Skocz do zawartości


Zdjęcie

wspomagacze z sukcesów, a przedłużanie

wspomagacz wspomagacze przedłużanie

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tigra

Tigra

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 3

Napisano 06 grudzień 2016 - 21:10

Witam,

 

ja z takim smutnym spostrzeżeniem...

29 listopada zdobyłam wspomagacz (chyba misji) z sukcesu, Ponieważ miałam swój wykupiony do 5 grudnia, bałam się go aktywować nie wiedząc jak to zadziała i za radą członków studia wstrzymałam się z odbiorem nagrody. Niestety migający wykrzyknik tak mnie kusił, że 1 grudnia w końcu kliknęłam i... zawód... Nie dość, że wspomagacz się nie przedłużył, to jeszcze naliczony został od dnia zdobycia, nie odbioru nagrody, czyli do 6 grudnia. Przykre, tyle misji wykonanych i klops. Może dałoby się coś z tym zrobić? Żeby wygrane wspomagacze przedłużały te już posiadane (oczywiście takie same), albo chociaż nabijane były od czasu odbioru nagrody? 



#2 standardow

standardow

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 07 grudzień 2016 - 13:42

A sprawdzilas o ile przedluza wspomagacz zdobyty z misji na sukces?:)

#3 Tigra

Tigra

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 3

Napisano 07 grudzień 2016 - 15:20

Nie przypominam sobie żadnej informacji na ten temat. Był tylko komunikat "masz juź wsponagacz, czy chcesz go zastąpić?". Za pierwszym razem wybrałam "nie", dwa dni później pytania już nie było przy kliknięciu, liczyłam na przedłużenie. Nic o czasie. Sugerujesz, że wspomagacze 50% z misji są jednodniowe? ;)

#4 standardow

standardow

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 07 grudzień 2016 - 15:51

Tak:)



#5 Tigra

Tigra

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 3

Napisano 07 grudzień 2016 - 16:49

Ok... Nie przypuszczałam, że to może być równie ekscytująca nagroda, jak 1000 kasy za 500 filmow... Cóż, w takim razie idę znaleźć jeszcze 6, żeby mieć tydzień z głowy, ech... ;)

#6 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 07 grudzień 2016 - 18:25

Nie przypominam sobie żadnej informacji na ten temat. Był tylko komunikat "masz juź wsponagacz, czy chcesz go zastąpić?". Za pierwszym razem wybrałam "nie", dwa dni później pytania już nie było przy kliknięciu, liczyłam na przedłużenie. Nic o czasie. Sugerujesz, że wspomagacze 50% z misji są jednodniowe? ;)

Na temat bonusów z kalendarza powinna pojawić się konkretna informacja co jest nagrodą.

Wspomagacze 50% mogą być w tych przypadkach jednodniowe albo i dłuższe. Zawsze przedłużają obecny wspomagacz o kolejny dzień/dni.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.






Also tagged with one or more of these keywords: wspomagacz, wspomagacze, przedłużanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych