MatkaBoska

MatkaBoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MatkaBoska
  • Studio:Klasztor Rozpusty
Reputacja: 27

Napisano 04 wrzesień 2015 - 11:47

To jest bardzo dobry pomysł :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych