Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kamasutra

Ciekawostka

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 chudylodz

chudylodz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 23 styczeń 2016 - 21:17

Ktoś już kiedyś o tym pisał, ale jego post został usunięty przez moderatorów. Do rzeczy. Kamasutra po raz kolejny ma 5 trofek dodających po 20 pkt energii każda. Cóż za osobliwy "przypadek"?!? Chodzą słuchy, nie wiem czy potwierdzone, że co najmniej jeden z moderatorów ściśle współpracuje z Kamasutrą. Takie moje przemyślenie...



#2 Lila

Lila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:...
Reputacja: 90

Napisano 23 styczeń 2016 - 21:50

Jeśli uważasz, że działania tej drużyny są sprzeczne z regulaminem, zgłoś to do supportu. Przypominam również o tym, iż moderatorzy tego forum nie odpowiadają za support BBE, niemniej jeżeli chcesz kogoś oskarżyć, proszę o znalezienie dowodów i zaraportowanie ich do supportu. 

Pozdrawiam
Lila


  • AJG i Demonka666 lubią to

#3 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 23 styczeń 2016 - 23:20

Ktoś już kiedyś o tym pisał, ale jego post został usunięty przez moderatorów. Do rzeczy. Kamasutra po raz kolejny ma 5 trofek dodających po 20 pkt energii każda. Cóż za osobliwy "przypadek"?!? Chodzą słuchy, nie wiem czy potwierdzone, że co najmniej jeden z moderatorów ściśle współpracuje z Kamasutrą. Takie moje przemyślenie...

W 'kamasutkach' i tak odchodzą niezłe jaja - ale udowodnienie czegokolwiek graniczy z cudem ...



#4 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 23 styczeń 2016 - 23:32

W 'kamasutkach' i tak odchodzą niezłe jaja - ale udowodnienie czegokolwiek graniczy z cudem ...

a konkretnie co masz na myśli ?

Wszelkie nieprawidłowości prosimy zgłaszać do Supportu :)


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#5 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 23 styczeń 2016 - 23:41

a konkretnie co masz na myśli ?

Wszelkie nieprawidłowości prosimy zgłaszać do Supportu :)

zgłosiłem raz pewną poważną nieprawidłowość, odpiali że przyjrzą się emu, ale od razu zatrzegli, że z uwagi na ochronę prywatności nie mogą już dalej informować o przebiegu sprawdzania - a z tego, co widzę, nic się nie zmieniło ... nie mnie oceniać ale z tego co słyszałem, źle się dzieje 



#6 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 24 styczeń 2016 - 00:00

"słyszałem" czy znam fakty? ;) jak wyżej poprosimy o dowody :)


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#7 chudylodz

chudylodz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 24 styczeń 2016 - 08:02

Jeśli uważasz, że działania tej drużyny są sprzeczne z regulaminem, zgłoś to do supportu. Przypominam również o tym, iż moderatorzy tego forum nie odpowiadają za support BBE, niemniej jeżeli chcesz kogoś oskarżyć, proszę o znalezienie dowodów i zaraportowanie ich do supportu. 

Pozdrawiam, 
Lila

Ja nikogo nie oskarżam, stwierdzam fakt co do trofek. A jeśli chodzi o temat moderatorów to może użyłem złego słowa, może nie moderatorzy tylko support. Dla mnie bynajmniej sytuacja jest zastanawiająca...


Użytkownik chudylodz edytował ten post 24 styczeń 2016 - 08:03


#8 BeDeN

BeDeN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 75

Napisano 24 styczeń 2016 - 08:53

AJG wspolpracowal i wspolpracuje z kama i tyle,nic mu nikt nie zrobi wiec szkoda tylko z tym walczyc bo nic to nie da.Probowalem to wiem


  • Marcelloo lubi to

#9 KKK

KKK

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 24 styczeń 2016 - 09:00

Czy możecie dać sobie spokój ? Ta walka z kamasutra chyba sie nigdy nie skończy...zgłaszanie nic wam nie da jak już sie przekonaliście.

PS.nie, nie jestem z kamy, sam ich nie lubie i wiem że nie graja fair (multikonta itp.) Potrzeba konkretnych dowodów lub zgłoszenie ich do zagranicznych support.Jeśli chcecie zniszczyć kame to trzeba jednej konkretnej osoby (Jakiej to już nie ważne) ;)



#10 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 24 styczeń 2016 - 09:10

to studio na mój gust się sypie :P daję im 2 miechy i sami padną. Nie trzeba ich zgłaszać do supportu. 

Gdyby support przyjrzał się logowaniom za kogoś celem zgłoszenia do walki to w pierwszej 20ce by padło z 3/4 studii.

 

Ich problem to że marzeniem 16 latka jest tak wbijać levele żeby dostać się do kamasutry. I ich przyjmują ... I co potem?  gra staje się nudna bo już nie można do studia z wyższym rankiem.

 

Mocne studia to te które mają lojalnych graczy i przyjazną atmosferę w studio. Takie studia wygrają.

 

Życzę dobrze kamasutrze- odkąd istnieją to fajnie się w to gra :P chyba ż będzie 5 wyrównanych studio w pierwszej dziesiątce. 


  • pieszy lubi to

#11 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:06

AJG wspolpracowal i wspolpracuje z kama i tyle,nic mu nikt nie zrobi wiec szkoda tylko z tym walczyc bo nic to nie da.Probowalem to wiem

Drogi Kolego,

 

jako Moderator współpracuję z każdym kto ma problem lub potrzebuje pomocy i zwraca się do mnie z prośbą o pomoc. Oczywiście jeśli jest możliwość, zawsze udzielę pomocnej rady, czy też wskazówki. Jednak, są sprawy czy też wydarzenia w których jestem zmuszony pomocy odmówić, chociażby ze względu na Wytyczne i Regulamin.

 

Ależ oczywiście że nikt mi nic nie zrobi, ponieważ wykonuję swoje obowiązki prawidłowo i rzetelnie. Więc nie ma powodów by ktoś podejmował wobec mnie jakieś kroki, a każdy mój krok wykonany nie graniczy z łamaniem zasad.

 

Proszę również o zaprzestanie napastowania mnie przez twą osobę.

 

Z wyrazami szacunku

Jakub.


Dołączona grafika


#12 BeDeN

BeDeN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 75

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:48

Drogi kolego ja nikogo nie napastuje bo nie jestem Gejem tylko pisze jak jest:)



#13 Axa

Axa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Paulinaxa
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 0

Napisano 24 styczeń 2016 - 16:17

Wiecznie te same osoby niezależnie od gry mają ten sam problem. NIe przyjdzie Wam do głowy taka myśl, że po prostu jesteście gorszymi graczami :)? Nie.Lepiej wszędzie wietrzyć układziki z supportem. Bla bla bla...jak uważacie, że sup macza paluchy w Kamasutrze i ustawia im trofki to zgłoście Supa do Supa niemieckiego. Czy tam też Kamasutra ma układy? Trochę trzeźwego myślenia może by się przydało bo nie trzeba być Gejem żeby kogoś napastować ale widzę, że i w tym temacie spore braki mają coniektózy ;)



#14 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 24 styczeń 2016 - 17:14

Drogi Kolego,

 

jako Moderator współpracuję z każdym kto ma problem lub potrzebuje pomocy i zwraca się do mnie z prośbą o pomoc. Oczywiście jeśli jest możliwość, zawsze udzielę pomocnej rady, czy też wskazówki. Jednak, są sprawy czy też wydarzenia w których jestem zmuszony pomocy odmówić, chociażby ze względu na Wytyczne i Regulamin.

 

Ależ oczywiście że nikt mi nic nie zrobi, ponieważ wykonuję swoje obowiązki prawidłowo i rzetelnie. Więc nie ma powodów by ktoś podejmował wobec mnie jakieś kroki, a każdy mój krok wykonany nie graniczy z łamaniem zasad.

 

Proszę również o zaprzestanie napastowania mnie przez twą osobę.

 

Z wyrazami szacunku

Jakub.

Więc na wstępie pragnę wszystkich uspokoić. Trofea w przypadku atakowania studia 1 odwaga i 1 energia są losowane przez system nie przez suport nasz rodzimy czy ten główny. 

 

A teraz coś do kolegi AJG. Jesteś Jakubie człowiekiem pełni świadomym w podejmowaniu pewnych decyzji jak i konsekwencji. Pewnie zdążyłeś się przekonać że granie w jakimś studio i bycie w suporcie czy bycie moderatorem budzi wiele kontrowersji.

Czym te kontrowersje są spowodowane? Tym że masz ponadprzeciętny dostęp do kontaktów z osobami z suportu (czyli możesz poprosić kolegę z pracy żeby nie wbijał bana twojej koleżance z gry).  Dlatego zawsze będziesz "napastowany" przez społeczności BigBangEmpire i nie powinieneś być temu zdziwiony.

 

Wiedziałeś na co się piszesz? - wiedziałeś. 

Wybrałeś studio z szefową, która lubiła czasem pokombinować i naruszyć prawa? (chociaż stróżem prawa podobno jest)  - to masz pecha po prostu i cień Kamasutry będzie się za Tobą ciągnąć póki ja tutaj gram i póki inni będą pamiętać. 

 

A teraz chciałem podziękować całemu supportowi za pozytywną zmianę i nie usuwanie postów na forum! Może to dzięki zgłoszeniom na Was do wspomnianego wcześniej suportu głównego PLAYATY? A może przemyśleliście swoje działania? 


  • pieszy lubi to

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#15 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 24 styczeń 2016 - 18:12

Drogi kolego ja nikogo nie napastuje bo nie jestem Gejem tylko pisze jak jest:)

BeDen - jak Max Kolonko - pisze/mówi jak jest :)



#16 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 24 styczeń 2016 - 19:56

Ból "D" nigdy nie minie (grin) Gorzkie żale wylewane tu nic nie dadzą, jeśli są faktycznie jakieś powody by poruszyć sprawę to zróbcie akcje i uderzcie wyżej  a nie siejcie fermentu (smug)


  • didi lubi to

#17 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 24 styczeń 2016 - 20:11

yhym.. to nie o kamę chodzi ... 

dorzucę oliwy do ognia - zamykanie tematów na forum bez powodu .... odwalanie prywaty tutaj na forum .... nie odpowiadanie przez modów na wiadomości.

A najlepsze jak się w odpowiedziach kiedyś moderatorzy kłócili który wie lepiej :) Pierwszy odpowiedział nie na temat a drugi odpowiedział na temat i ten piewrwszy miał do niego o to problem - nie pamiętam w którym wątku ale było :P



#18 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 24 styczeń 2016 - 20:16

Closed ;)


Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych