Skocz do zawartości


Zdjęcie

zindywidualizowanie studia


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 TylkoRuda

TylkoRuda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Rudapyśka
  • Studio:Agent Provocateur
Reputacja: 34

Napisano 20 sierpień 2015 - 14:32

Perpektywy
"Jak już zostało zapowiedziane w ostatnich aktualizacjach, w ciągu najbliższych 3 tygodni będziemy pracować nad zindywidualizowaniem Waszych studiów."

Treść z ostatniego postu Regnora z aktualizacji. I tutaj moje pytanie. Czy ktoś z moderatorów mógłby mi przybliżyć jak to będzie wyglądało? każde studio będzie miało swój własny unikatowy wygląd? 

Było by pięknie ;)

 


2zdn1ja.jpg


#2 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 20 sierpień 2015 - 16:18

Niestety, w chwili obecnej nie możemy udzielić żadnych informacji na dany temat. Proszę uzbroić się w cierpliwość, która zostanie zapewne nagrodzona kreatywnością zmian ;)


  • Bla1r84 i Azurra lubią to

Dołączona grafika


#3 maro

maro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LocationRzeszow
  • Serwer:PL1
  • Studio:Burdel
Reputacja: 29

Napisano 22 sierpień 2015 - 17:30

"Niestety, w chwili obecnej nie możemy udzielić żadnych informacji na dany temat. Proszę uzbroić się w cierpliwość, która zostanie zapewne nagrodzona kreatywnością zmian"

 

 

to będzie kreatywność w wyciąganiu kasy od graczy, zwłaszcza w tych studiach gdzie już dawno są rozwinięte na 100% i od nich już tak nie trzepali kaski a to dobrzy klienci byli, którzy dobrze płacili:) Oby  to zindywidualizowanie nie powiększyło jeszcze przepaści między studiami bardzo rozwiniętymi a tymi powiedzmy średnio.  Ogólnie mam nadzieję , że się mylę.


  • Armani lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych