Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbieranie kasy w grze

Zbieranie kasy

  • Please log in to reply
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 SZALONAA

SZALONAA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szalonaa
  • Studio:Firstime Anal Productions
Reputacja: 12

Napisano 29 sierpień 2015 - 21:29

Witam , jak wiadomo za wydane pieniądze dostaje się nagrody . Limit to 15 000 000 . Jednak ja należę do tych którzy łamią reguły . Uzbierałam tyle ile jest na zdj i w ciągu 28 minut wydałam wszystko ( w tym darmowe pkt z wbijania lvl'u ) . Różnice w statystykach macie na zdj . Więc jeśli ktoś nie wie czy warto zbierać $ czy nie , to tu macie dowód mojej "ciężkiej" pracy . 

W razie jakichkolwiek pytań pisać priv na grze :D qis7PTz.png



#2 ogar72

ogar72

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • LocationBukareszt
  • Serwer:PL1
  • Postać:ogar72
  • Studio:DIAMENTOWESUKI
Reputacja: 15

Napisano 29 sierpień 2015 - 21:59

No nie ukrywam , że jest to jakiś sposób na dodatkowe pkt ... Ja najwięcej uzbierałem 5 mln . Powiedz Mi jak długo POŚCIŁAŚ nie wydajac pieniędzy ... ???



#3 SZALONAA

SZALONAA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szalonaa
  • Studio:Firstime Anal Productions
Reputacja: 12

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:11

No nie ukrywam , że jest to jakiś sposób na dodatkowe pkt ... Ja najwięcej uzbierałem 5 mln . Powiedz Mi jak długo POŚCIŁAŚ nie wydajac pieniędzy ... ???

Powiem Ci tak , cały czas wydawałam duże sumy $ w sklepie i na przerabianie , wykupowałam max energii i raczej nie pościłam . Tylko powiedziałam sobie NIE WKŁADAM KASY W POSTAĆ TERAZ TYLKO PO 15MLN ale wtedy nie miałam czasu ani weny na klikanie i tak jakoś wyszło że dopiero teraz to zrobiłam . Gram od grudnia a ten hajs to może jakieś 3-4 miesiące się odkładał :) 


  • ogar72 lubi to

#4 ogar72

ogar72

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • LocationBukareszt
  • Serwer:PL1
  • Postać:ogar72
  • Studio:DIAMENTOWESUKI
Reputacja: 15

Napisano 30 sierpień 2015 - 10:36

Wow nieźle ... Ale i tak winszuje cierpliwości ...  ;)



#5 Rica

Rica

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Locationwoj. Śląskie
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nastka
Reputacja: 9

Napisano 30 sierpień 2015 - 23:26

Łoł, jestem pod wrażeniem. Ja nie mam na tyle silnej woli, a to wpłacę na studio większą sumkę, a to coś kupię... ale chyba też zacznę nie wydawać na niepotrzebne bzdury


Nastka (pl3)

lvl 96 i ciągle rośnie.

 

Masz ochotę porozmawiać ze mną w grze? Nic prostszego. Wystarczy napisać!


#6 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 31 sierpień 2015 - 12:23

Oo, super :) to ja się do Ciebie na priv odezwę, bo też aktualnie moim największym wyzwaniem są statystyki i ich podnoszenie. A jeśli jest sposób by choćby częściowo zrobić to za darmo, a nie za kasę, to tym bardziej :D

 

Mój dotyczasowy najlepszy wynik to 5 mln zebrane w około miesiąc - teraz idę po kolejny rekord: 10 mln, zobaczę ile czasu mi to zajmie ;)

 

Albo może od razu zrobię jak Ty - 15 mln! a co się będę szczypać ;)


  • Stoyaa lubi to

#7 SZALONAA

SZALONAA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szalonaa
  • Studio:Firstime Anal Productions
Reputacja: 12

Napisano 31 sierpień 2015 - 20:30

Łoł, jestem pod wrażeniem. Ja nie mam na tyle silnej woli, a to wpłacę na studio większą sumkę, a to coś kupię... ale chyba też zacznę nie wydawać na niepotrzebne bzdury

Też wydawałam na studio i to dużo bo sama rozwinęłam je do 33% . Grałam normalnie ( rozrzucałam kase na prawo i lewo ) ale jakoś dobiłam do takiej sumy :D 



#8 SZALONAA

SZALONAA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szalonaa
  • Studio:Firstime Anal Productions
Reputacja: 12

Napisano 31 sierpień 2015 - 20:32

Oo, super :) to ja się do Ciebie na priv odezwę, bo też aktualnie moim największym wyzwaniem są statystyki i ich podnoszenie. A jeśli jest sposób by choćby częściowo zrobić to za darmo, a nie za kasę, to tym bardziej :D

 

Mój dotyczasowy najlepszy wynik to 5 mln zebrane w około miesiąc - teraz idę po kolejny rekord: 10 mln, zobaczę ile czasu mi to zajmie ;)

 

Albo może od razu zrobię jak Ty - 15 mln! a co się będę szczypać ;)

Lepiej od razu wbijać 15 :) 



#9 SZALONAA

SZALONAA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szalonaa
  • Studio:Firstime Anal Productions
Reputacja: 12

Napisano 31 sierpień 2015 - 20:34

Wow nieźle ... Ale i tak winszuje cierpliwości ...  ;)

Jak się uprę to nie odpuszczam  (grin)



#10 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 01 wrzesień 2015 - 15:40

Szalonaa mistrz mistrzów :) Zrobiłaś to kozacko dobrze :*


Zmieniają się gracze, nie gra.


#11 SZALONAA

SZALONAA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szalonaa
  • Studio:Firstime Anal Productions
Reputacja: 12

Napisano 01 wrzesień 2015 - 18:15

Szalonaa mistrz mistrzów :) Zrobiłaś to kozacko dobrze :*

Tak wiem haha  (inlove)


  • Azurra lubi to

#12 QWERTYQ

QWERTYQ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 1

Napisano 01 wrzesień 2015 - 18:44

Szczerze to ja nie wiem czego tu gratulować?

 

Wegetacji przez kilka miesięcy? Gdyby wydawała kasę na bieżąco to już dawno by miała takie statystyki - a może nawet i lepsze.

 

Niemniej hmmm... podziwiam (?), nie... to byłoby zle określenie, ale - jestem w szoku, że ktoś był w stanie tyle grać w zasadzie nie otrzymując od tej gry nic w zamian bo ani tu kogo zaatakować, a i przydatność dla studia (stojąc w miejscu ze statami 4 miesiące) jest mocno wątpliwa. Sam wydaję kasę codziennie i w ciągu tygodnia mam około 450-530 stat przyrostu. Pozdro.


Użytkownik QWERTYQ edytował ten post 01 wrzesień 2015 - 18:45


#13 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 01 wrzesień 2015 - 19:03

Szczerze to ja nie wiem czego tu gratulować?

 

Wegetacji przez kilka miesięcy? Gdyby wydawała kasę na bieżąco to już dawno by miała takie statystyki - a może nawet i lepsze.

 

Niemniej hmmm... podziwiam (?), nie... to byłoby zle określenie, ale - jestem w szoku, że ktoś był w stanie tyle grać w zasadzie nie otrzymując od tej gry nic w zamian bo ani tu kogo zaatakować, a i przydatność dla studia (stojąc w miejscu ze statami 4 miesiące) jest mocno wątpliwa. Sam wydaję kasę codziennie i w ciągu tygodnia mam około 450-530 stat przyrostu. Pozdro.

Nie zgodzę się. Może sama Szalonaa się wypowie, ale z tego co wiem, nie miała parcia na walki, po prostu grała. Co do przydatności dla studia - również się nie zgodzę - są różne kryteria tego, czy ktoś jest dobrym "członkiem" - staty to nie wszystko, takie jest przynajmniej moje zdanie, ale może jeszcze nie jestem zniszczona parciem na fejm :P


Zmieniają się gracze, nie gra.


#14 QWERTYQ

QWERTYQ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 1

Napisano 01 wrzesień 2015 - 19:41

Nie zgodzę się. Może sama Szalonaa się wypowie, ale z tego co wiem, nie miała parcia na walki, po prostu grała. Co do przydatności dla studia - również się nie zgodzę - są różne kryteria tego, czy ktoś jest dobrym "członkiem" - staty to nie wszystko, takie jest przynajmniej moje zdanie, ale może jeszcze nie jestem zniszczona parciem na fejm :P

 

To że nie miała parcia na walki jest oczywiste. Tutaj w zasadzie nie dojdziemy do zgody bo mamy inne zdania na ten temat, ale każdy obiektywnie powie - nawet ona to stwierdziła, że nie rozwijała postaci - więc to była wegetacja.

 

W zasadzie użytownik SweetAngel1 źle zrozumiał (bo nie powiem że został wprowadzony w błąd, o nie) bo Szalonaa tym chomikowaniem NIE ZYSKAŁA NIC. Nie zyskała żadnych bezpłatnych stat, które w tym wypadku są wynikiem nie klikania ich po wbiciu levela (co poziom daje +2). Dla mnie bzura totalna, ale komuś może sprawić radość że odłożył ileś tam kasy - nie mówię, że nie. A, że to nie ma żadnego sensu to druga sprawa :P



#15 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 01 wrzesień 2015 - 19:55

To że nie miała parcia na walki jest oczywiste. Tutaj w zasadzie nie dojdziemy do zgody bo mamy inne zdania na ten temat, ale każdy obiektywnie powie - nawet ona to stwierdziła, że nie rozwijała postaci - więc to była wegetacja.

 

W zasadzie użytownik SweetAngel1 źle zrozumiał (bo nie powiem że został wprowadzony w błąd, o nie) bo Szalonaa tym chomikowaniem NIE ZYSKAŁA NIC. Nie zyskała żadnych bezpłatnych stat, które w tym wypadku są wynikiem nie klikania ich po wbiciu levela (co poziom daje +2). Dla mnie bzura totalna, ale komuś może sprawić radość że odłożył ileś tam kasy - nie mówię, że nie. A, że to nie ma żadnego sensu to druga sprawa :P

Ok - trochęnie do końca zrozumiałem, przyznaję, że liczyłem na to, iż Szalonaa odkryła jakiś myk, dzięki któremu można uzbierać pulę punktów na rozwój za free - co, jak się okazuje, nie jest możliwe. Po prostu - mozemy zbierać i odkładać kasę za wykonane zadania (misje, kręcone filmy, pojedynki, itp.) a punkty inwestować albo miarowo, co poziom, albo - jak wybrała sobie Szalonaa - czekać i dopiero pod koniec przydzielić punkty do statystyk.

 

Dwie różne ścieżki rozwoju, dwie odmienne strategie - rzecz gustu.

 

Faktem jest, iż tylko zbierając i odkładając punkty 'na potem' w pewnym momencie stajemy się słabsi i bardziej podatni na ataki silniejszych przecwiników. 

 

Pytanie - co się bardziej kalkuluje: czy od razu, z marszu wydawać punkty na bieżąco? czy może najpierw zebrać pewną pulę punktów na rozwój a dopiero potem je rozdysponować?



#16 QWERTYQ

QWERTYQ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 1

Napisano 01 wrzesień 2015 - 21:02


Pytanie - co się bardziej kalkuluje: czy od razu, z marszu wydawać punkty na bieżąco? czy może najpierw zebrać pewną pulę punktów na rozwój a dopiero potem je rozdysponować?

 

Oczywiście, że wydawać na bieżąco bardziej się opłaca do jesteś silniejsza od razu a nie np za 3 miesiące. Bo po 3 miesiącach różnica jest taka, że 3 miesiące byś stała w miejscu tylko tyle. A czy Twoi przeciwnicy stali w miejscu? Sądzę, że nie - a przez 3 miesiące czerpali korzyści że byli silniejsi np. atakowali Ciebie lub zdobywali trofea.


Użytkownik QWERTYQ edytował ten post 01 wrzesień 2015 - 21:03


#17 SZALONAA

SZALONAA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szalonaa
  • Studio:Firstime Anal Productions
Reputacja: 12

Napisano 03 wrzesień 2015 - 10:15

Szczerze to ja nie wiem czego tu gratulować?

 

Wegetacji przez kilka miesięcy? Gdyby wydawała kasę na bieżąco to już dawno by miała takie statystyki - a może nawet i lepsze.

 

Niemniej hmmm... podziwiam (?), nie... to byłoby zle określenie, ale - jestem w szoku, że ktoś był w stanie tyle grać w zasadzie nie otrzymując od tej gry nic w zamian bo ani tu kogo zaatakować, a i przydatność dla studia (stojąc w miejscu ze statami 4 miesiące) jest mocno wątpliwa. Sam wydaję kasę codziennie i w ciągu tygodnia mam około 450-530 stat przyrostu. Pozdro.

Nie chodziło o to by wybić się czy coś . Ale nie jestem NOŁ LAJFEM i zamiast grać jak maniak robiłam to co zwykle i przez to zdobyłam osiągnięcia . Każdy ma inna "Strategie" gry . Jeśli jesteś tu po to by rozwalić innych i tylko po to by postać rozwijać bez przerwy to sory . Dla mnie ta gra jest zabawą i czystą przyjemnością bo jestem tu dla ludzi. Atakowali mnie i większość wygrywałam Bejbe . Żadne studio nie narzekało na mnie i codziennie dostaje kilka ofert ( nawet przy nie rozwiniętej postaci tak było ). Codziennie tak samo mam wyższe staty, ale jakoś mi na tym nie zależy . Liczy się dobra zabawa :) GRA NIE STANIE SIĘ MOIM ŻYCIEM ... Elo 


  • Arczi4 i Azurra lubią to

#18 SZALONAA

SZALONAA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szalonaa
  • Studio:Firstime Anal Productions
Reputacja: 12

Napisano 03 wrzesień 2015 - 10:33

Oczywiście, że wydawać na bieżąco bardziej się opłaca do jesteś silniejsza od razu a nie np za 3 miesiące. Bo po 3 miesiącach różnica jest taka, że 3 miesiące byś stała w miejscu tylko tyle. A czy Twoi przeciwnicy stali w miejscu? Sądzę, że nie - a przez 3 miesiące czerpali korzyści że byli silniejsi np. atakowali Ciebie lub zdobywali trofea.

Co do ataków to mam lepiej , wcześniej z przyzwyczajenia już mnie atakowali i wiedzieli że wygrają ( miałam po 10 ataków dziennie) , a teraz jak mam 2 na dzień to max . Bo przegrywają . Więc każdy ma inny sposób na gre. Możesz wyrazić swoją opinie ale nie mów czy jest dobrze czy źle . 



#19 SZALONAA

SZALONAA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szalonaa
  • Studio:Firstime Anal Productions
Reputacja: 12

Napisano 03 wrzesień 2015 - 10:38

Ok - trochęnie do końca zrozumiałem, przyznaję, że liczyłem na to, iż Szalonaa odkryła jakiś myk, dzięki któremu można uzbierać pulę punktów na rozwój za free - co, jak się okazuje, nie jest możliwe. Po prostu - mozemy zbierać i odkładać kasę za wykonane zadania (misje, kręcone filmy, pojedynki, itp.) a punkty inwestować albo miarowo, co poziom, albo - jak wybrała sobie Szalonaa - czekać i dopiero pod koniec przydzielić punkty do statystyk.

 

Dwie różne ścieżki rozwoju, dwie odmienne strategie - rzecz gustu.

 

Faktem jest, iż tylko zbierając i odkładając punkty 'na potem' w pewnym momencie stajemy się słabsi i bardziej podatni na ataki silniejszych przecwiników. 

 

Pytanie - co się bardziej kalkuluje: czy od razu, z marszu wydawać punkty na bieżąco? czy może najpierw zebrać pewną pulę punktów na rozwój a dopiero potem je rozdysponować?

Nie chodziło mi by rozwinąć postać tylko wypełnić zadania z kasą . W ciągu dni wydać 5mln czy 10mln. Uzbierałam tyle żeby zebrać je za jednym zamachem . Więc jeśli ktoś gra dla zabawy to nie ma różnicy kiedy rozwinie postać ,a jeśli gra się po to żeby pokazać JAKIM TO SIĘ SUPER nie jest to wpierdziela sie w postac codziennie . Takie jest moje zdanie . 


  • Arczi4 lubi to

#20 QWERTYQ

QWERTYQ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 1

Napisano 03 wrzesień 2015 - 11:09

Nie chodziło o to by wybić się czy coś . Ale nie jestem NOŁ LAJFEM i zamiast grać jak maniak robiłam to co zwykle i przez to zdobyłam osiągnięcia . Każdy ma inna "Strategie" gry . Jeśli jesteś tu po to by rozwalić innych i tylko po to by postać rozwijać bez przerwy to sory . Dla mnie ta gra jest zabawą i czystą przyjemnością bo jestem tu dla ludzi. Atakowali mnie i większość wygrywałam Bejbe . Żadne studio nie narzekało na mnie i codziennie dostaje kilka ofert ( nawet przy nie rozwiniętej postaci tak było ). Codziennie tak samo mam wyższe staty, ale jakoś mi na tym nie zależy . Liczy się dobra zabawa :) GRA NIE STANIE SIĘ MOIM ŻYCIEM ... Elo 

 

Nie rozumiem Twojego oburzenia. Ja nie neguje Twojej "strategii" - stwierdziłem tylko, że dla mnie nie ma ona sensu. W ogóle swój post w tym temacie napisałem wyłącznie z jednego powodu: niektórzy źle Ciebie zrozumieli i myśleli, że można coś na tym zyskać - a nie można zyskać nic, oprócz wegetacji. Ja Cię nie oceniam jakim jesteś graczem, czy wygrywasz walki czy nie oraz ile masz zaproszeń do innych studio. Mnie to nie obchodzi tak szczerze. Nie rozumiem też tego, że kogoś kto gra inaczej niż Ty - nazywasz no lifem. "Jeśli jesteś tu po to by rozwalić innych i tylko po to by postać rozwijać bez przerwy to sory" - chyba się trochę zapędziłaś, bo zdanie wcześniej napisałaś, że "Każdy ma inna "Strategie" gry". Bardzo szybko zmnieniasz zdanie.

 

A czy gra stałaby się Twoim życiem, żebyś zarobioną kasę wydała od razu?? YYYY... gdzie tu sens? o co chodzi?

 

Wedlug Ciebie każdy kto wydaje kase od razu to jest no lifem, bo ma ciśnienie, no bez jaj. Ja wydaje kasę bo lubię - ty nie wydajesz bo lubisz wegetować i jest ok, mi to nie przeszkadza, ale dlaczego tobie przeszkadza, że ktoś wydaje na bieżąco?

 

I powtarzam, nigdzie nie napisałem że grasz źle czy dobrze bo mnie to nie obchodzi. Napisałem tylko, że dla mnie taka wegetacja nie ma sensu, a na pytanie SweetAngel1 odpowiedziałem, że moim zdaniem lepiej wydawać kasę na bieżąco. Ten drugi post co zacytowałaś nie był skierowany do Ciebie tylko do SweetAngel1.


Użytkownik QWERTYQ edytował ten post 03 wrzesień 2015 - 11:13

  • tajemniczalola lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych