Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny bug...

bug błąd walka uszlachetnienie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Heidi

Heidi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL2
  • Postać:Heidi
  • Studio:RAJ
Reputacja: 3

Napisano 02 marzec 2016 - 14:39

Witam, napotkałam kolejny błąd w walkach. Już mnie szlag trafia od nadmiaru tych bugów, grać się odechciewa.

Tym razem chodzi o inne uszlachetnienie, czyli tzw. obrażenia czasowe (wykończenie nitami). Atakuję gościa - u niego zostaje aktywowane to uszlachetnienie - 4 rundy, 4 razy po kilkaset obrażeń dla mnie, a tu nagle TO SAMO uszlachetnienie aktywowane jest po raz drugi - i znowu 4 razy po kilkaset obrażeń dla mnie. Co to, ma być?

Pewnie żaden moderator, admin czy jak się tam zwiecie nie odpowie, bo macie to głęboko, ale warto spróbować.

No to życzę miłego dnia.

Edit.
Zapomniałam dodać, że ten błąd nie zdarzył mi się po raz pierwszy, wcześniej zwyczajnie miałam nadzieję, że coś nie tak z moim zdrowiem psychicznym i mi się przywidziało. Jednak wszystko w porządku, a bug jest.

Użytkownik Demonka666 edytował ten post 02 marzec 2016 - 14:44


#2 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 02 marzec 2016 - 14:48

Proszę o zgłoszenie sprawy do Supportu.
Dziękuję
  • Ryo lubi to

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#3 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 02 marzec 2016 - 17:57

To uszlachetnienie może występować wielokrotnie podczas walki (nigdzie nie jest napisane, że tylko raz).

W dodatku maksymalnie jest na to 30% szans - a to dość sporo i śmiało mogło wpaść 2 razy pod rząd.

To żaden bug  :)


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#4 Heidi

Heidi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL2
  • Postać:Heidi
  • Studio:RAJ
Reputacja: 3

Napisano 02 marzec 2016 - 18:34

To uszlachetnienie może występować wielokrotnie podczas walki (nigdzie nie jest napisane, że tylko raz).

W dodatku maksymalnie jest na to 30% szans - a to dość sporo i śmiało mogło wpaść 2 razy pod rząd.

To żaden bug  :)

Oj nie żartuj, każde uszlachetnienie może występować tylko raz w jednej walce.



#5 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 03 marzec 2016 - 05:10

Sa bodajze 3 uszlachetnienia o ile o jakims nie zapomnialem,ktore moga wejsc wiecej niz jeden raz,ochrona przed bronia rzucana,laty na zredukowanie obrazen o iles tam procent,ktore zadaje przeciwnik oraz te obrazenia czasowe,ktore osobiscie bardzo lubie ........ tylko szkoda,ze nie ma czwartego typu "darmowy browarek" :( ktore tez by wpadalo wiecej niz jeden raz :D i tak dajac przedmioty do uszlachetnienia u tej rudej ( ktorej imienia nie pamietam ) smutnym wzrokiem sie patrze i niedopatrze darmowego browarka :( 



#6 Heidi

Heidi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL2
  • Postać:Heidi
  • Studio:RAJ
Reputacja: 3

Napisano 03 marzec 2016 - 11:25

No to kurde skoro tak jest, to czemu ja o tym nie wiem? Nigdzie o tym nie pisze, a po tym jak uszlachetnienie sie włączy to tak jak inne staje sie szare, czyli teoretycznie nie powinno znów wystąpić, to jest śmieszne. A poza tym w tym tygodniu za każdym co razem co bije sie z osoba, która ma czasówkę, to zaraz po 4 rundach od razu aktywuje sie drugi raz aż do końca walki. No bez przesady, żeby w każdej walce było to samo. Śmieszna ta gra sie robi.

#7 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 03 marzec 2016 - 12:03

Smieszna to juz jest od dawna :D Np. gdy przeciwnik,ktorego atakujemy dostaje jakis smieszny dziwny bonus a wszystkie staty ma wiele nizsze oraz mniejsza bron rzucana i bez uszlachetnien....mi sie tak czesto zdarzalo :) a teraz pozdrawiam tych ,ktorzy wymyslili te procenty :) 







Also tagged with one or more of these keywords: bug, błąd, walka, uszlachetnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych