Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z emailem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 nellie

nellie

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Nellie
  • Studio:VALLERIA X ENTERTAINMENT
Reputacja: 0

Napisano 17 luty 2016 - 16:22

Witam. Mam mały problem, nie pamiętam, na jakim emailu rejestrowałam swoje konto. Mam ich całą masę, więc wpisywanie każdego po kolei odpada. Pisałam do supportu który ma mnie totalnie w czterech literach. Najpierw napisali że nie podadzą mi mojego adresu email, a później przestali całkowicie odpisywać pomimo moich kilkakrotnych próśb. Póki co jetem zalogowana na telefonie, niestety niedługo zmieniam telefon i już całkowicie nie będę mogła wejść na swoje konto... Z komputera nie loguję się w ogóle, bo nie mam jak... Można coś z tym zrobić? Jakieś zalogowanie przez facebooka lub w jakikolwiek inny sposób, poza podaniem emaila? Nie chcę tracić swojego konta, któremu poświęciłam wiele czasu, a jak widać na "kochany" support nie mam co liczyć. Z góry dziękuję za pomoc. 

 

Nellie

serwer 2.



#2 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 17 luty 2016 - 17:07

Wypadało by pamiętać email na którym zakładało się konto... lol jak w ogóle można tego nie wiedzieć ?! Mniejsza...

Suport (ten jak i każdy inny) nie może podać tego Ci ze względów bezpieczeństwa - bo nie wiedzą kto jest prawdziwym właścicielem konta... Niestety  jedyny wyjście to "wpisywanie każdego po kolei" może w końcu trafisz ;) Powodzenia

 

Wejdź w telefonie ---> opcje ---> konto i tam powinien być podany email  ;)​ 


Użytkownik ZyliiXon edytował ten post 17 luty 2016 - 17:09

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#3 Neferure

Neferure

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 29

Napisano 17 luty 2016 - 17:09

Możesz sprawdzić e-mail wchodząc w klucz płaski po prawej stronie ekranu telefonu. Wybierasz "konto". Wyświetlą ci się "ustawienia konta". Masz tam napisane jaką masz swoją nazwę a potem e-mail.



#4 nellie

nellie

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Nellie
  • Studio:VALLERIA X ENTERTAINMENT
Reputacja: 0

Napisano 17 luty 2016 - 17:23

Sprawdzałam, nazwa użytkownika jest podana, po meilu ani śladu. :D

#5 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 17 luty 2016 - 17:32

To bardzo dziwne, że go tam nie ma :) Nie zalogujesz się w żaden sposób bez podawania emaila... 

A hasło chociaż znasz? 


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#6 Neferure

Neferure

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 29

Napisano 17 luty 2016 - 17:41

Sprawdzałam, nazwa użytkownika jest podana, po meilu ani śladu. :D

No to bardzo dziwne, bo ja mam e-mail i opcję jego zmiany. W końcu to są ustawienia konta. Bardziej zaczynam podejrzewać, że nie zależy ci na grze i szukasz wymówki, ale co mi tam...



#7 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1019

Napisano 17 luty 2016 - 17:58

Witam. Mam mały problem, nie pamiętam, na jakim emailu rejestrowałam swoje konto. Mam ich całą masę, więc wpisywanie każdego po kolei odpada. Pisałam do supportu który ma mnie totalnie w czterech literach. Najpierw napisali że nie podadzą mi mojego adresu email, a później przestali całkowicie odpisywać pomimo moich kilkakrotnych próśb. Póki co jetem zalogowana na telefonie, niestety niedługo zmieniam telefon i już całkowicie nie będę mogła wejść na swoje konto... Z komputera nie loguję się w ogóle, bo nie mam jak... Można coś z tym zrobić? Jakieś zalogowanie przez facebooka lub w jakikolwiek inny sposób, poza podaniem emaila? Nie chcę tracić swojego konta, któremu poświęciłam wiele czasu, a jak widać na "kochany" support nie mam co liczyć. Z góry dziękuję za pomoc. 

 

Nellie

serwer 2.

 

Witaj

Niestety ze względów bezpieczeństwa nikt nie poda Ci Twojego mail jeśli sama go nie pamiętasz.

Jak słusznie zauważono możesz odnaleźć swojego maila:
Wystarczy kliknąć w Grze prawy dolnym róg telefonu na ikonkę "narzędzi" otworzy się okno "ustawienia konta" tam pod samym tytułem masz NAZWA - obok Twój nick, a pod spodem E-MAIL.

Poniżej masz również opcje zmiany e-maila jeśli nie używasz obecnego zmień na aktualny i po sprawie.


  • Neferure lubi to

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#8 nellie

nellie

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Nellie
  • Studio:VALLERIA X ENTERTAINMENT
Reputacja: 0

Napisano 17 luty 2016 - 20:34

To bardzo dziwne, że go tam nie ma :) Nie zalogujesz się w żaden sposób bez podawania emaila... 

A hasło chociaż znasz? 

 

Tak, hasło znam. Jedynie z meilem mam problem. Wpisywałam już każdy z tych, z których korzystam i nic. Możliwe, że przy rejestracji pojawiła się literówka i dlatego nie mogę się zalogować.

 

 

No to bardzo dziwne, bo ja mam e-mail i opcję jego zmiany. W końcu to są ustawienia konta. Bardziej zaczynam podejrzewać, że nie zależy ci na grze i szukasz wymówki, ale co mi tam...

 

Nie pisałabym że nie ma, gdyby był. Jest tylko nazwa, jak widać na załączonym obrazku. 

 

http://zapodaj.net/c...b9416f.png.html



#9 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1019

Napisano 17 luty 2016 - 20:41

Pytanie podstawowe - w jaki sposób logujesz się do gry ?


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#10 nellie

nellie

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Nellie
  • Studio:VALLERIA X ENTERTAINMENT
Reputacja: 0

Napisano 17 luty 2016 - 20:42

Poprzez opcje logowania z urządzenia mobilnego, na którym zakładałam konto.

#11 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1019

Napisano 17 luty 2016 - 20:51

Napisz proszę zgłoszenie do Supportu --> http://support.bigba...ngempire.com/ 

z dokładną informacją w jaki sposób się logujesz do gry przez jaką aplikację i inne szczegółowe informację, dołącz proszę także zrzut z ekranu.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#12 nellie

nellie

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Nellie
  • Studio:VALLERIA X ENTERTAINMENT
Reputacja: 0

Napisano 17 luty 2016 - 20:54

Tak zrobię, bo innego wyjścia nie widzę. Wcześniej pisałam kilkakrotnie, jednak dostałam odpowiedź na jedną wiadomość i na tym się skończyło. Może teraz po wrzuceniu screena zrobią coś i umożliwią mi wgląd na email w opcjach, skoro u innych jest ta możliwość, a u mnie nie.
No cóż. Dziękuję za wszelkie informacje. :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych