Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam Małą propozycje co do Studia


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 *Mateo*

*Mateo*

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 29 październik 2015 - 17:21

Witam Kochani pomyślałem nad tym i chcę prosić was o wgranie Pluginu

 Polegającym na :

kto wpłaci najwięcej banknotów do Studia dostaje range Biznesmen lub Sponsor 

 proszę wypowiadać się w mojej propozycji.


  • MatkaBoska, Arczi4 i ostrygosc lubią to

Pomogłem lub napisałem coś Śmiesznego/Konkretnego ?

Daj + Ciebie to nic nie kosztuję a mi Pomaga

 

50965850931142258750.png


#2 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 29 październik 2015 - 20:36

Nie tylko banknotów a i diamentów również :P



#3 Faza

Faza

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • LocationLębork/Pomorze
  • Serwer:PL1
  • Postać:RybaGRU
Reputacja: 6

Napisano 29 październik 2015 - 22:07

Właściwie to według mnie nie ma to najmniejszego sensu aktualnie jest dobrze i myślę że lepiej zostawić to tak jak jest niż bawić się w nic nie wprowadzające do gry rangi.



#4 *Mateo*

*Mateo*

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 29 październik 2015 - 23:26

Właściwie to według mnie nie ma to najmniejszego sensu aktualnie jest dobrze i myślę że lepiej zostawić to tak jak jest niż bawić się w nic nie wprowadzające do gry rangi.

Jak dla mnie było by to dobre dla tego iż ludzie chcieli by dostać range i by była konkurencja studio na tym naprawdę może zarobić :)


Pomogłem lub napisałem coś Śmiesznego/Konkretnego ?

Daj + Ciebie to nic nie kosztuję a mi Pomaga

 

50965850931142258750.png


#5 Faza

Faza

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • LocationLębork/Pomorze
  • Serwer:PL1
  • Postać:RybaGRU
Reputacja: 6

Napisano 30 październik 2015 - 00:19

By była konkurencja dana ranga musi coś dawać a nie tylko widnieć bo wątpię by ktoś starał się o zwykłą range która nic Ci nie da a po prostu będzie widoczna - lepiej zainwestować w staty w takim przypadku.

Inni ludzie nie będą na to zwracać uwagi bo raczej w głowie większości graczy zrodzi się myśl "co z tego że wydam sporą ilość diaxów/banknotów skoro nic w zamian za to nie dostanę oprócz zwykłego dopisku sponsor obok nicku" ludzie patrzą na korzyści z danej opcji by było warto po to sięgać.

W przypadku gdzie dana ranga by coś dawała to nie tylko studio może na tym zarobić ale i osoby dbające o gre

Studio zyskuje rozwinięcie się dzięki pompowanej kasie w kase banku
Osoby odpowiedzialne za gre zyskują pieniądze za zakupione diamenty przez graczy bo jeżeli ranga miałaby mega plusy i bardzo ciężko byłoby ją zdobyć to wiadome jest to że każdy by chciał ją zdobyć co wiąże się z kolei z wydawaniem hajsu na gre.

Czyli studio jak i ogólnie gra może na tym zarobić :>


Użytkownik Faza edytował ten post 30 październik 2015 - 00:24

  • didi i ostrygosc lubią to

#6 *Mateo*

*Mateo*

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 30 październik 2015 - 07:36

By była konkurencja dana ranga musi coś dawać a nie tylko widnieć bo wątpię by ktoś starał się o zwykłą range która nic Ci nie da a po prostu będzie widoczna - lepiej zainwestować w staty w takim przypadku.

Inni ludzie nie będą na to zwracać uwagi bo raczej w głowie większości graczy zrodzi się myśl "co z tego że wydam sporą ilość diaxów/banknotów skoro nic w zamian za to nie dostanę oprócz zwykłego dopisku sponsor obok nicku" ludzie patrzą na korzyści z danej opcji by było warto po to sięgać.

W przypadku gdzie dana ranga by coś dawała to nie tylko studio może na tym zarobić ale i osoby dbające o gre

Studio zyskuje rozwinięcie się dzięki pompowanej kasie w kase banku
Osoby odpowiedzialne za gre zyskują pieniądze za zakupione diamenty przez graczy bo jeżeli ranga miałaby mega plusy i bardzo ciężko byłoby ją zdobyć to wiadome jest to że każdy by chciał ją zdobyć co wiąże się z kolei z wydawaniem hajsu na gre.

Czyli studio jak i ogólnie gra może na tym zarobić 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zrozum że cały szef będzie patrzył na tą range i będzie widać kto się stara dzięki temu z rangi sponsora dostaną Producenta :)


Pomogłem lub napisałem coś Śmiesznego/Konkretnego ?

Daj + Ciebie to nic nie kosztuję a mi Pomaga

 

50965850931142258750.png


#7 Faza

Faza

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • LocationLębork/Pomorze
  • Serwer:PL1
  • Postać:RybaGRU
Reputacja: 6

Napisano 30 październik 2015 - 11:38

Zrozumiałem o co Ci chodzi jednak jak widać Ty nie rozumiesz o co mi chodzi... nikomu nie będzie się chciało pompować w kasy w coś co da Ci tylko beznadziejną range. Range producenta aktualnie założyciele studiów wybierają poprzez aktywność,zaufanie,udział w walkach więc po co to zmieniać? Jeżeli studio ma dobrze dobraną ekipe to nie mają problemu z rozwojem a z kolei dobrze dobrana ekipa wiąże się z umiejętnościami założyciela w przyjmowaniu graczy.. jakich sobie dobierze taki będzie miał rozwój.

I tak przy okazji to mogłeś trochę rozwinąć pomysł jak miałoby to wyglądać.


Użytkownik Faza edytował ten post 30 październik 2015 - 11:52


#8 TylkoRuda

TylkoRuda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Rudapyśka
  • Studio:Agent Provocateur
Reputacja: 34

Napisano 30 październik 2015 - 18:43

Ranga bez sensu,w studiu jest prosta drabina fedualna, gdyby ktoś z automatu dostawał range sponsor która dawała by jakieś przywileje a szef studia nie miał by na to wpływu była by jakaś masakra, nie ma co grzebać


2zdn1ja.jpg


#9 BlondIsSexy

BlondIsSexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:BlondIsSexy
  • Studio:BoomSexShoot
Reputacja: 27

Napisano 30 październik 2015 - 22:35

Myślę, że takie rozwiązanie byłoby możliwe, ale trochę pod innym względem. Osoba, która w danym tygodniu wpłaci najwięcej pieniędzy lub diamentów otrzymuje nie żadną rangę tylko jakiś tam bonus doświadczenia ;).



#10 Laura4

Laura4

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 0

Napisano 22 listopad 2015 - 23:03

Myślę, że takie rozwiązanie byłoby możliwe, ale trochę pod innym względem. Osoba, która w danym tygodniu wpłaci najwięcej pieniędzy lub diamentów otrzymuje nie żadną rangę tylko jakiś tam bonus doświadczenia ;).

I to mi się podoba :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych