Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nagrody za zadania


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Makia

Makia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • LocationŁódź
  • Serwer:PL9
  • Postać:Amaru
  • Studio:Dotyk Proboszcza
Reputacja: 6

Napisano 30 styczeń 2016 - 22:26

 

Moim zdaniem, niektóre nagrody za wykonanie jakiegoś zadania są tak żałośnie niskie, że już lepiej aby ich w ogóle nie było, gdyż wyglądają bardziej na potwarz rzuconą w kierunku gracza  :O  niż nagrodę.

 

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku

 

 

 


STREFA GRZECHU (PL1)

szuka aktywnych i ambitnych graczy rekrutacja od 150+
PM w grze do MOLLYMALONE, SARARED


#2 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 31 styczeń 2016 - 17:41

 

Moim zdaniem, niektóre nagrody za wykonanie jakiegoś zadania są tak żałośnie niskie, że już lepiej aby ich w ogóle nie było, gdyż wyglądają bardziej na potwarz rzuconą w kierunku gracza  :O  niż nagrodę.

 

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku

 

Zgadza się, na przykład, za serię 40 misji, "nagroda"  to ...  uwaga, uwaga... 38  (słownie: trzydzieści osiem) energii!!   :(

Już by chociaż dali równe 40, skąd to 38???

 

Nie wspominając, że to nie jest nagroda, jak dla mnie - nie mam czasu na wykorzystanie dodatkowej energii, nie spędzam życia w grze, tylko w realu.

 

Nagrody za serie misji to powinny być:  punkty umiejętności, przedmioty (DOSTOSOWANE do poziomu), złoto, za najdłuższe serie diamenty.

Za wszystko inne  (nie)uprzejmie dziękuję.

 

Za pojedyncze misje nagrody powinny być zależne od tego, czy dana misja jest częścią serii, czy nie.

Jeśli jest częścią serii, wiem, że na koniec dostanę coś fajnego (teoretycznie).  Nagroda za misję może być słaba.

 

Jeśli misja nie tworzy serii, nagroda ma być przyzwoita.


Użytkownik Azurra edytował ten post 31 styczeń 2016 - 17:42


#3 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 31 styczeń 2016 - 19:32

Wiele rzeczy powinno być w grze poprawione, zmienione, ulepszone ... w tym nagrody.

 

Ale pomimo tego, że piszemy o tym na forum, to autorzy najwyraźniej i tak ignorują sugestie użytkowników i robią wszystko po swojemu, bez względu na to, co fani napiszą. :( 



#4 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 31 styczeń 2016 - 20:10

Witaj

 

Każde pomysły i uwagi są bardzo cenne, niestety nie wszystko da się zmienić na już, niektóre rzeczy wymagają czasu.

Prosimy o więcej pomysłów czy też sugestii :)

 

Demonka666


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#5 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 31 styczeń 2016 - 20:37

Witaj

 

Każde pomysły i uwagi są bardzo cenne, niestety nie wszystko da się zmienić na już, niektóre rzeczy wymagają czasu.

Prosimy o więcej pomysłów czy też sugestii :)

 

Demonka666

Jeśli o mnie chodzi, to ja już tyle razy produkowałem się głównie w temacie systemu kręcenia filmów - nowe okładki, nowe scenerii,, itd. Co wiecej, sporo innych osób podzielało moje zdanie i popierało przedstawiane przeze zmnie sugestie 

 

Uważam, że powinna być większa interakcja między użytkownikami a osobami decyzyjnymi w kwestii wprowadzania innowacji i ulepszęń w grze, ponieważ jak do tej pory można odnieść wrażenie, że my piszemy w próżnię, a nie ma żadnego feedbacku, są najwyżej podtrzymujące na duchu odpowiedzi jak ta powyżej :P



#6 XXX

XXX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 73

Napisano 01 luty 2016 - 06:09

Eydaje mi się, że przesadzamy, ale każdy czlowiek ma indywiduakną cierpliwość.  Może i mnie się ona skończy kiedyś.  A może nie. Ale dobrze nie produkuję się na temat moich propozycji, bo ja o bym tą grę wzniosła do rangi niebios, ale cóż..

 

Pytam się Demonki666.  Czy Ty jesteś kimś oddelegowanym z producenta gry ?  Czy Twoim zadaniem jest przekazywanie pomysłów naszych ?  Kto i kiedy czyta pomysły i jak poważnie je traktuje, skoro na jedną propozycję czasami jest tylko jedna chętna osoba popierająca zmianę ?

 

 

Pytam się innych użytkowników: Czy pomysły z serwerów nie polskich także rozwijają naszą grę ?  Czy każda nowość jest wprowadzana tak samo w każdym serwerze polskim, niepolskim ? Czy gra w innych krajach ma takie same unowocześnienia tj: zmiany w grze ?  Czy support to jest rodzaj moderatorów, czy dział zajmujący się reklamacjami u producenta ?

Czy nasze propozycje są czytane, czy tylko mają szanse być aktywowane, jeżeli na 4 serwerach część ludzi będzie skamleć na temat jednej danej rzeczy ?


Użytkownik XXX edytował ten post 01 luty 2016 - 06:11


#7 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 01 luty 2016 - 19:47

Witaj

Rozumiem zniecierpliwienie ale jak wspomniałam wyżej każda zmiana wymaga czasu.
Cierpliwości :)

Zapewniam Cię, że każde pomysły są brane pod uwagę.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#8 Makia

Makia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • LocationŁódź
  • Serwer:PL9
  • Postać:Amaru
  • Studio:Dotyk Proboszcza
Reputacja: 6

Napisano 08 luty 2016 - 03:19

Może jakiś zbiór poprawek, nad którymi pracują specjaliści, wrzucilibyśmy w formie jakiejś ankiety i użytkownicy głosowaliby na najpotrzebniejsze poprawki?


STREFA GRZECHU (PL1)

szuka aktywnych i ambitnych graczy rekrutacja od 150+
PM w grze do MOLLYMALONE, SARARED





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych