Skocz do zawartości


Zdjęcie

wywiad

super gwiazda xenna

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 04 luty 2016 - 02:19

Tak to prawda, ja odbiegłem od tematu i tu masz całkowitą rację :) dlatego nie pisałem personalnie 


  • Kamila252 lubi to

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#22 motepl

motepl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 18

Napisano 04 luty 2016 - 02:22

proponuje leczenie są dwie panie w tym temacie jedna ci wtóruje druga zarzeka że nie miała studia

obie były szefowymi tego studia ??

a Yabyum tylko dlatego się utrzymało że ktoś myślący nie dał ci szefa

a może w helltiga tez byłeś producentem ??

 

Powiem tak czasami jak patrze z boku na wypowiedzi niektórych osób na forum zastanawiam się czy nie cofam się do piaskownicy

 

Gra jest rywalizacją ok, zrzesza ludzi w tej rywalizacji

co chwile widze teorie spiskowe

Teraz należało by się zastanowić czy to nadal gra czy może  społeczność flustratów, którzy niepowodzenia przelewaja tutaj.

A co wywiadu to może wystarczy być człowiekiem i swoją pracą na niego zasłużyć


Użytkownik motepl edytował ten post 04 luty 2016 - 02:28


#23 Hellena

Hellena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationPiekło
  • Serwer:PL2
  • Postać:Hell
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2016 - 02:23

Wybacz, zapewnie sam BeDeN... pod którego tematem rozmawiamy, wiem kim ja jestem :) Wie to i "zła" Kamasutra... wie to kilka studiów, z którymi mam przyjemnosc obcować na pl2, Wiedziała i "zła" Tantra na pl2... Nadal mnie z kimś mylisz, ktoś tu już lolunie wezwał - nic w tej grze nie ostaje się bez śladu, zapraszam do prześledzenia mojej historii, całej, która się w filmach objawia :) Nie jesteście świeżakami, wiecie jak to działa.. jakim cudem majac swoje studio, mogłabym uniknać naznaczenia się obecności w nim? :) Dajcie mi żyć i grać dla przyjemności :)


Użytkownik Hellena edytował ten post 04 luty 2016 - 02:23

kamasutra_logo.png


#24 Marcelloo

Marcelloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 141

Napisano 04 luty 2016 - 02:34

No to teraz to lecisz kolego/koleżanko  :D ja na szczęście nie miałem przyjemności "szefować" w YabYum ani być producentem w helltiga. Jeżeli YabYum ma mieć pretensje to tylko do pablo, który za wszelką cenę chciał mieć tzw. drewna na pokładzie trofek, a nie stawiać na rozwój czyli trofea z energią, z jego atakami nie zgadzałem się ja, Zaczarowana, Elvis.(obydwaj panowie skończyli krótko po tym grę). Wywalił dwóch ostatnich panów którzy de facto byli moimi dobrymi "kolegami z gry", więc ja postanowiłem oddać z podwójną siłą i wywaliłem część drużyny, jak już wspominałem. A koleżanka, która usunęła wczoraj studio na pl2 musiała się bardzo mną zainspirować (w sumie mogła bo była na pl1 podczas tego incydentu w YabYum).

 

Serio, ja mam swoje zdanie Ty (Wy) macie swoje, ja wam zarzucam problemy psychiczne, wy mi, jesteśmy naprawdę bardzo podobni i wszyscy śmieszni że w ogóle piszemy o takich rzeczach  :D  graj sobie hell jak grałaś na pl1 pod jakim nickiem sobie chcesz, wbijaj lvle i prowadź swoją drużynkę na szczyt, a ja również będę sobie robił eneczkę i dobrze się bawił na swój sposób ;)  na tym proponuję skończyć rozmowę i grzecznie iść spać, 

 

Dobranoc 


  • Kamila252 lubi to

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"


#25 Hellena

Hellena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationPiekło
  • Serwer:PL2
  • Postać:Hell
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2016 - 02:39

Nie grałaś, tylko grasz. I tak, dobrej nocy młodzieńcze... Liczę na przeprosiny, jak zrozumiesz, co i jak.. szanujmy się, jestesmy społecznością :)


kamasutra_logo.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych