Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardziej pikantniejsza gra


  • Please log in to reply
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 04 kwiecień 2016 - 22:08

Uważam, że gra przeznaczona dla dorosłych ludzi o tematyce erotycznej powinna być pikantniejsza.

 

Można dodać choćby ciekawsze stroje, nieco bardziej wulgarne, czy z  tzw."jajem". Dla pań, więcej rodzajów szpilek i pończoch (których jestem fankom!), panów również można CIEKAWIEJ ubrać.

 

Warto dodać nowe imprezy (obecne już się przejadły), można tam wstawić pikantną grafikę oraz misje do jej wypełnienia.

 

Wystrój studia - tutaj też wachlarz możliwości powinien być znacznie szerszy i pikantniejszy.

 

Nowa strefa - np. obfitująca w erotyzm lokacja dla przykładu dzielnica czerwonych latarni, klubami striptizu, czy nawet chippendalesów.

 

Byłoby znacznie ciekawiej i nie tylko... 


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 04 kwiecień 2016 - 22:08

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#2 Ruda

Ruda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 10

Napisano 05 kwiecień 2016 - 16:34

Nono, nowe pończoszki by się na pewno przydały ;>

 

Dodałabym więcej ślicznych, ociekających pastelami ubranek, dla "słodkich suk" oraz lateksy ala bdsm. Może nawet walnąć bluzki z wiązań w stylu shibari? 



#3 XxxHipoxxX

XxxHipoxxX

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 4

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:54

Jestem też takiego zdania co  BitchNr1  :) 


  • Nieśmiała lubi to

#4 Asiaaaa

Asiaaaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 20

Napisano 09 kwiecień 2016 - 14:30

Nowe ubrania, wybór kolorów, nowe misje, otoczenia, tła, wystroje, jak by to wszystko weszło w życie gry to oj oj ^.^

Nie dość, że mam ją włączoną 24h to teraz tym bardziej :D\

Ale też gdy zakładałam konto na BBE chciałam postać męską (nie wiem czemu no ale tak było) i wtedy pojawił się problem, mianowicie panowie są niedoceniani urodą w tej grze :( Czemu tak myślę, bo w kreacji mężczyzny pojawiają się np.: oczy - jedno na Maroko a drugie na Kaukaz :D Albo jakieś takie powykrzywiane ^^ Kobietki można utworzyć piękne, natomiast mężczyzn.. no... już nie... :(


  • Demonka666, Nieśmiała i KENDRA2 lubią to

#5 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 09 kwiecień 2016 - 20:12

Uważam, że gra przeznaczona dla dorosłych ludzi o tematyce erotycznej powinna być pikantniejsza.

 

Można dodać choćby ciekawsze stroje, nieco bardziej wulgarne, czy z  tzw."jajem". Dla pań, więcej rodzajów szpilek i pończoch (których jestem fankom!), panów również można CIEKAWIEJ ubrać.

 

Warto dodać nowe imprezy (obecne już się przejadły), można tam wstawić pikantną grafikę oraz misje do jej wypełnienia.

 

Wystrój studia - tutaj też wachlarz możliwości powinien być znacznie szerszy i pikantniejszy.

 

Nowa strefa - np. obfitująca w erotyzm lokacja dla przykładu dzielnica czerwonych latarni, klubami striptizu, czy nawet chippendalesów.

 

Byłoby znacznie ciekawiej i nie tylko... 

Zdecydowanie popieram :) więcej pikanterii, poszerzenie asortymentu ciuszków (szpilki, pończoszki, gorsety, akcesoria) oraz dodanie nowych scenerii i wystrojów studia - np. wspomniane motywy klubów striptizowych, dzielnica 'czerwonych latarni' ...

 

To w końcu gra o charakterze erotycznym - nie bójmy się dodać więcej pikanterii :) 

 

Jeśli chodzi o osoby niepełnoletnie, to już w momencie wyboru gry muszą mieć świadomość treści, z jaką się zetkną więc nie można powiedzieć że nie wiedzą jakie klimaty mogą tu napotkać ;)

 

Erotyka jest nierozerwalnie połączona z pikanterią - autorzy gry nie powinni się tego obawiać :) Naprawdę - więcej śmiałości nie tylko grze nie zaszkodzi, ale wprowadzi więcej emocji do rozgrywki ;) 



#6 xenna

xenna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 8

Napisano 10 kwiecień 2016 - 20:47

Można by dodać że w miarę upływu dni w grze jak w życiu opadają cycki, dochodzą zmarszczki,

siwienie włosów, 

kolejny salon z botox-em, silikonem


  • Demonka666, Kamycha i Nieśmiała lubią to

#7 ruchałeczka

ruchałeczka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ruchałeczka
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 3

Napisano 10 kwiecień 2016 - 20:57

solarium co by  blada  dupka nie była


  • Nieśmiała lubi to

#8 Nieśmiała

Nieśmiała

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 1

Napisano 11 kwiecień 2016 - 13:49

Bardzo się zgadzam i jeszcze gdyby można było powiększać lub tez zmniejszać rozmiar piersi


  • KENDRA2 lubi to

#9 Asiaaaa

Asiaaaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 20

Napisano 11 kwiecień 2016 - 14:23

O, pomysly dobre, ale np. Zeby byla dodatkowa mapa i wtedy dac to co jest w zakladce twoj styl, przeniesc tam i np. Klinika gdzie rozne operacje cyckow mniejsze/wieksze ^^ nosa, twarzy, ust, oczu. Fryzjer. Salon tatuazu. Salon urody (solarium, moze jakies kolczyki, paznokcie) :)

Użytkownik Asiaaaa edytował ten post 11 kwiecień 2016 - 14:31

  • Nieśmiała, KENDRA2 i Latexia lubią to

#10 xenna

xenna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 8

Napisano 12 kwiecień 2016 - 19:42

masz to wszystko za diaxy w twoim wygladzie

lepiej dolozyc lokalizacje

i nową imprezownie


  • Broniusia i Nieśmiała lubią to

#11 Asiaaaa

Asiaaaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 20

Napisano 12 kwiecień 2016 - 20:50

Imprezy no no mozna mozna. No mi chodzilo zeby byla taka lokalizacja z atrakcjami z zakladki Twoj styl
  • Nieśmiała lubi to

#12 Grzegorz8

Grzegorz8

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • LocationZielona Góra
  • Serwer:PL1
  • Postać:Grzegorz8
  • Studio:Wild and wet pussies
Reputacja: 4

Napisano 12 maj 2016 - 07:09

Pewnie że powinna byc pikantna.A tak jest jak przebieranka dla 12 latków:)

#13 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 12 maj 2016 - 07:18

I ja uważam, że Pikanterii brakuje. Aczkolwek zauważcie jedną ważną kwestię ... Jak zabezpieczyć tą grę przed dzieciakami ?

 

Mój synek ma 9 lat i już z łatwością oglądał i słuchał Gang Albanii. Ciekawość dzieciaka nie zna granic (ojj to akurat wiem po sobie), więc i ta gierka bardziej pikantna by konrciła (no ok nie 9 latki) nastolatki. Moje zdanie :D

 

Pozdro600



#14 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 12 maj 2016 - 09:33

Pewnie że powinna byc pikantna.A tak jest jak przebieranka dla 12 latków:)

Zacytuję tu fragment Warunków użytkowania Gry: "Obowiązki Użytkownika Użytkownik rejestrując się lub korzystając z oferowanych usług zapewnia, że jest pełnoletni."


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#15 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 12 maj 2016 - 09:42

I ja uważam, że Pikanterii brakuje. Aczkolwek zauważcie jedną ważną kwestię ... Jak zabezpieczyć tą grę przed dzieciakami ?

 

Mój synek ma 9 lat i już z łatwością oglądał i słuchał Gang Albanii. Ciekawość dzieciaka nie zna granic (ojj to akurat wiem po sobie), więc i ta gierka bardziej pikantna by konrciła (no ok nie 9 latki) nastolatki. Moje zdanie :D

 

Pozdro600

Opcja do wyboru w postaci cenzury, która zakrywa wszystko, czego być nie powinno widać w razie przebywania malucha w tym samym pomieszczeniu.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#16 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 12 maj 2016 - 09:48

Demonka666 :

Ok, a będąc takim małolacikiem posłusznie opuścisz stronę ? :D

 

BitchNr1 :

Ojj dzieciaki potrafią być takie bystre :D Wpierw powinni zabezpieczyć grę przed niepełnoletnimi, później skupić się na pikanterii.



#17 NadmierniePłodnyPawian

NadmierniePłodnyPawian

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
  • LocationPomorskie
  • Serwer:PL2
Reputacja: 113

Napisano 12 maj 2016 - 10:20

Demonka666 :

Ok, a będąc takim małolacikiem posłusznie opuścisz stronę ? :D

 

BitchNr1 :

Ojj dzieciaki potrafią być takie bystre :D Wpierw powinni zabezpieczyć grę przed niepełnoletnimi, później skupić się na pikanterii.

W mojej opinii to na rodzicach/ opiekunach prawnych leży obowiązek sprawdzania co robi/ na jakie strony wchodzi ich pociecha, a nie twórców gier. Można tylko grzecznie poprosić o opuszczenie gry.


  • Latexia lubi to

#18 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 12 maj 2016 - 10:21

Dla mnie za mało pikanterii i jego gracz stworzyłam taki temat, by choćby inni się wypowiedzieli

 

Kwestia zabezpieczeń mało mnie interesuje, choć dla kogoś innego może być wielce istotna.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#19 diq1

diq1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
  • Postać:Diq1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 6

Napisano 12 maj 2016 - 21:15

pewna gra konkurencyjna nie robi problemu, można sobie ustawić, czy chce się widzieć wacława czy banana (dosłownie, takiego żółtego), i czy na cyckach ma być czarny pasek czy nie. 

Tylko mają trochę gorsza grafikę, ale za to dużo lepszy mechanizm gry.

 

Więc zwalanie problemu na zabezpieczenia, to takie odwracanie kota ogonem, skoro inne gry mogą, znaczy, że nie jest to prawnie zabronione.

A przeciętny dzieciak jak będzie chciał zobaczyć cycki, to sobie analogi do youtuba odpali, a nie tam jakaś gierkę animowaną. 



#20 Grzegorz8

Grzegorz8

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • LocationZielona Góra
  • Serwer:PL1
  • Postać:Grzegorz8
  • Studio:Wild and wet pussies
Reputacja: 4

Napisano 13 maj 2016 - 04:22

Zacytuję tu fragment Warunków użytkowania Gry: "Obowiązki Użytkownika Użytkownik rejestrując się lub korzystając z oferowanych usług zapewnia, że jest pełnoletni."

No właśnie i tego się trzeba trzymać,a jak gra będzie bardziej pikantna to ktoś więcej zarobi,przecież to logiczne.A tu wielkie debaty czy jak cyce sa pokazane to fifol też nie może być.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych