Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tytuły filmów, a widoczność okładki


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 10 marzec 2016 - 09:25

Obecnie gdy tworzymy film, a napisy przedstawiające tytuł filmu pojawiają się na górze to zakrywają nam okładkę. Często zamiast ładnej buzi nachodzą na nią tytuły okładek. Owe tytuły są dla mnie DRUGORZĘDNE, wręcz mało istotne. Zamazują one całe dzieło, jakie stworzyliśmy robiąc właśnie z filmu gniota. Film jest dopieszczony, a tu nagle bach, twarzy nie widać, bo napisy zasłaniają, można je przekręcić w inną stronę, lecz to zmienia cały projekt okładki. Osobiście nie głosuję nawet na akie filmy, bo mnie to irytuje. Ponadto owy tytuł a bardzo małym stopniu ma wpływ na ocenę przez nas filmu (zastanawiam się kto je wszystkie czyta).

 

Tytuły okładek w żadnym wypadku nie powinny zamazywać twarzy naszych aktorów. Powinny być umieszczone pod daną produkcją (takie bardziej info dla nas, jak przeglądamy swoje dzieła), zaś sama zmiana nazwy powinna zostać zmniejszona do symbolicznej opłaty 5 diaxów. Tytuły narzucane z góry przejadły już się, a pomysł wydawania 99 diaxów na zmianę tytułu jest wręcz poroniony.


  • Linsay lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#2 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1019

Napisano 10 marzec 2016 - 12:54

Wystarczy zmienić miejsce tytułu i dać go na przykład z boku albo inaczej dopasować Postać lub jej części ciała do danej okładki. :)

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#3 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 10 marzec 2016 - 15:17

chodzi o to zeby gra nie narzucals mi tych czynnosci. nie chce z boku go miec, podtac powinna byc widoczna. obecnie mi die to wcale nie pofoba a zmiany ktore proponujesz to dla mnir nie jest rozwiazanie.


  • Linsay lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#4 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1019

Napisano 10 marzec 2016 - 19:04

Witaj

Tytuł możesz umieścić z boku a także na dole okładki i będzie mało widoczny, a tym samym postać wyeksponowana.

Spójrz na przykład:

dpibue.jpg

 

Może zmniejszenie czcionki tytułu dało by pożądany efekt ?


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#5 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 11 marzec 2016 - 12:01

Dla mnie miejsce tytułu nie jest aż takim problemem, najgorsze są same tytuły.... 

 

Cena zmiany tytułu jest jakaś "księżycowa" nie do przyjęcia, a tytuły "tworzone" przez grę są albo idiotyczne, albo wręcz ... niesmaczne, żeby użyć delikatnego słowa.

 

Ostatnio dwa razy zdobyłam się na zrobienie filmu w tym nowym systemie, trafiły mi się tytuły znośne... ale to co czytam oceniając filmy to czasem aż odrzuca. :(


Użytkownik Azurra edytował ten post 11 marzec 2016 - 12:01

  • Linsay lubi to

#6 Linsay

Linsay

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Linsay
  • Studio:Mraśnie Wygimnastykowani
Reputacja: 4

Napisano 11 marzec 2016 - 19:30

Dla mnie miejsce tytułu nie jest aż takim problemem, najgorsze są same tytuły.... 

 

Cena zmiany tytułu jest jakaś "księżycowa" nie do przyjęcia, a tytuły "tworzone" przez grę są albo idiotyczne, albo wręcz ... niesmaczne, żeby użyć delikatnego słowa.

 

Ostatnio dwa razy zdobyłam się na zrobienie filmu w tym nowym systemie, trafiły mi się tytuły znośne... ale to co czytam oceniając filmy to czasem aż odrzuca. :(

 

Zgadzam sie w 100%, z tego tez powodu coraz mniej w to grywam... jestem tu glownie dla krecenia filmow lub wypelniania sukcesow (normalne misje robie zadko), ale kiedy widze niektore tytuly, to coraz czesciej zadaje sobie pytanie "po co dalej tu jestem?" bo czasem az mi sie niedobrze robi... np "wyuzdane ogorki-giganty po dobranocce"... a to i tak nawet nie jeden z "lepszych" jakie mozna tu czasem spotkac... NO (cenzura)?!? (puke)


  • Azurra lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych