Skocz do zawartości


Zdjęcie

wywiad

super gwiazda xenna

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 BeDeN

BeDeN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 75

Napisano 03 luty 2016 - 22:46

Witam mam pytanie jaka super gwiazda jest xenna ze robicie jej wywiad i dlaczego do tej pory nikt sie mna nie zainteresowal ani zadna osoba z mojego studia?Z kamy juz pare osob bylo a od nas zadnej....moim zdaniem to jest dyskryminacja czyz nie?


  • Marcelloo lubi to

#2 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 12

Napisano 03 luty 2016 - 23:06

Witam mam pytanie jaka super gwiazda jest xenna ze robicie jej wywiad i dlaczego do tej pory nikt sie mna nie zainteresowal ani zadna osoba z mojego studia?Z kamy juz pare osob bylo a od nas zadnej....moim zdaniem to jest dyskryminacja czyz nie?

Uważam że z dyskryminacją nie ma to nic wspólnego panie Mariuszu ale moim zdaniem jest to chęć uzyskania kozyści

werbunku Xenna do Kamasutra (flower)



#3 JasnyAJP

JasnyAJP

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:JasnyAJP
Reputacja: 23

Napisano 03 luty 2016 - 23:24

No ale Xenna jest w kamie na s1 wiec wiesz... 



#4 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 04 luty 2016 - 00:32

Gdyby mi mieli wywiad zrobić to musiałby być cały ocenzurowany  :P


  • Hellena lubi to

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#5 Hellena

Hellena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationPiekło
  • Serwer:PL2
  • Postać:Hell
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2016 - 00:37

Ale wiecie, nie wybiera się do Kamasutry na drugim.. dementuje plotkę :) Może wiecie, gdzieś tam propozycja poszła i się zrobiło.. Aaaa... Ja też chcę wywiad ze mną, no przecież prowadzę ze świetnymi wynikami studia na obu serwerach? A na pierwszym jako jedyna w tak krótkim czasie wbiłam  top... Tak, chcę, tak, oni to widza, tak, pewnie będę miała- wykazuje chęć :) - to jest prostsze niż myślicie :) Nie trzeba być z Kamasutry :)


  • nivek1 lubi to

kamasutra_logo.png


#6 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 04 luty 2016 - 01:03

O witam Hell!  :)

 

Szkoda że nie istnieje już Twoje studio HellTiga Madness bo dużo osób wiązało swoją przyszłość z tym studiem. Szkoda że je usunęłaś tak nagle, bo dużo osób zostało na lodzie bądź skończyło grę. 


  • Kamila252 lubi to

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#7 Hellena

Hellena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationPiekło
  • Serwer:PL2
  • Postać:Hell
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2016 - 01:07

.... kolejne Twoje chore teorie :D .. większość obu serwerów wie, kim jestem, i zna mnie "od początku" .. tym razem Ci nie wyszło skarbie :) Polecam najpierw zasięgnąć języka, potem tworzyć spiski :*

 

Aaa... dla przypomnienia... po historii filmów wiadomo kto gdzie był i co robił... tylko szkoda, że nikt Ci nie doniósł kim jestem na pl1.. ale spoko, zaraz znajda się życzliwi i... skompromitujesz się okrutnie :)


Użytkownik Hellena edytował ten post 04 luty 2016 - 01:10

  • JasnyAJP lubi to

kamasutra_logo.png


#8 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 04 luty 2016 - 01:16

.... kolejne Twoje chore teorie :D .. większość obu serwerów wie, kim jestem, i zna mnie "od początku" .. tym razem Ci nie wyszło skarbie :) Polecam najpierw zasięgnąć języka, potem tworzyć spiski :*

 

Aaa... dla przypomnienia... po historii filmów wiadomo kto gdzie był i co robił... tylko szkoda, że nikt Ci nie doniósł kim jestem na pl1.. ale spoko, zaraz znajda się życzliwi i... skompromitujesz się okrutnie :)

No niestety Ciebie zdziwię ale jestem zbyt poinformowany żeby nie wiedzieć  :D


  • Kamila252 lubi to

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#9 Hellena

Hellena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationPiekło
  • Serwer:PL2
  • Postać:Hell
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2016 - 01:23

Na ten moment, jesteś totalnie skompromitowany.. wymień informatorów.., sa słabi jak barszcz :) No przykro mi, ale nawet większość topki z pl1 wie, kim jestem na pl2 i odwrotnie.. mimo, że chciałam być anonimowa, no ale jestem zbyt specyficzna, by to ukryć... Tym razem szach-mat... jak i za każdym ze mną związanym :)


kamasutra_logo.png


#10 motepl

motepl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 18

Napisano 04 luty 2016 - 01:23

Witam mam pytanie jaka super gwiazda jest xenna ze robicie jej wywiad i dlaczego do tej pory nikt sie mna nie zainteresowal ani zadna osoba z mojego studia?Z kamy juz pare osob bylo a od nas zadnej....moim zdaniem to jest dyskryminacja czyz nie?

a jaka super gwiazdą jesteś Ty że mieli by się tobą interesować odpowiedz żadna tak jak i xenna a że padło na niego no cóż.

Nasuwa się pytanie skoro jest znany na obu serwerach to dlaczego padło na niego?



#11 Kamila252

Kamila252

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 1

Napisano 04 luty 2016 - 01:41

Na ten moment, jesteś totalnie skompromitowany.. wymień informatorów.., sa słabi jak barszcz :) No przykro mi, ale nawet większość topki z pl1 wie, kim jestem na pl2 i odwrotnie.. mimo, że chciałam być anonimowa, no ale jestem zbyt specyficzna, by to ukryć... Tym razem szach-mat... jak i za każdym ze mną związanym :)

No niestety ale Marcel ma bardzo dobrych informatorów, a kompromitujesz to ty się kobieto.... Wcale się nie dziwię że zaczęłaś grać na pl1 pod innym nickiem, po tym co odpierdoliłaś w grudniu usuwając całą drużynę Hel Tiga, nikt normalny by nie zaufał takiej furiatce loluniu :D  



#12 Kamila252

Kamila252

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 1

Napisano 04 luty 2016 - 01:43

Marcelo ma takich informatorów że ty możesz sobie tylko pomarzyć..... wie o praktycznie wszystkich atakach w topce, a co dopiero kto gra pod jaką postacią 



#13 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 04 luty 2016 - 01:47

Marcelo ma takich informatorów że ty możesz sobie tylko pomarzyć..... wie o praktycznie wszystkich atakach w topce, a co dopiero kto gra pod jaką postacią 

O przepraszam bardzo ale o atakach mi nic nigdy nie było wiadomo. Dziękuję za całkowicie niepotrzebne wsparcie, a raczej mówienie prawdy ale uważam że na pewne osoby szkoda po prostu energii elektrycznej, nie mówiąc o swoim czasie czy zdrowiu  :P


"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#14 Hellena

Hellena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationPiekło
  • Serwer:PL2
  • Postać:Hell
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2016 - 01:58

Whoooah :D Jesteście chorzy :) na pl1... od poczatku byłam w jednym tylko zespole.... bardzo długo.. potem byłam w drugim, później było moje które istnieje nadal...Jeszcze raz napominam- historia filmów mówi sama o sobie, można sprawdzić gdzie i kiedy byłam :D 


kamasutra_logo.png


#15 motepl

motepl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 18

Napisano 04 luty 2016 - 02:07

Ja słyszałem z opowiadań jak Marcello rozwalil YabYum o helltiga nic nie wiem

inna sprawa dlaczego miała rozwalać swoje studio w grudniu skoro w listopadzie grała w innym??

Zakładając nawet multi  to kto przy zdrowych zmysłach prócz Marcella i Amonet niszczy pracę innych


  • Hellena lubi to

#16 Hellena

Hellena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationPiekło
  • Serwer:PL2
  • Postać:Hell
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2016 - 02:08

szach mat.


kamasutra_logo.png


#17 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 04 luty 2016 - 02:09

Taaa i co jeszcze  :P  jak ja się bardzo cieszę że nie mam aż takiej sklerozy co Ty. Bo żeby nie pamiętać drużyny, którą się tworzyło lekko ponad rok temu to trochę przegięcie  (lol)  aczkolwiek doceniam talent udawania nic nie wiedzącego debila  ;)  Może przyjść tu jakiś moderator i zamknąć temat? Bo naprawdę dalsza dyskusja nie jest nikomu potrzebna, szczególnie że ta powyższa odbiega od tematu założonego przez BeDeNa. 

 

A odnosząc się do tematu to BeDeN masz rację, jest wiele osób w top jak i drużyn i fajnie by było usłyszeć co mają do powiedzenia inni gracze, aczkolwiek dla mnie taki wywiad nie ma większego znaczenia. 


"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#18 Hellena

Hellena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationPiekło
  • Serwer:PL2
  • Postać:Hell
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2016 - 02:13

Jak już wspomniałam.. historia filmów nie kłamie :) nadal się kompromitujesz bejb :)


kamasutra_logo.png


#19 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 04 luty 2016 - 02:13

Ja słyszałem z opowiadań jak Marcello rozwalil YabYum o helltiga nic nie wiem

inna sprawa dlaczego miała rozwalać swoje studio w grudniu skoro w listopadzie grała w innym??

Zakładając nawet multi  to kto przy zdrowych zmysłach prócz Marcella i Amonet niszczy pracę innych

Widzisz, różnica jest taka że ja studia nie usunąłem w przeciwieństwie do dwóch powyższych pań, które były szefowymi  ;) a jednak studio 100% rozwinięte kosztuje sporą sumkę, a graczy zawsze można z powrotem zaprosić. Aczkolwiek wiem że to co zrobiłem jest złe ale nie chowam się nieudolnie pod innymi nickami i nie walę głupa  :D


"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#20 motepl

motepl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 18

Napisano 04 luty 2016 - 02:16

Marcelloo jakby nie było to ty swoim postem odbiegłeś od tematu, rok temu pamiętasz co się działo 45 minut wcześniej nie

czyżby problemy z pamięcią krótkotrwałą?? bo






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych