Skocz do zawartości


Zdjęcie

kręcenie filmów z zaproszonym aktorem


  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 XXX

XXX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 73

Napisano 19 listopad 2015 - 13:58

SZKODA, że moją treść usunie moderator...................................  :O przecież ja chcę dać pomysł, tyle, że nie jest to konkurs, wydarzenie... Poza tym nie przeczytałam całego forum, więc nie wiem, czy ktoś już tego nie poruszył.

 

:)   :P   :)   ;)   :P   :)

Chcę urozmaicić grę poprzez dodanie możliwości kręcenia filmów, ale nieco inaczej.. (pomiędzy graczami)

 

pierwsza propozycja:

Jeden gracz (powiedzmy raz na tydzień,ale nie konieczni) będzie mógł za (powiedzmy 50 diam) wysłać propozycję ,pocztą w grze propozycję wystąpienia we wspólnym filmie innemu aktorowi/aktorce.

 

Ten drugi gracz jeżeli akceptuje to bierze te 50 diamów na swoje konto.  

 

Tyle, że trzeba by okładki filmów zrobić z komponowaniem tych dwóch aktorów.  

Gracz, który zapłacił 50 diamów komponuje swoją okładkę filmu, z kompozycją swojej postaci i aktora, którego wybrał.

Można utworzyć nowe misje podczas tworzenia tego filmu.   

Powiedzmy, że przez tydzień od nakręcenia takiego filmu nie można odebrać podobnej propozycji z jakimś innym aktorem, albo tym samym.  

Sugeruję, że można wysłać propozycję od siebie komuś i też licznik kręciłby się od momentu zakończenia Twojego filmu z innym aktorem. Czas także tydzień.  

 

Po zrobieniu takiego filmu - film trafia na konto gracza, który "płacił" 50 diamików i występuje w konkursie Big Bang Awards jako jego produkcja.

 

 

druga propozycja:

W Big Bang Awards moznaby otworzyć drugą kategorię oceniania filmów:

mianowicie - najlepsza rola drugoplanowa   :P   (grin) a profity szły by na konto gracza, tego drugiego, czyli tego, który wystąpił w filmie jako aktor zaproszony.

 

trzecia propozycja:

poza tym proponuję, że 50 aktorów o największej sławie na dany tydzień powinno otrzymać 5 kart do głosowania aktywnych w ciągu ostatniej godziny trwania konkursu Big Bang Awards.  Powinni zaistnieć jako ta fachowa jurornia.

 

Może coś się spodoba.

Pozdrawiam  :)

 

Chociaż wydaje mi się, że ograniczanie w czasie tygodnia kręcenia filmów jest bez sensu.  Cena za film 50 diamików jest wystarczająca, aby powstawała rozsądna ilość filmów.


  • Laura4 i ostrygosc lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych