Jump to content


Photo

Kręcenie filmów - wzbogacenie wyglądu


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 posts
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Posted 16 August 2015 - 11:39 AM

Mam kolejną propozycję, tym razem chodzi mi o poszerzenie opcji związanych z kręceniem filmów.

 

Proponuję dodanie większej ilości ocpji w tłach i zbliżeniach sylwetki gwiazd na okładkach.

 

Kolejnym ciekawym dodatkiem byłoby poszerzenie ilości pozycji, jakie przybierają nasze gwiazdeczki na okładkach filmów - obecnie  są dostępne tylko trzy: zbliżenie twarzy, zbliżenie na klatkę piersiową/biust albo cała sylwetka.

 

Czy nie fajniej byłoby wprowadzić dodatkowe ujęcia? Przecież aktorzy/aktorki mogą przybierać inne pozycje, np. pochylać się, odchylać, klęczeć, opierać ręce na biodrach - możliwości jest mnóstwo. 

 

Chodzi o to, żeby urozmaicić oraz uatrakcyjnić wygląd okładek filmowych - co wy na to :)?


  • Arczi4 and Azurra like this

#2 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 posts
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Posted 16 August 2015 - 11:51 AM

Pomysł mi się podoba (y)  i myślę, że był by dobrym urozmaiceniem ale poza pozami można my też było zmienić wygląd pomieszczenia gwiazdy oraz sex shopu bo to też by wniosło coś nowego ;) (smug)



#3 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 posts
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Posted 16 August 2015 - 13:16 PM

Pomysł mi się podoba (y)  i myślę, że był by dobrym urozmaiceniem ale poza pozami można my też było zmienić wygląd pomieszczenia gwiazdy oraz sex shopu bo to też by wniosło coś nowego ;) (smug)

Dzięki za poparcie, Arczi4  ;) właśnie o coś takiego mi chodzi - spójrzmy też na ekran przedstawiający jakieś w miarę dobrze rozwinięte stuio - takie jak moje np  (grin) - gdzie jedna z aktorek leży na sofie przed komputerem, wygodnie rozciągnięta, z rozłożonymi nóżkami, w zmysłowej bieliźnie a inna aktorka wypina tyłek, jest pochylona do przodu, ale patrzy się zalotnie na aktora stojącego z tyłu ... łapiecie klimaty  ;) ?

 

To w końcu gra o zabarwieniu erotycznym i trochę więcej pikanterii na pewno się przyda.

 

Również wygląd tła w róznych sceneriach powinien być bardziej urozmaicony: jeśli film kręcimy w biurze, to niech to bardziej przypomina biuro - biurko, komputer, fotel, jakaś szafa lub regał w tle; jeśli kręcimy w szkole - sala lekcyjna, tablica albo ławka szkolna - tego typu rzeczy  :)

 

To na pewno da się zrobić - jeśli ktoś jeszcze jest za, niech się podpisuje pod tym tematem albo wysyła polubienia. Kto wie - jeżeli temat zyska większy rozgłos, uda nam się przegłosować realizację tego pomysłu  ;)



#4 malinaxpompa

malinaxpompa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 posts
  • Serwer:PL5
  • Postać:Dayka



Reputacja: 83

Posted 16 August 2015 - 16:40 PM

Również jestem za. Ale z tego co wiem to licho będzie z realizacją, a szkoda bo przydałoby się coś nowego.



#5 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 posts
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Posted 16 August 2015 - 18:55 PM

Również jestem za. Ale z tego co wiem to licho będzie z realizacją, a szkoda bo przydałoby się coś nowego.

Ale pisali w temacie nowych aktualizacji i planowanych zmian w grze, że będą coś zmieniali w kwestii kręcenia filmów, więc szansa jest






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users