Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tantra- pl2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 03 luty 2016 - 08:48

Co się stało z tym studiem?

Grało żyło i zniknęło w środku nocy.... gracze wiszą bez studia. 



#2 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 12

Napisano 03 luty 2016 - 09:54

Co się stało z tym studiem?

Grało żyło i zniknęło w środku nocy.... gracze wiszą bez studia. 

Najpewniej doszli do wniosku że zwyciężyli,więc po co grać dalej,wyżej niż TOP 1 nie można być.



#3 didi

didi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 03 luty 2016 - 10:56

to nie pierwsze i nie ostanie studio które zniknie z horyzontu.......szefowa się wypaliła, znudziła i tyle (idea)



#4 Lena3

Lena3

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 03 luty 2016 - 11:33

kazdy walczy nie mogli sprzedac??



#5 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 03 luty 2016 - 11:50

kazdy walczy nie mogli sprzedac??

Sprzedaż konta czy też drużyny jest zabroniona. :)


Dołączona grafika


#6 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 12

Napisano 03 luty 2016 - 12:59

to nie pierwsze i nie ostanie studio które zniknie z horyzontu.......szefowa się wypaliła, znudziła i tyle (idea)

Jolka Kolka alias Manifik z  s1 alias AMONET  z  s2 jest postacią myślącą i po zwycięstwie na s1 usunęła konto a na s2 zrobiła to o niebo lepiej,gdyż usuwając studio dała szanse innym na top1 i nikt jej studia nie zniweczy tak jak na s1. (bomb) .Trudno będzie tylko trofeum eny topce wyrwać z tak niskiego pułapu (grin)



#7 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 12

Napisano 03 luty 2016 - 13:04

kazdy walczy nie mogli sprzedac??

Oficjalnie sprzedać nie wolno ale szefa można przekazać a pieniądze pod stołem. (lol)



#8 kiniaaaa29

kiniaaaa29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:kiniaaaa29
  • Studio:RAJ
Reputacja: 26

Napisano 03 luty 2016 - 14:50

Niby sprzedaż zakazana - a taksiyoutube sprzedał konto i jeszcze pokazał to na youtube:P ale oczywiście osoby promujące gre są bezkarne


  • didi lubi to

#9 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 12

Napisano 03 luty 2016 - 15:04

Niby sprzedaż zakazana - a taksiyoutube sprzedał konto i jeszcze pokazał to na youtube:P ale oczywiście osoby promujące gre są bezkarne

Wiele kont przechodzi z rąk do rąk , chociaż by na s1 Cebulozaur w Big Haba Haba bo Konrad już nie gra a obecnego operatora nie znam.Tak samo jest z łaaał :X



#10 Keroina

Keroina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL2
Reputacja: 21

Napisano 03 luty 2016 - 16:45

Ale to od razu o sprzedaży mowa? Przecież nie tylko lider wpłacał diaxy, ale w rozwój studia angażowało się wiele osób? Można było oddać studio któremuś z producentów pod warunkiem zmiany nazwy Takie zachowanie jest po prostu niedojrzałe i jest oznaką braku szacunku do członków studia. Z dnia na dzień, bez kuźwa jednego słowa wyjaśnienia wszyscy gracze zostali bez studia i są do tyłu. No na prawdę, zagrywka godna najlepszych!



#11 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 12

Napisano 03 luty 2016 - 17:05

Ale to od razu o sprzedaży mowa? Przecież nie tylko lider wpłacał diaxy, ale w rozwój studia angażowało się wiele osób? Można było oddać studio któremuś z producentów pod warunkiem zmiany nazwy Takie zachowanie jest po prostu niedojrzałe i jest oznaką braku szacunku do członków studia. Z dnia na dzień, bez kuźwa jednego słowa wyjaśnienia wszyscy gracze zostali bez studia i są do tyłu. No na prawdę, zagrywka godna najlepszych!

Skoro KEROINA tak ubolewa nad stratą TANTRA to może by się pochwaliła ile wpłaciła na rozwój studia :excl:



#12 Keroina

Keroina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL2
Reputacja: 21

Napisano 03 luty 2016 - 17:09

Nie uważam, aby było to miejsce na przechwałki ile wpłaciłam diaxów na jakie studio. Potraktowanie graczy w taki sposób - bez słowa wyjaśnienia uważam za oznakę braku szacunku i wiem, że nie tylko ja tak uważam. Popierasz decyzję tej osoby? Spoko, masz do tego prawo. Ja mam prawo uważać taką osobę za skończoną [Cenzura]. Też weszłam tutaj, żeby tak w ogóle dowiedzieć się o co chodzi i dalej nic tak na prawdę nie wiadomo, oprócz tego, że był to kaprys JEDNEJ osoby. Pozdrawiam.


Użytkownik AJG edytował ten post 03 luty 2016 - 18:00
Ocenzurowanie wyrazu


#13 bekameka

bekameka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 03 luty 2016 - 20:47

W innych grach było tak,że konta nie można było sprzedać, lecz czas który poświęciłeś na zdobycie już podobno tak, więc nie wiem jak to tu działa ;) Ciekawe skąd belfer ma takie info hmmm ?



#14 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 03 luty 2016 - 21:29

Poza diaxami i rankiem są jeszcze ludzie i przyjaźnie- niestety rozejdą się po studiach. 

 

Dojść do 1 miejsca w ranku w momencie gdy kamasutra robi przeorganizowanie to też mi sukces- zdobyć 1 i utrzymać to co innego.

 

 

Nazwę studia można było zmienić i zostawić graczom- bo to oni do sukcesu to studio doprowadzili a nie szef/ szefowa. 



#15 WhoTheFckIsBelfer

WhoTheFckIsBelfer

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
Reputacja: 5

Napisano 03 luty 2016 - 21:34

Jolka Kolka alias Manifik z  s1 alias AMONET  z  s2 jest postacią myślącą i po zwycięstwie na s1 usunęła konto a na s2 zrobiła to o niebo lepiej,gdyż usuwając studio dała szanse innym na top1 i nikt jej studia nie zniweczy tak jak na s1. (bomb) .Trudno będzie tylko trofeum eny topce wyrwać z tak niskiego pułapu (grin)

Postacią myślącą? Zabawne.

 

Najpewniej doszli do wniosku że zwyciężyli,więc po co grać dalej,wyżej niż TOP 1 nie można być.

Zwyciężyli? Pierwsze miejsce nie oznacza najsilniejszego studia, TANTRA takim też nigdy nie była.

Zastanawiam się jaką to trzeba być osobą/ludźmi, żeby posunąć się do takiego czynu. To co miało miejsce w nocy jest oznaką samolubstwa, tchórzostwa, samouwielbienia i problemów z własną osobą.

Nikt bardziej nie zniweczyłby tego studia jak zniweczyła je AMONET. Studio jedynie mogło zyskać na usunięciu przez Ciebie konta Jolka - wiem że to czytasz bo Twoja ciekawość nie pozwala Ci teraz odciąć się od tego co zaczęłaś. Diamenty diamentami, jedni wpłacili ich znacznie więcej drudzy znacznie mniej, każdy miał wkład w to studio. Tu już nie chodzi wyłącznie o diamenty. Nic ani nikt nie dał prawa sprawcom do usunięcia studia.

Najlepszy w tej całej historii był opis gracza AMONET, niestety nie jestem w stanie go zacytować. Zawierał niejaką prośbę, mniej więcej: Boże uchroń mnie od fałszywych ludzi bo z wrogami zawsze sobie poradzę - tym czasem gracz ten objawiał największą w historii fałszywość w czystej postaci. Czy to nie ironia...?

 

Gratuluję z całego serca osobom odpowiedzialnym za wyrzucenie wszystkich członków w środku nocy i usunięcia studia. Zachowanie to jest godne osób niezrównoważonych psychicznie, którzy najwidoczniej mają problemy z własnym poczuciem rzeczywistości, swojej osoby. Radzę udać się do lekarza specjalizującego się w leczeniu na tle psychicznym. Wyjdzie Wam to na dobre, co prawda już nie gracie ale może zaoszczędzicie przykrych sytuacji osobom Was otaczających.

Pozdrawiam.
 



#16 Keroina

Keroina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL2
Reputacja: 21

Napisano 03 luty 2016 - 21:50

Amen.

 

Zastanawiam się tylko od kiedy słowo określające istotę z której robi się schabowe musi być cenzurowane? Lepiej abym napisała chodząca wieprzowina?



#17 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 04 luty 2016 - 00:39

Wiele kont przechodzi z rąk do rąk , chociaż by na s1 Cebulozaur w Big Haba Haba bo Konrad już nie gra a obecnego operatora nie znam.Tak samo jest z łaaał :X

 

 

Apropo łaaał. Nawet na takie dowody support nie reaguje - http://scr.hu/0qtmf/78au6


  • didi lubi to

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#18 Hellena

Hellena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationPiekło
  • Serwer:PL2
  • Postać:Hell
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2016 - 00:56

Apropo łaaał. Nawet na takie dowody support nie reaguje - http://scr.hu/0qtmf/78au6

Bo to może być tak, że ktoś nie chce z Toba rozmawiać? Jakoś się odcina od afer i teorii spiskowych? Przed założeniem konta w BBE powinno się przechodzić badania psychologiczne :) Nie każdy czerpie przyjemność z gry, tylko szuka afer, żeby być "fajnym" w internecie :) to jakieś kompleksy? za mało problemów w realu? czy co? :)


  • Arczi4 lubi to

kamasutra_logo.png


#19 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 04 luty 2016 - 01:14

Bo to może być tak, że ktoś nie chce z Toba rozmawiać? Jakoś się odcina od afer i teorii spiskowych? Przed założeniem konta w BBE powinno się przechodzić badania psychologiczne :) Nie każdy czerpie przyjemność z gry, tylko szuka afer, żeby być "fajnym" w internecie :) to jakieś kompleksy? za mało problemów w realu? czy co? :)

No niestety Ciebie zmartwię ale w złym temacie się wypowiadasz  ;)  To Ty powinnaś przejść badania "psychologiczne" przed założeniem studia na pl1  :D  usunęłaś to studio w grudniu nie licząc się z przyszłością ludzi w swojej drużynie. A takie zachowanie to pokazanie braku empatii wobec zwykłych ludzi i nie liczenie się z nimi - choroba sieroca  :P

Mam nadzieję że Seven nie spotka taki sam los


"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#20 Hellena

Hellena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationPiekło
  • Serwer:PL2
  • Postać:Hell
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2016 - 01:18

Kolejny temat i dalej mnie źle kojarzysz :D moje studio na pl1 jest w świetnej formie... lepszej niż te staruszki ponad rok, co sie sypia jedno po drugim :) Marcelek... powtarzam.. najpierw się dowiedz co i jak.. potem psiocz :D


kamasutra_logo.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych