Skocz do zawartości


Zdjęcie

Usprawnianie Forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#21 Makary

Makary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
Reputacja: 62

Napisano 26 październik 2014 - 08:57

@up SB Powstanie gdy na forum zawita wiecej uzytkownikow, pamietajcie ze najpierw trzeba go wykupic.

#22 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 26 październik 2014 - 09:05

@UP - A może SB nigdy się nie pojawi? Nie masz pewności że jest zaplanowane pojawienie się go, więc nie wprowadzaj innych w błąd.


Dołączona grafika


#23 Eliney

Eliney

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 5

Napisano 26 październik 2014 - 09:31

@up SB Powstanie gdy na forum zawita wiecej uzytkownikow, pamietajcie ze najpierw trzeba go wykupic.

 

SB się nie wykupuje. Skąd masz błędne informacje?


avatar.gif


#24 Makary

Makary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
Reputacja: 62

Napisano 26 październik 2014 - 12:05

Bledne?
Cos wam sie pomerdalo.

SB sie WYKUPUJE. Moze on bedzie moze, nie ale na razie jest za malo userow.

#25 WoooCash

WoooCash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • LocationUden, Netherlands
Reputacja: 8

Napisano 26 październik 2014 - 16:15

Widzę, że kolejny wszechwiedzący się pojawił...



#26 The Joker

The Joker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
  • LocationRadomsko
  • Serwer:PL1
Reputacja: 86

Napisano 26 październik 2014 - 16:24

ha ha ha ha ha ha wykupić możne za diamenty? :D

 

Wystarczy skrypt, lub uruchomienie go w Panelu Admina w zależności od wersji forum. Dla kumatego z uprawnieniami to chwila roboty;)


  • Eliney i Kirke lubią to
Spoiler

#27 Eliney

Eliney

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 5

Napisano 26 październik 2014 - 16:50

Wystarczy skrypt, lub uruchomienie go w Panelu Admina w zależności od wersji forum. Dla kumatego z uprawnieniami to chwila roboty;)

 

Dokładnie, dla kogoś kto się na tym zna to kilka sekund i za DARMO.


avatar.gif


#28 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 46

Napisano 30 październik 2014 - 19:16

Skoro sprawa SB się wyjaśniła to ja napiszę jeszcze coś od siebie.

 

Odnośnie tego 4 punktu- FAQ- powstanie ode mnie temat, w którym będzie pokazane jak skorzystać z forum dla nowych użytkowników. Do tego za jakiś czas ktoś z nas będzie mógł zając się FAQ w znaczeniu Najczęściej przerabiany pytań na forum, na to chwile praktycznie się nie powtarzają- oczywiście odnośnie gry...


  • AJG lubi to

#29 Makary

Makary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
Reputacja: 62

Napisano 06 listopad 2014 - 18:52

No wiec tak, pomyslalem i dodaje :

NOWY DZIAL : POZNAJMY SIE
OPINIA NA TEMAT PRACY MODERATOROW.
OPINIA NA TEMAT MOBILNEJ. WERSJI GRY ( jest taki temat, dobrze bY BYLO GDYBY BYL DZIAL)

#30 The Joker

The Joker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
  • LocationRadomsko
  • Serwer:PL1
Reputacja: 86

Napisano 06 listopad 2014 - 19:23

Sprawa SB się nie wyjaśniła... Mimo wszystko trochę  racji ma...MAKARY. By było SB, trzeba zaktualizować forum, a za to się płaci. 

 

Pogmerałem troszkę o IP Board, nie wiem, na jakich warunkach firma Playata ma wykupione forum, ale koszt aktualizacji dla Kowalskiego to 150/200 dolarów. Dla Playat'y nie wiem. 

 

Rada ode mnie, przyzwyczajajcie się do takiej rzeczywistości na forum. Wszelakie "aktualizacje" na forum mogą się pojawić jedynie przy rozruchu nowego serwera, zapewne powstanie nowy dział w którym można zareklamować swoje studio czy szukać studia. Tyle. 

 

Aaa, może regulamin się pojawi. Raczej musi, by Moderatorzy mogli działać na jasnych zasadach, a nie na zasadzie "klauzury sumienia" jak dotychczas...

 

Smacznego.  


Spoiler

#31 Pawel106

Pawel106

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 07 listopad 2014 - 10:16

Apeluję o cierpliwość i trochę czasu.



#32 Kirke

Kirke

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Location3miasto
Reputacja: 20

Napisano 10 listopad 2014 - 10:40

Sprawa SB się nie wyjaśniła... Mimo wszystko trochę  racji ma...MAKARY. By było SB, trzeba zaktualizować forum, a za to się płaci. 
 
Pogmerałem troszkę o IP Board, nie wiem, na jakich warunkach firma Playata ma wykupione forum, ale koszt aktualizacji dla Kowalskiego to 150/200 dolarów. Dla Playat'y nie wiem. 
 
Rada ode mnie, przyzwyczajajcie się do takiej rzeczywistości na forum. Wszelakie "aktualizacje" na forum mogą się pojawić jedynie przy rozruchu nowego serwera, zapewne powstanie nowy dział w którym można zareklamować swoje studio czy szukać studia. Tyle. 
 
Aaa, może regulamin się pojawi. Raczej musi, by Moderatorzy mogli działać na jasnych zasadach, a nie na zasadzie "klauzury sumienia" jak dotychczas...
 
Smacznego.


Dziekujemy, nawzajem :-D

z tego co ja wiem, za nowosci wstawiane na forum ipb takie jak np sb nie placi sie. Faktem jest, ze wystarczy skrypt, aczkolwiek jezeli wszystko jest oficjalnie, to watpie, aby to forum zostalo postawione bez sb. Moze wystarczy kliknac wlacz :-P

regulamin?
to jest dla mnie cos niepojetego, aby oddawac cos ludziom do uzytku bez podstawowych zasad. Wystarczy skopiowwc podstawowe zasady z innego byle jakiego i juz jest podstawa do pracy moderatora. A tak... wolna amerykanka. Zaczne bluzgac i co? na jakiej podstawie mam byc ukarana? wiadome, ze.jest jeszcze kultura osobista, ale to kazdy wedle wlasnego sumienia sie zachowuje.

Nie wiem jakie obowiazki oprocz forum ma tutejsza zaloga, ale przzez taki okres czasu jak to forum juz istnieje to naprawde malo jest zrobione, byc moze ogranicza to admin nie dajac dostepu do opcji pomijajac dostep do serwera :-D
uprawnienia admina rowniez widac, aczkolwiek mogs byc ukryte, z tego co widze, jeden z adminow tutajrowniez nie ma pelnych praw :-)

kolory?
kazde praktycznie forum ma podzial na kilka rang i kazda ma przypisany kolor. Nie widze w tym nic dziwnego jak i nie uwazam, aby od koloru rang zrobilo sie nadwymiar kolorowo. Rangi widac ponizej na dole forum w uzytkownikach online itp oraz przy postach.
  • Makary lubi to

Kiedy słucham muzykinie chcę tam słyszeć o kwiatkach. 

Lubię tam śmierć i zniszczenie  :angry: 

 

 


#33 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 10 listopad 2014 - 10:57

Shoutbox

 

W chwili obecnej nie wiemy czy takowa opcja powstanie na forum. Oczywiście możemy się droczyć że wystarczy kilka kliknięć, lub że wystarczy go wykupić. Nie tędy droga

 

Regulamin

 

Sprawa z regulaminem jest nam dobrze znana, i podjęte są kroki odnośnie go. Nic więcej napisać nie mogę

 

Kolory

 

Uważam że to jest najmniej potrzebna opcja na forum, więc może i ona poczekać.

 

Przypominam że na forum jest zakaz rozmowy na temat pracy Moderatorów jak i Administratorów, a wszelkie sugestie/krytyki prosimy przesyłać do Supportu.


Dołączona grafika


#34 Kirke

Kirke

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Location3miasto
Reputacja: 20

Napisano 10 listopad 2014 - 11:04

 
Przypominam że na forum jest zakaz rozmowy na temat pracy Moderatorów jak i Administratorów, a wszelkie sugestie/krytyki prosimy przesyłać do Supportu.

Przepraszam, ale nie zauwazylam takiego zakazu, moglbys mnie oswiecic gdzie znajde ta informacje?
  • The Joker i Makary lubią to

Kiedy słucham muzykinie chcę tam słyszeć o kwiatkach. 

Lubię tam śmierć i zniszczenie  :angry: 

 

 


#35 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 10 listopad 2014 - 11:08

Na forum nie mogą mieć miejsca takie skargi, ponieważ psują atmosferę i powodują zarzewie możliwej kłótni.


Dołączona grafika


#36 Kirke

Kirke

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Location3miasto
Reputacja: 20

Napisano 10 listopad 2014 - 11:19

To ja akurat rozumiem i powod tego zakazu moze i nawet trafiony, aczkolwiek w tym momencie wychodzi brak regulaminu :-P
Sugerowalabym zalozyc temat Skargi/Sugestie dot. pracy zalogi i trzymac sie tego tematu, aby nie bylo za duzej klotni badz obrazania sie nawzajem, a wszelkie sugestie spisac, badz wziac pod uwage. Pisanie do supportu z kazda pierdolka spowoduje mase zapytan czyt. zgloszen co obnizy tempo rozpatrywania innych wazniejszych spraw.

Ale ok. Jak znam juz to forum, odpowiedz bedzie taka sama jak zawsze a temat zamkniety :-)
postaram sie zebrac do kupy wszystko co tutaj sie dzieje i napisze do supportu zbiorcza wiadomosc.

Pozdrawiam
  • Makary lubi to

Kiedy słucham muzykinie chcę tam słyszeć o kwiatkach. 

Lubię tam śmierć i zniszczenie  :angry: 

 

 


#37 Terjo

Terjo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
Reputacja: 14

Napisano 10 listopad 2014 - 12:46

Taki dział nigdy nie powstanie  bo może wyjść ze władza sobie nie radzi  co jest nie dopuszczalne bo władza tylko dobra może być .A pisanie do supportu skarga nie ma sensu jak ktoś  z supportu lub jeszcze wyżej  stoi murem za modami wtedy nic nie da się zrobić wystarczy czekać a takie forum sie skończy oby tu było inaczej :)


  • Makary lubi to

#38 Kirke

Kirke

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Location3miasto
Reputacja: 20

Napisano 10 listopad 2014 - 12:55

Oj ciut sie mylisz. Jezeli zaloga ma glowe na karku i nie jest mlodziezowym domem kultury to wyciagnie wnioski ze skarg/sugestii.

Po to sa wlasnie nadrzedne jednostki. 

Osobiscie bylam adminem na forum, gdzie.ja.rozpatrywalam skargi na moderwtorow, a jezeli ktos napisal skarge na mnie to moj szef.to robil. Oczywiscie kazda skarga musi miec.jakies podstawy i dowody, bo przepychanek slownych nie rozpatrywalismy :-D

i szczerze powiem, ze taki dzial nie wplywal negatywnie na calosc funkcjonowania forum. Wrecz.odwrotnie, wszyscy wiedzieli, ze.zaloga to.tez ludzie i moga sie mylic badz faktycznie sa potrzebni na swoim miejscu :-)


  • Makary lubi to

Kiedy słucham muzykinie chcę tam słyszeć o kwiatkach. 

Lubię tam śmierć i zniszczenie  :angry: 

 

 


#39 Terjo

Terjo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
Reputacja: 14

Napisano 10 listopad 2014 - 13:09

Zobacz sobie na forum hz zobaczysz o co mi lata 



#40 Kirke

Kirke

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Location3miasto
Reputacja: 20

Napisano 10 listopad 2014 - 13:12

No ale wlasnie o to chodzi, aby tak nie bylo ! 


Kiedy słucham muzykinie chcę tam słyszeć o kwiatkach. 

Lubię tam śmierć i zniszczenie  :angry: 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych