Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiana w filmach a ukończenie aktualnego


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 08 październik 2015 - 13:58

Wiadomość o aktualizacji 13 października (ale data... nie może być 14?) dostałam wczoraj na pocztę w grze.  Bardzo elegancko, każdy się dowiedział.

 

Ale co z tego...

 

Zaczęłam ten kolejny film, mój 18-ty, dwa tygodnie temu, nie mam teraz wiele czasu na grę, a nigdzie mi się nie spieszy, więc słabo zaawansowane było to "kręcenie".

 

Po wiadomości, wzięłam się na serio do roboty, czyli wykorzystałam całą energię w krótkich misjach, żeby zwiększyć liczbę zmian i zdobyć przedmioty do filmu.

 

Nawet, o dziwo, za całą energię udało się coś zdobyć...  "aż" 3 przedmioty.

 

To ładnie, że nas uprzedzają o tym, że aktualny film przepadnie, ale uprzedzenie bez zwiększenia "losowości" **  znajdowania przedmiotów, nic nie da!

 

APEL do programistów:  niech umożliwią skończenie filmu przed aktualizacją!

 

 

 

** losowość - najbardziej znienawidzone słowo w kilku znanych mi grach, w tym obu grach firmy Playata GMBH



#2 Yvaine

Yvaine

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 1

Napisano 24 październik 2015 - 10:07

WItam. Problem jest następujący:

Nie zdążyłam zrobić wszystkich misji przed ukończeniem filmu i wyłączeniem gry. Potem nie było mnie od wczoraj do dzisiejszego rana. Włączam, dostaję informację, że film zarobił 2 gwiazdki (prawidłowo), ale muszę odczekać 8 godzin na następny.

 

Czy nie powinno być tak, że jeśli czas na zrobienie filmu skończy się pod naszą nieobecność, to okres kiedy nie ma ofert liczony jest od tego momentu, a nie od momentu ponownego zalogowania się do gry?

 

Dziwne, kiedy się okazuje, że 18 godzin po filmie trzeba jeszcze odczekać 8.


  • MatkaBoska lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych