Jump to content


Photo

Propozycja - nowe stanowisko: Wice-Szef


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 posts
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Posted 02 September 2015 - 21:12 PM

Witam,

 

Mam propozycję, która może dodatkowo uatrakcyjnić grę, poprzez pobudzenie ambicji i motywacji graczy.

 

Polegałoby to na utworzeniu stanowiska Wice-Szefa studia, główną cechą tego stanowiska byłaby oczywiście wyższa ranga i większy prestiż, w końcu to coś wiecej, niż Producent (nie ujmując niczego stanowisku Producenta).

 

Rozbudowanie ścieżki kariery podniesie rywalizację i dążenie do awansu w studiu na kolejny, wyższy poziom.

 

Wice-Szef miałby prawie taki sam zakres władzy, co Szef studia, z jednym, ważnym wyjątkiem: nie mógłby odwołać  Szefa studia.

 

Dlaczego? Otóż obecnie może być więcej niż jeden Szef studia, co stwarza potencjalne zagrożenie, iż jeden z później mianowanych szefów może odwołać szefa, który założył studio - to byłoby nie wporządku wobec kogoś, kto napocił się aby studio założyć i rozwinąć. Właśnie dlatego wice-szef nie powinien mieć możliwości odwołania szefa studia, ale byłby drugim co do ważności człowiekiem w studiu i w zespole - dla najbardziej ambitnych graczy będzie to kolejny impuls do tego, by starać się piąć w hierarchii zespołu, co nada grze jeszcze wiecej dynamizmu.

 

Co wy na to :)?



#2 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 posts
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Posted 02 September 2015 - 21:31 PM

Dokładnie takie same prawa ma producent. Może wszystko to co szef, prócz mocy usunięcia i odwołania Szefa. I nie ma możliwości, by "Szefów" było więcej - jest nim jedna osoba ;) 


Zmieniają się gracze, nie gra.


#3 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 posts
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Posted 02 September 2015 - 21:57 PM

Dokładnie takie same prawa ma producent. Może wszystko to co szef, prócz mocy usunięcia i odwołania Szefa. I nie ma możliwości, by "Szefów" było więcej - jest nim jedna osoba ;)

Naprawdę? To ciakawe, co piszesz - raz widziałem studio, które miało dwóch Szefów (no, chyba że mi się coś pomyliło), stąd mój pomysł na nowe stanowisko.

 

Chociaż i tak uważam, że dodanie nowego stanowiska daje pole do popisu dla najbardziej ambitnych :)



#4 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 posts
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Posted 02 September 2015 - 22:24 PM

Nie, nie mogło być dwóch "szefów"...  Dla ambitnych... hm... z mojego punktu widzenia, każdy "ambitny" i zaangażowany ma szansę na tytuł "producenta" - co daje mu wszelkie prawa zarządzania studiem. Wystarczy, że masz to coś i robisz to dobrze :D


  • Arczi4 likes this

Zmieniają się gracze, nie gra.


#5 MatkaBoska

MatkaBoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 posts
  • Serwer:PL1
  • Postać:MatkaBoska
  • Studio:Klasztor Rozpusty
Reputacja: 27

Posted 03 September 2015 - 19:33 PM

Ja myślę że to całkiem dobre, szczególnie że mają być wprowadzone zmiany w filmach studyjnych to "zastępca szefa" nie byłby złym pomysłem. Mógłby mieć jakieś dodatkowe funkcje związane z tymi filmami i zawsze to coś innego niż producent  ;)


Edited by MatkaBoska, 03 September 2015 - 19:53 PM.


#6 malinaxpompa

malinaxpompa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 posts
  • Serwer:PL5
  • Postać:Dayka



Reputacja: 83

Posted 03 September 2015 - 21:39 PM

Ja myślę że to całkiem dobre, szczególnie że mają być wprowadzone zmiany w filmach studyjnych to "zastępca szefa" nie byłby złym pomysłem. Mógłby mieć jakieś dodatkowe funkcje związane z tymi filmami i zawsze to coś innego niż producent  ;)

Można powprowadzać 50 innych rang, ale moje pytanie brzmi: Po co? 

Przecież jest dobrze tak, jak jest. Poza tym producent to jest tak jakby ten zastępca szefa.


  • Arczi4 likes this

#7 MatkaBoska

MatkaBoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 posts
  • Serwer:PL1
  • Postać:MatkaBoska
  • Studio:Klasztor Rozpusty
Reputacja: 27

Posted 03 September 2015 - 22:17 PM

Można powprowadzać 50 innych rang, ale moje pytanie brzmi: Po co? 

Przecież jest dobrze tak, jak jest. Poza tym producent to jest tak jakby ten zastępca szefa.

Producentem może być każdy w studiu- nawet całe studio, a zastępce można byłoby mianować tylko jedną osobę jak szefa. No ale to są tylko propozycje,mi akurat sie spodobała :P


  • SweetAngel1 likes this




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users