Skocz do zawartości


Zdjęcie

zamęty o DIAMENTY

diamenty studio wpłacanie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Odblokowanie przekazywania diamentów (7 użytkowników oddało głos)

czy chcesz odblokowania przekazywania diamentów do studia po określonym poziomie (np 75)?

  1. Tak (4 głosów [57.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 57.14%

  2. Nie (3 głosów [42.86%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 42.86%

Jaki poziom byłby odpowiedni do odblokowania?

  1. 60 (1 głosów [14.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.29%

  2. 70 (1 głosów [14.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.29%

  3. 80 (2 głosów [28.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.57%

  4. 90 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. 100 (3 głosów [42.86%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 42.86%

Głosuj

#1 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 12 kwiecień 2016 - 17:34

Drodzy moderatorzy,

 

Mam wielką ale to wielką prośbę o dokonanie następującego ulepszenia w grze : odblokowanie wpłacania diamentów do studia, które nie ograniczyłoby się tylko do tego ile się diamentów kupiło, lecz do ogólnego odblokowania. 

 

Rozumiem, że ten pomysł troche odbiega od idei, wpłać ile kupiłeś, jak chcesz wpłacic więcej to kup kolejne. Nie chodzi mi o krytyke takiej a nie innej polityki tej gry. Prosiłabym tylko o to, żeby te diamenty, jakiekolwiek sie posiada można było wpłącic w sumach dowolnych w pewnym momencie gry - np osiągając odpowiedni poziom (np 50, 100 itd). Ułatwiłoby to grę a także umożliwiłoby większe pole do popisu bądź tez bardziej napędziło całą grę. A osoby które spędziły juz odpowiednią ilość czasu w grze, dostałyby nagrodę w postaci ww odblokowania.

Jednakże czuję się trochę oszukana, ponieważ w pierwszym komunikacie jaki otrzymałam było napisane, że aby przekazać diamenty do studia, nalezy odblokować tą funkcję kupując diamenty - myśle sobie dobra, nie ma problemu, ale że budżet ogranicza się tylko do kupionej sumy? wg mnie jest wielce niesprawiedliwe bądź tez mija się z komunikatami pojawiającymi się wczesniej. 

 

Mam nadzieje, że rozważycie tę prośbę pozytywnie i ustalicie korzystne dla nas warunki gry, tak aby nikt nie byl pokrzywdzony.

Przecież tę grę napędzają nie tylko pieniądze z kupna diamentów ale i też liczba osob, która w nią gra. A wiele osob nie stać na kupienie kolejnych diamentów.

 

z szacuneczkiem

Kaaa26


  • Kamycha, kasabaloo i Diabq lubią to

" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#2 SzalonyNaplet

SzalonyNaplet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
Reputacja: 8

Napisano 12 kwiecień 2016 - 20:19

Nie bo dochody im spadną nigdy tak nie będzie darmowe masz żeby ci było fajnie i tyle, to zabezpieczenie jest po to żeby nie robić kilku kont odblokowywać na nich 300 free diaxow i nie wpłacać ich do studia żeby ulepszyć w 3 tygodnie do 100%



#3 kasabaloo

kasabaloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 postów
Reputacja: 36

Napisano 12 kwiecień 2016 - 20:26

Też mi zarobek zrzuta narodowa na 20tys diamentów i tyle pozarabiali wychodzi po 10 zł na łeb


Użytkownik kasabaloo edytował ten post 12 kwiecień 2016 - 20:28

  • Kaaa26 lubi to

#4 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 12 kwiecień 2016 - 20:28

ale ja nie mowie o tworzeniu nie wiadomo ile kont i odblokowaniu tego na 15 lvlu.

 

Jesli masz 100 level, to grasz ok 3 miesiecy, moze wiecej... to chyba nie jest oznaka tego ze szybko i latwo sie dorobisz. powinno sie to traktowac jako odblokowywanie misji zwiazanej z poziomem czy cos takiego.

 

ale masz racje, straca wtedy przychod, ale jak masz juz ta 100 to do tego czasu mozna sobie niezle te diamenty podokupowac.


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#5 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 12 kwiecień 2016 - 20:46

Niestety z własnego doświadczenia wiem, że taka zmiana spowodowałaby masę multikont, nawet jeśli miałby być to wyższy level.

Podejrzewam, że takie praktyki byłby wykorzystywane ponadto to, na co pozwalają warunki użytkowania w gry.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#6 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:16

Demonka,

Warunki użytkowania gry nie pozwalaja na wiele, jednakze to co sie dzieje na serwerach jest tez niepokojące, np sprzedawanie kont za pieniadze, włamywanie sie na konta, przejmowanie studiow. Na to tez jest przymykane oko. Nic nie robicie tez ze zgłaszanymi skargami, po chronicie polityke prywatności użytkowników.

 

Wydaje mi się, że odblokowanie takiej opcji jak dowolna wpłata (wieksza kwota niz suma wszystkich kupionych) diamentów do studia np 2000, od lvl 100,  po wczesniejszym aktywowaniu tej opcji poprzez zakup dowolnej ilosci diamentów np 1250, nie byłaby az takim wielkim złem.

 

pozdrawiam bardzo serdecznie


  • kasabaloo lubi to

" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#7 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:37

Jeśli o jakiś konkretnie nieprawidłowościach mówisz proszę o ich zgłoszenie do wsparcia technicznego

http://support.bigbangempire.com/

Zapewniam Cię, że żadna sprawa nie pozostaje bez echa.

 

Co do Twojego pomysłu, też bym chciała by tak było. :)

Ale wiem, że Nasi Rodacy za dużo kombinują i za chwilę znajdzie się kilka pomysłów na to jak wykorzystać to na czyjąś korzyść lub wręcz przeciwnie niekorzyść.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#8 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:44

Demonka,

 

To kombinowanie świadczy właśnie o inteligencji.

W rzeczywistości, jak nie wykombinujesz to nic nie bedziesz miec.

jest takie stare mądre porzekadło: zawsze jest wyjscie z sytuacji, jak nie da sie wejsc drzwiami, wejdz oknem, jak nie da sie, wybij je, jak to tez nie podziała, weź młot i zrób wejście w ścianie.

 

I musze powiedzieć, ze to właśnie Polakó chwali się wszędzie, że wszystko potrafią i są mądrzy, bo potrafią kombinować, co za tym idzie, po prostu myśleć...


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#9 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:57

Dlaczego usuwacie posty, które są dla was niewygodne?


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#10 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:59

Proponuję zapoznać się z regulaminem Forum.

 

http://forum.pl.bigb...tania-z-forum/

 

W razie wątpliwości zapraszam na prw.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#11 kasabaloo

kasabaloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 postów
Reputacja: 36

Napisano 12 kwiecień 2016 - 22:06

Ja zamiast doradzać bo inaczej tego nie można nazwać podpowiedzi  typu multikonta sprzedawanie kont itp spróbował bym czegoś czego nie próbowaliście , ja w ogóle nie wiedział bym o takich machlojach gdybym tego tutaj nie wyczytał popatrzcie z punktu widzenia nowego gracza po co mam kupować jak w tej grze idzie inaczej a tak prosto napisać dobijesz 100 kupisz raz i hulaj dusza nie wiem kto normalny po zrobieniu 100 lv będzie kombinował z drugim kontem ,dodam tylko że w tym wypadku zastanie sprzedawanie kont ale o ile znam to z autopsji banowanie tych kont macie już obcykane (za pomoc w tej spr trzeba przyznać moderatorom pomogli)


Użytkownik kasabaloo edytował ten post 12 kwiecień 2016 - 22:10

  • ziza1 i Kaaa26 lubią to

#12 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 12 kwiecień 2016 - 22:27

Demonka,

nie rozumiem powodów dla których ty, bądź ktoś inny skasował niektóre posty tu na forum. Żadne z punktów badz podpunktów nie zostały naruszone, a każdy ma prawo do wolnej wypowiedzi a te wypowiedzi nie powinny być kasowane z powodu niewygodnego położenia wobec osób wyżej. cytuję z regulaminu, punkt 1.: "respektujesz innych użytkowników i ich zdanie tak samo, jak chciałbyś, żeby oni respektowali Ciebie". Proszę, powiedz, że sposób reakcji poprzez usuwanie wypowiedzi miałby być formą szacunku wobec moderatorów.

Mam również nadzieję, że zdajecie sobie sprawę, że wszystkie wypowiedzi, te później usunięte czy też nie zostają wysłane na moją pocztę mailową.

 

pozdrawiam


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#13 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 13 kwiecień 2016 - 16:46

Posty które zostały ukryte przez Moderatora naruszały zasady użytkowania na forum. Tak, już odpowiadam co i jak, żeby zaraz nie poszły posty że wyssałem to sobie z palca :) Mianowicie, zamieszczanie wiadomości od wsparcia technicznego jest zabronione, jak również cytowanie postu który daną wiadomość zawiera. Takie oto właśnie posty zostały ukryte.

 

i) Ponieważ wymiana e-maili użytkowników z oficjalnym supportem Big Bang Empire jest poufna ze względu na możliwość występowania w nich osobistych treści, to ich całościowe albo fragmentaryczne upublicznianie jest zakazane.

 

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem, żeby potem nie było jakiś pomówień. Dodatkowo, dyskusja odnośnie pracy moderatora ( Skargi, uwagi itd ) proszę wysyłać do Supportu. - Również znajduje się to w Regulaminie.

 

j.2) Dyskusje, w których poruszane są tylko i wyłącznie sprawy związane z moderowaniem forum. Propozycje ulepszenia i/albo krytykę prosimy zgłaszać do nas wysyłając prywatną wiadomość (PW) lub za pomocą formularza zgłoszeń, które następnie zostaną przekazane osobom odpowiedzialnym za forum.

 

 

Posty i dyskusje, w których pojawiają się następujące treści (pkt. a-s), mogą zostać bez komentarza edytowane lub usuwane, a tematy zamknięte. Użytkownicy forum, którzy zamieszczają tego typu informacje, muszą liczyć się z tym, że będą upominani, bądź ich konta zostaną zablokowane.

 

Pozdrawiam

 

(Temat zawiera fragmenty Regulaminu Forum )


  • Demonka666 lubi to

Dołączona grafika






Also tagged with one or more of these keywords: diamenty, studio, wpłacanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych