Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki studia.


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kas

Kas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 16 wrzesień 2015 - 22:09

Witam.

Przyglądając się atakowanym studiom stwierdziłam, że niektóre studia zdecydowanie przesadzają w atakach na inne.

Rozumiem, że studia jedne są lepsze inne gorsze. Jednak powinien być jakiś podział np. zależny od sławy. Jakiś przedział z którego wybierałoby się równe studia albo wprowadzić liczbę ograniczającą ataki na to same studio.

Studia z dużą sławą tak naprawdę cieszą się tym, że cały czas atakują słabsze, które na dobrą sprawę nie mają szansy na wygraną.

Sama z doświadczenia właśnie mam taki problem. Ciągle atakuje nas studio dużo lepsze, więc wiadomo, że zabierają dużo sławy. Ja sama nie chcęatakować studia które mają dużo niższą sławę i o wiele słabszych przeciwników, jednak szukanie studia i patrzenie na moce członków też zajmuje trochę czasu.

 

Jeżeli byłaby możliwość jakośto zmienić byłoby super.

Zabawa zabawą ale jak słabe studio chce się jakoś wygryźć może jedynie żerować na jeszcze słabszych... a to nie jest zabawa a wręcz robi się denerwujące i odpycha. Członkowie jak widzą ciągle to samo też nie są entuzjastycznie nastawieni na dalszą grę tylko olewają to, zaczynają wchodzić rzadziej i rzadziej aż w końcu rezygnują.

 

Mam nadzieję na zmiany.

Pozdrawiam.


  • Azurra lubi to

#2 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 17 wrzesień 2015 - 17:24

Witam.

Przyglądając się atakowanym studiom stwierdziłam, że niektóre studia zdecydowanie przesadzają w atakach na inne.

/..../

Jeżeli byłaby możliwość jakośto zmienić byłoby super.

Zabawa zabawą ale jak słabe studio chce się jakoś wygryźć może jedynie żerować na jeszcze słabszych... a to nie jest zabawa a wręcz robi się denerwujące i odpycha. Członkowie jak widzą ciągle to samo też nie są entuzjastycznie nastawieni na dalszą grę tylko olewają to, zaczynają wchodzić rzadziej i rzadziej aż w końcu rezygnują.

 

Mam nadzieję na zmiany.

Pozdrawiam.

Całkowicie zgadzam się z tym, co wyżej. 

 

Owszem, jest opcja, która uniemożliwia atak na dużo słabsze studio - ale to już przy naprawdę bardzo, bardzo dużej różnicy.

 

Ta sprawa jest nie dopracowana w obu grach Playata GMBH, bo i w HeroZero jest to samo.

 

Ja staram się zachowywać w grach tak samo przyzwoicie, jak w życiu - ale wiele osób mówi "to tylko gra" i nie przejmuje się, nie zdając sobie sprawy, że w ten sposób innym psują zabawę.

 

W HZ moją drużynę stale atakują te same, dużo silniejsze drużyny - ponieważ my nie zabiegamy o miejsca w rankingu i trofea, to z jednej strony, nie przejmujemy się tym, ale z drugiej, stale odchodzą od nas nowo pozyskani Gracze, do silniejszych drużyn.

Zostają osoby, które są razem już ponad 2 lata i grają dla swojego towarzystwa, a nie tylko dla gry.

 

Tutaj mam studio jednoosobowe i mam w nosie, czy mnie ktoś zaatakuje  - ale doskonale znam te sprawę z HZ.

 

Niestety, nie wierzę, aby twórcy zrobili z tym cokolwiek - być może nie mają pomysłu, jak to zrobić. :(  Albo nikt się dotąd nie skarżył, bo w ich gry mało gra osób dorosłych....  :(



#3 Kas

Kas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 17 wrzesień 2015 - 20:36

No niestety taka smutna prawda.

Zaatakowali raz, zobaczyli, że tyyyle sławy dostali i teraz non stop regularnie atakują.

I tylko patrzeć jak członkowie przestają uczestniczyć w grze :/

Zostaje tylko nadzieja na zmiany.

Oby.


  • Azurra lubi to

#4 ronna

ronna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 5

Napisano 25 wrzesień 2015 - 13:56

 Wiadomo że jeśli atakuje się jakieś studio to z reguły takie, żeby wygrać po mniej lub bardziej zażartej walce. Piszesz o jakimś podziale według sławy ale.. teoretyzując dlaczego studio, które jest mocne a na przykład 15 miejsc niżej w rankingu nie mogłoby atakować tego z większą sławą?   Obecny system najbardziej odzwierciedla  rzeczywistą siłę  poszczególnych zespołów. Jesteś silny ale nisko w rankingu ,dostajesz dużo sławy i  aż do czasu gdy trafisz na miejsce, w którym powinieneś być.

   Owszem czasami wkurzają ataki na te same studia ale czasem z doświadczenia wiem ,że jest taka sytuacja, że nie ma kogo zaatakować bo wszystkie studia w pobliżu listy się bronią. Wtedy atakuje się studio, które jest najwyżej(i można wygrać) i często jest to samo studio co dwa dni temu. Wydaje się,ze te dwa dni  to czas wystarczający do ponownego ataku w grze.

   Niestety w tej grze dużo ludzi odchodzi, a o sile studia i ich składzie w wielu wypadkach decydują wydane diamenty. Smutne to trochę. Jest też wielu graczy karierowiczów,patrzą tylko zeby być w studiu co jest "mocniejsze" i w mają juz 5-7 zespołów zaliczonych i tak naprawdę "wirtualnego" szacunku raczej nie będą mieli. To jednak tylko gra.Pozdrawiam


  • MatkaBoska, Arczi4 i SLIPPYPUSSY lubią to

#5 Milson459

Milson459

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 3

Napisano 09 październik 2015 - 19:27

zgadzam się w 100%

 

Powinny być większe ograniczenia



#6 test

test

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 4

Napisano 22 październik 2015 - 20:12

Popieram






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych