Skocz do zawartości


Zdjęcie

Super misje

misje

  • Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 tom3

tom3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Reputacja: 38

Napisano 07 luty 2017 - 16:21

Proponuję, aby wprowadzić super misje, które będą wynosić po 50 energii, które będzie można skracać za baterie, ponieważ obecnie za dużo czasu zajmuje zużycie całej energii.



#2 DDL

DDL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:WaitingForPL4
Reputacja: 2

Napisano 07 luty 2017 - 16:53

Czy ja wiem, aż tak dużo czasu, to nie zajmuję optymalnie jak na każdych gierkach tego typu niech zostanie tak jak jest.  ;)


Użytkownik DDL edytował ten post 07 luty 2017 - 16:53


#3 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 07 luty 2017 - 17:34

Jestem za wprowadzeniem jakiś wspomagaczy, które mogłyby czas misji troszkę skrócić. Ale misja za 50 energii to spora przesada. Na tym właśnie polega ta gra: kto spędza w niej więcej czasu- zyskuje.


  • Arczi4 lubi to

#4 didi

didi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 07 luty 2017 - 17:52

zdecydowanie przydały by się wspomagacze drużynowe skracające czas misji , filmów :) gra pochłania coraz więcej czasu od wprowadzenia Świątyni :O 


  • Arczi4 i BitchNr1 lubią to

#5 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 07 luty 2017 - 19:25

Jestem za wprowadzeniem wspomagaczy drużynowych/studyjnych. Misje za większą liczbę energii też mile widziane.

 

To oczywiście widzą gracze, ale osoby odpowiedzialne za aktualizacje już NIE, bo po co?


  • didi lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#6 MokraCipciuszka

MokraCipciuszka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MokraCipciuszka
  • Studio:Sexualni
Reputacja: 22

Napisano 08 luty 2017 - 07:12

Niech dadzą 8 baterii dziennie i będzie już ok



#7 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 08 luty 2017 - 09:12

W sumie pomysł z super misjami ciekawy, podoba mi się zdecydowanie bardziej, niż skracanie bateriami. Więcej emocji, szczególnie gdy misja nie wyjdzie. :D


  • BitchNr1 lubi to

#8 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 08 luty 2017 - 14:39

Uczciwie mówiąc to ideałem będzie podwojenie ilości baterii, wprowadzenie wspomagaczy grupowych/studyjnych oraz nowe misje walki/czasowe/umiejętnościowe, które potrzebują większej ilości energii do ich wykonania, lecz dają ciekawsze nagrody.

 

Obecnie wielu graczy nie wykorzystuje energii, bo nie mają nawet czasu na to zawsze, a jak dochodzi do tego konwent, czy dodatkowe trofea z energią to już wykorzystanie całej energii to nie lada wyzwanie. Sama wielokrotnie muszę grać za diamenty, bo fizycznie nie mam czasu klikać.

 

Jestem rozczarowana, że poza wydawaniem diaxów (by przyśpieszyć misję) osoby odpowiedzialne za aktualizacje nie robią z tym NIC. Wiele osób kończy przygodę z BBE, bo zabiera im zbyt wiele czasu klikanie, a druga to brak ciekawych aktualizacji.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#9 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 08 luty 2017 - 15:06

no wiec skoro brak czasu na misje a skraca się je diaksami to tym bardziej hajs się na koncie zgadza ;)


  • Menti lubi to

#10 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 11 luty 2017 - 02:45

świetny pomysł !  Ponieważ gra jest nudna, żmudna i zajmuje kupę czasu - proponuję wprowadzić jeszcze:

- automatycznego pilota-robota, który gra za nas przez tydzień jak akurat nie mamy czasu... oraz:

- 300 baterii skracających misje o 500%

- w co drugiej misji do wygrania wielki cycek, którym można rozgnieść topowe studio

- wspomagacze dla całego studia 1000%  a dla szefa 1500%

- epicki pakiet diaxów za każdy pełny kwadrans aktywnej gry

- gratisową musztardę do parówek !



#11 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 11 luty 2017 - 10:56

Zdecydowanie większość osób oczekuje zmian, jakie były tu prezentowane. Ty najwidoczniej ich nie potrzebujesz.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#12 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 11 luty 2017 - 12:21

Ja też nie jestem za tym, by skracać całą grę do 5 minut. Oczywiście pierwszy post jest bardzo przesadzony. Ale gra od swoich początków się rozrosła. Zostały wprowadzone półgodzinne imprezy, 3 filmy, jeśli chciałoby się kręcić najdłuższe, należałoby im poświęcić 11h, za kolekcje przyznawana jest dodatkowa energia, podobnie jak za aktywne uczestniczenie w konwencie (30 energii do zdobycia w każdym, a już nie mówię, że podczas eventów są to 3 konwenty dziennie, dodatkowo dwugodzinne lub lepiej, bo czemu by nie... :(). Zadania świątynne jeszcze dodatkowo przedłużają grę, bo każdy stara się dla drużyny. Trofea są w sumie zbędne, chyba, ze ktoś ma diamenty lub chce dostać jakichś spazmów od siedzenia przy komputerze. :D Sama gra się nie nudzi, bardzo przyjemnie mi się gra i początkowo też byłam na nie. Ale ostatnio naprawdę gra daje w kość, nie da się wyrobić tutaj wszystkiego i mieć przy tym czas na życie. Pojawiające się od czasu do czasu 20-minutowe misje nie byłyby znowu takim złem. Musztardą też bym nie pogardziła...


  • cliff i BitchNr1 lubią to

#13 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 11 luty 2017 - 13:02

Mam takie same odczucia jak Broniusia. Chętnie sama na innym PL bym pograła, ale nie gram bo nie mam czasu (być może pomysły z tego tematu to jakieś rozwiązanie).


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#14 tom3

tom3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Reputacja: 38

Napisano 11 luty 2017 - 22:31

mój pomysł jest bardzo realny i potrzebny, na pewno wielu graczom by się spodobał.

To że niektórzy dają radę teraz z całą energią w grze to nie znaczy że będzie tak zawsze,  każdy się kiedyś wypala, a za razem najlepsi gracze padną jak muchy z przemęczenia.







Also tagged with one or more of these keywords: misje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych