Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sposoby zdobywania darmowych Diamentów

Diamenty sposób darmowe

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 The Joker

The Joker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
  • LocationRadomsko
  • Serwer:PL1
Reputacja: 86

Napisano 26 październik 2014 - 10:46

Witam.

 

Wymienię i pokaże sposoby na zdobywanie darmowych Diamentów. Oczywiście głownie zależy to od szczęścia, ale przecież można sobie troszkę pomóc;)

 

1. Najbardziej prawdopodobnym sposobem na zdobycie Diamentów to pojedynki z innym aktorkami, aktorami. Prawdopodobieństwo, że zdobędziemy go, zwiększa się, kiedy nasz kandydat do pojedynku jest równy lub silniejszy od naszego. 

 

2. Z misji czasowych też możne nam wpaść Diamencik, aczkolwiek zauważyłem, że przynajmniej u mnie, częściej dostaje Diament, za pokonywanie przeciwnika w misjach trudnych. 

 

3. Skarbcem darmowych Diamentów jest wykonanie Bohaterskich Czynów. W nich nagrody są wszelakie, ale często dostajemy przyzwoite sumy Diamentów za wykonanie X zadania czy zdobywanie kolejnych poziomów. 

 

4. W opcji zakładce Kup diamenty mamy opcję "Trochę diamentów?". Tam za wypełnienie np wypełnienie ankiet dostajemy daną ilość diamentów. Proponuje jednak używać e maila, numeru telefonu, takiego, którego nie używamy, ze względu na spam, reklamy i inne. Diamenty mogą pojawić się na koncie ze znacznym opóźnieniem. 

 

5. Sporym zastrzykiem diamentów jest "Potwierdzenie Konta". Opcja znajduje się w kole zębatym. Za kliknięcie w linka, dostajemy 100 Diamentów. 

 

6. Kontrowersyjny, bynajmniej dla mnie, kolejny sposób to zaproszenie znajomego do gry, np poprzez linka. Kiedy nowe zaproszone konto zdobędzie 30 poziom, on jak i zapraszający dostaje po 100 Diamentów. 

 

 

To na tyle. Moderatora proszę o zamknięcie tematu. Spamu nie znoszę. Jeżeli o czymś zapomniałem proszę o priv.

 

Smacznego!

 

Hannibal Lecter


  • SZYBKACOBRA, Eliney i Lucy lubią to
Spoiler

#2 Eliney

Eliney

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 5

Napisano 26 październik 2014 - 10:54

Przydatne ale tylko dla początkujących bo doświadczeni gracze raczej to wiedzą nie mniej jednak "Lubię to". :)


avatar.gif


#3 Pawel106

Pawel106

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 26 październik 2014 - 15:39

Zamykam na prośbę autora.







Also tagged with one or more of these keywords: Diamenty, sposób, darmowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych