Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycja zmiany forum Big Bang Empire

Zmiana

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarioNight20

MarioNight20

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 0

Napisano 13 październik 2014 - 22:10

Witam wszystkich bardzo serdecznie mam do zaproponowania kilka małych zmian na tym forum, a mianowicie już mówię. Po pierwsze fajne by było np. dla mnie to, że przydało by się tutaj dużo Moderatorów i jakiś dobry Administrator, który będzie codziennie wchodził na stronkę i patrzył czy nikt nie spamu je tak jak ten BulletBill18 co tyle po zaśmiecał.

 

Zgadzacie się z moim pomysłem jeśli tak to proszę o komentarze pozdrawiam ;)



#2 Rzasik

Rzasik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 4

Napisano 13 październik 2014 - 22:29

Myślę że będzie dużo moderatorów tak samo jak w hz. tylko jest to kwestia czasu :)


Spoiler

#3 MarioNight20

MarioNight20

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 0

Napisano 13 październik 2014 - 23:05

RZASIK masz rację niestety nie lubię czekać no, ale cóż trzeba to trzeba ;)



#4 Wondergirl

Wondergirl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 7

Napisano 13 październik 2014 - 23:14

Lepiej żeby było lepiej niz na forum hero gdzie teraz bląd na błędzie a nie ma kto tego naprawić bo gimbaza sprawiająca władze tam ma to gdzieś :(  A w sprawie modów na hero i tutaj jak bedą (z tego co widać juz powoli są) te same gęby i tam jako modzi i tu wynika jeden morał "nie warto łapać pare srok jednocześnie za ogon bo wtedy się guzik robi  i albo się jest na 1 forum modem i robi się to porządnie  albo wcale bo bycie na 3 forum modem to nic tylko parcie na szkło i branie korzyści a nie pracowanie  bo czasu wam braknie żeby na 3 forach być porządnym modem "  Powinno byc Nowe forum nowi modzi a nie 3 fora i cały czas ci sami przy korycie zupełnie jak w sejmie naszym :( Zresztą widac jakie są błędy na forum HZ to władza tutaj ucieka bo tam nie potrafią poradzić sobie z błedami :( Jak to mówią szczury pierwsze z okrętu uciekaja :(


  • Wondergirl lubi to

#5 Lila

Lila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:...
Reputacja: 90

Napisano 14 październik 2014 - 08:18

Po pierwsze fajne by było np. dla mnie to, że przydało by się tutaj dużo Moderatorów i jakiś dobry Administrator, który będzie codziennie wchodził na stronkę i patrzył czy nikt nie spamu je tak jak ten BulletBill18 co tyle po zaśmiecał.

 

Myślę, że niedługo dodadzą więcej moderatorów, gdy forum troszkę się rozwinie... A co do spamu... można go zgłaszać  :unsure:

 

Lepiej żeby było lepiej niz na forum hero gdzie teraz bląd na błędzie a nie ma kto tego naprawić bo gimbaza sprawiająca władze tam ma to gdzieś :(

 

Jak dla mnie zachowaniem z gimbazy jest lajkowanie własnych postów  ;)


  • Arczi4 lubi to

#6 Wondergirl

Wondergirl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 7

Napisano 14 październik 2014 - 08:29

Myślę, że niedługo dodadzą więcej moderatorów, gdy forum troszkę się rozwinie... A co do spamu... można go zgłaszać  :unsure:

 

 

Jak dla mnie zachowaniem z gimbazy jest lajkowanie własnych postów  ;)

No i ?? JAk nie masz konta na forum hero to sie prosze nie udzielaj bo jakbyś miała tam konto to byś widziała jakie  problemy  są i dlaczego tak pisze Ale jak ty tylko widzisz to że zalaikowałem własny post to naprawde jesteś krótko wzroczna :(



#7 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 14 październik 2014 - 08:35

Jejku, myślałem że jeszcze troszkę czasu upłynie zanim zaczniecie narzekać :) 

Obecnie jest dwóch moderatorów, i jak widać taka liczba wystarcza.  :rolleyes:

Przypominam że to nie jest forum HZ, więc narzekanie na forum tamtej gry tutaj jest przynajmniej dla mnie nie na miejscu.  :angry:


  • Lila lubi to

Dołączona grafika


#8 Lila

Lila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:...
Reputacja: 90

Napisano 14 październik 2014 - 08:45

 

No i ?? JAk nie masz konta na forum hero to sie prosze nie udzielaj bo jakbyś miała tam konto to byś widziała jakie  problemy  są i dlaczego tak pisze 

 

Tak się składa, że mam konto na forum HeroZero i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jakie błędy tam występują... Uważam po prostu, że nie ma tutaj czego komentować, a naprawienie forum na pewno nie leży w kwestii moderatorów, jednak to jest temat- rzeka, w który nie ma sensu się zagłębiać i na pewno nie na tym forum.

 

Ale jak ty tylko widzisz to że zalaikowałem własny post to naprawde jesteś krótko wzroczna :(

 
Ja tylko stwierdzam fakty, za to ty, jak widać, wypowiadasz się w sprawach, o których nie masz zielonego pojęcia...   ;)


#9 Aкιнιкo

Aкιнιкo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
Reputacja: 39

Napisano 14 październik 2014 - 08:47

Śmieszne!


  • Aкιнιкo lubi to

Podoba ci się mój post lub temat? jeśli tak daj like!

 

Jeśli to nie problem wejdź w ten link zarejestruj się lub zaloguj i wyślij mi baterie.

http://pl1.bigbangem...request=531_2_1


#10 MarioNight20

MarioNight20

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 0

Napisano 14 październik 2014 - 10:10

Nom niestety musimy jeszcze trochę poczekać :D



#11 Terjo

Terjo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
Reputacja: 14

Napisano 14 październik 2014 - 10:14

Po co więcej modów jak tu prawie nic się nie dzieje ? Bezsens 2 wystarczy na razie to że będzie więcej modów nie oznacza ze będzie lepiej .



#12 MarioNight20

MarioNight20

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 0

Napisano 14 październik 2014 - 11:07

Ale może być lepiej trzeba się tylko w to zaangażować i tyle :P



#13 Wondergirl

Wondergirl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 7

Napisano 14 październik 2014 - 11:57

Zaangażować to musza się gracze a nie modzi czym więcej graczy tym lepiej i jak Sb byo by jeszcze to by na 100% przyciągneło osoby tutaj

Zresztą jak widać po obecności modów to obaj byli wczoraj a dobry mod jest codziennie ale jak się jest modem na 2 -3 forach to nie ma się czasu wszystkiego przypilnować :( Powinno być 1 forum jedni modzi  2 forum  tez inni modzi i 3 forum inni modzi a nie jak tutaj a szkoda bo mysle że to forum może byc lepsze niż forum hero   jak się przyłożymy wszyscy to powinno być fajnie i miło :)

A żeby było w temacie to zmieniłbym :

Dodał SB

Zmienił modów

Pozdrawiam


  • Iskierka lubi to

#14 The Joker

The Joker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
  • LocationRadomsko
  • Serwer:PL1
Reputacja: 86

Napisano 14 październik 2014 - 15:08

Jest ciężko nie zgodzić się pod wieloma względami z WonderGirl. . .

 

Dla mnie, osobiście, moderować może sam Władymir Władymirowicz Putin, byleby doszło do konkretnych zmian. Prosiłbym o mocne zaangażowanie się w sprawę. 

 

Warto, ta gra jest inna od pozostałych, możne przyciągnąć inną społeczność niż tą na HZ czy OX, głownie chodzi o wiek. 

 

Tak jak mój "przedmówca" napisał, Sb jest pilną i bardzo potrzebną sprawą, nowe działy, mogą być podobne do tych znanych z HZ, rozkosznie byłoby przeprowadzenie jakiegoś konkursu, by zachęcić graczy do udzielenia się na forum. 

 

Niektórzy z Was, piszą, że na to potrzebny jest czas, żeby było więcej userów na forum. Dla mnie to błędne koło,absurd, wręcz głupota,  wpierw trzeba ich zachęcić do udzielania się na forum, tworząc odpowiednie warunki do tego. 

 

No pomyślcie sami na zdrowy, logiczny rozum. 

 

Miło byłoby gdyby do naszych postów, zareagował  komentarzem obecny Moderator, byleby nie tylko "Zamykam bo xyz..."

 

Smacznego!


  • Wondergirl lubi to
Spoiler

#15 Makary

Makary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
Reputacja: 62

Napisano 14 październik 2014 - 18:26

...] Co do tematu na forum powinien znalezc sie SB dzieki ktoremu wiekszosc userow bylaby aktywna

Jak narazie sam nie mam ochoty do czegokolwiek tutaj gdyz malo kto pisze.
Dobrze by bylo gdyby to forum zdobylo jakas reklamy czy cos w tym stylu

Zagladajac na niemieckim forum zauwazylem iz maja juz SB duzo userow jak i tez nie maly spam!

... Ale maja takze Administratora gdzie u nas tego nie ma ( jest ale sie nie udziela ...)
  • Iskierka lubi to

#16 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 46

Napisano 14 październik 2014 - 18:57

@Wondergirl

 

Wczoraj chłopacy jak dobrze pamiętam, zwracali tobie uwagę, odnośnie mojej osoby. Jak myślisz ze publicznie na forum będziesz pisał co i jak odnośnie mnie, czy usuwał to co napisze w twoim statusie, by zobaczyć reakcje nuuby( tak nim jesteś), to wszyscy będą mieli do mnie inne zdanie? No jakoś mi się nie chcę wierzyć ze jakaś ,,trzecia'' osoba wybiera sobie kogoś, krytykując go, a tak naprawdę krytykujesz nie tylko ją, ale i tych co dali mu tą funkcje...

 

Nie wiem czy jakiś z użytkowników tego forum, chcę wiedzieć co i jak zaszło, więc jeżeli chcesz tak jak pisałem wcześniej, takie swoje ,,widzi mi się'' zostaw, bo niszczy tylko to atmosferę na forum...

 

@ Odnośnie tematu

 

WonderGirl mam też podobne zdanie jak Jokera- masz racje :), teraz piszesz z sensem...

 

Po co obecni moderatorzy mają siedzieć na forum BBE i ,,mordować się'' z nami, skoro jest wiele podań na moderatorów, wiele osób chętnych... Podań jest aż 10, a moderatorów no z dwóch wystarczy... 

 

Rozumiem to ze obecny Senior moderator miał takowy obowiązek, sprawdzić i ocenić podania nasze, jednak nie wiem po co kolejny moderator( jak chcę i będzie miał czas niech im jest)... 

 

 

Powstał już trzeci wątek na temat SB. W każdym wątku jest mowa o tym, by te SB na forum powstało... 

 

Shoutbox to dosyć ważna sprawa. W moim odczuciu skoro piszemy do supportu, by on powstał, było by lepiej napisać do obecnych moderatorów bądź do administracji(chyba wiecie kogo)... 

 

Jakieś konkursy? Brzmi ciekawie...

 

Skoro  mamy jakieś plany co do forum, to można, by jeszcze je rozwinąć... 

 

No to więc, nie kłóćmy się i bądźmy po prostu jedną ekipą na forum, napiszmy w tej sprawie do moderatorów i czekajmy na reakcje administracji, bo jak będziemy czekać, to będzie coraz gorszej...


  • Wondergirl, Makary i Iskierka lubią to

#17 *Kamil*

*Kamil*

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 80

Napisano 15 październik 2014 - 14:40

Dziękujemy za Wasze sugestie, wkrótce zastosujemy się do Waszych rad, forum jest nowe dlatego też ciężko jest wprowadzić wszystko na raz.

 

Odnośnie shoutboxu na razie nie jest on w planach jednak weźmiemy ją pod uwagę, jeżeli zostanie rozpatrzone pozytywnie zostanie to ogłoszone dla wszystkich userów.


  • Roll lubi to





Also tagged with one or more of these keywords: Zmiana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych