Skocz do zawartości


Zdjęcie

Misje gwiazd

misje gwiazd gra

  • Please log in to reply
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 04 grudzień 2019 - 05:09

Jeżeli regulamin mówi o pisaniu misji, a ktoś nie dostrzega, że tekst " aaaaaaaaaaaaaaaaa" - który za jakąkolwiek misje uważany być nie może -nie tylko jest sprzeczny z regulaminem, ale ten regulamin narusza,demoluje,gwałci, dewastuje, poniewiera i miażdży, to obawiam się że piszemy w dwóch bardzo różnych językach.


  • Blodreina lubi to

#22 kiarrx

kiarrx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:kiarrx






Reputacja: 565

Napisano 04 grudzień 2019 - 08:27

Jeżeli regulamin mówi o pisaniu misji, a ktoś nie dostrzega, że tekst " aaaaaaaaaaaaaaaaa" - który za jakąkolwiek misje uważany być nie może -nie tylko jest sprzeczny z regulaminem, ale ten regulamin narusza,demoluje,gwałci, dewastuje, poniewiera i miażdży, to obawiam się że piszemy w dwóch bardzo różnych językach.


Zgodnie z § 2 Warunków użytkowania misji gwiazd, misje zawierające w treści tylko i wyłącznie '' aaaaaaaaaaaaaaaaa '' nie są niezgodne z regulaminem. Oprócz tego, system nie pozwala na weryfikowanie misji przed ich opublikowaniem a więc gracze mają tutaj wolną rękę. Tak jak zostało to wcześniej napisane, to od graczy zależy czy daną misję klikną czy też nie. Biorąc pod uwagę, że czasami do takiej misji o treści nie mającej żadnego sensu, zostaje przypisana losowo lepsza nagroda - to gracze klikają ją nie patrząc na jej treść. Podsumowując, jeśli Wy jako gracze chcecie aby misje pojawiające się chociażby w Hall of Fame były sensowne i doceniały osoby, które włożyły wysiłek w jej napisanie - wybierajcie te z odpowiednią treścią.
Zachęcamy Was również do korzystania z funkcji zgłaszania misji.


Zapraszam do

>>>>> FAQ GRY<<<<<

>>>>>FAQ FORUM<<<<<<

i tutaj Regulamin forum <<<< (angel)

#23 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 04 grudzień 2019 - 12:48

O, nareszcie ktoś kto potrafi to logicznie wytłumaczyć, dziękuje



#24 KocurekKocicy

KocurekKocicy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Kocurek
  • Studio:Kocie Fantazje
Reputacja: 52

Napisano 02 luty 2020 - 21:04

Chciałbym odkopać ten temat.

 

Czy ktokolwiek decyzyjny jest w stanie wyjaśnić jak należny rozumieć pierwsze zdanie par. 2 Warunków użytkowania misji gwiazd?

"User-generated missions must fit into the setting of the game and must not have any content that does not fit the overall character of the game"

A konkretnie, co autor miał na myśli pisząc: "setting of the game" oraz "content that does not fit the overall character of the game".

 

Rozwijając nieco myśl: albo należy zwrócić uwagę na to, o czym pisał Littlefnger albo zmienić warunki użytkowania tak aby pisane misje faktycznie były misjami, a nie zlepkiem przypadkowych liter. W przeciwnym razie już niedługo będziemy mieli same misje o treści "aaaaaaaaaaaaaaa", "ooooooooooooooo", "test", "coś muszę napisać" itp. Takie misje trafiają do Hall Of Fame, trafiają tam na stałe i będą losowane w nieskończoność.

 

Moim zdaniem takie misje nie spełniają warunków z zacytowanego zdania Warunków użytkowania misji gwiazd i powinny być zgłaszane poprzez odpowiedni przycisk.

 

Proszę o potwierdzenie lub wyprowadzenie mnie z błędu.


  • xxxelenaxxx, littlefinger i Blodreina lubią to

#25 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 02 luty 2020 - 21:57

To, że misje takie trafiają do Hall of Fame to zasługa graczy, którzy je klikają zamiast zgłaszać... wiem, wiem... skrypty powinny eliminować takie misje zanim trafią do grania ale nie eliminują... więc...

gracze otrzymali wolność tworzenia i wolność oceny tych misji...

w waszych rękach troska o czystość formy


  • Cherubinek, kiarrx i Blodreina lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#26 KocurekKocicy

KocurekKocicy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Kocurek
  • Studio:Kocie Fantazje
Reputacja: 52

Napisano 02 luty 2020 - 22:08

Dzięki za tę odpowiedź ale czy jest szansa abyś odniósł się do moich pytań i próśb?

Bo ja bardzo chętnie powalczę o czystość formy ale muszę wiedzieć czy mogę.


Użytkownik KocurekKocicy edytował ten post 02 luty 2020 - 22:08


#27 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 03 luty 2020 - 07:58

Misje bez konkretnej treści możesz śmiało zgłaszać, zarówno te, które już dostały się do obiegu jak i te, które dopiero sie pojawiły. Osobiście też tępię wszelkie qqqqqqqqqqqqqqqq, mmmmmmmmmmm i ....................


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#28 KocurekKocicy

KocurekKocicy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Kocurek
  • Studio:Kocie Fantazje
Reputacja: 52

Napisano 03 luty 2020 - 08:26

O to chodziło, dzięki  :)

 

Zgłaszam wszystkie misje bez treści, które tylko trafią mi w oko.  (y)


  • GibkiBongo, Cherubinek i Minty420 lubią to

#29 KocurekKocicy

KocurekKocicy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Kocurek
  • Studio:Kocie Fantazje
Reputacja: 52

Napisano 11 luty 2020 - 08:55

Otóż, dla Waszej wiadomości Szanowni Gracze, czytamy!

Przeglądamy co tydzień nowe misje, które pojawiają się w grze i staramy się eliminować z obiegu te zawierające treści niedozwolone. 

 

Czy aby na pewno? Taki kwiatek z dziś https://prnt.sc/r0kfkj


  • littlefinger lubi to

#30 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 12 luty 2020 - 01:05

Czy aby na pewno? Taki kwiatek z dziś https://prnt.sc/r0kfkj

staramy się, może nie zawsze na bieżąco bo nie sposób... życie prywatne czasem nie pozwala

dziękujemy za "odkrycie" i mamy nadzieję, że misja została już zgłoszona ;)


  • Cherubinek, kiarrx i KocurekKocicy lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#31 KocurekKocicy

KocurekKocicy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Kocurek
  • Studio:Kocie Fantazje
Reputacja: 52

Napisano 15 luty 2020 - 09:28

Dzięki za tę odpowiedź. Nie chciałem wbijać szpili ale poruszyć po raz kolejny ten temat nieco szerzej. Być może wiesz, że od jakiegoś czasu prowadziłem z supportem dyskusję  nt. zgłaszania misji gwiazd, które nie posiadały treści. Tak, prowadziłem. Temat został nagle zamknięty dlatego czuję się upoważniony do kontynuowania dyskusji na forum.

Zgodnie z Twoją radą oraz samego supportu, ja oraz kilku innych graczy, podjęliśmy się zgłaszania idiotycznych misji typu "aaaaa", "ble, ble, ble", "wuiorweoruweoi", "test panienek", "coś muszę napisać" itp. Apelowałeś o czystość formy więc wzięliśmy się do roboty, ponieważ nam też na niej zależało. Lista misji w HoF jest już długa ale poświęciliśmy swój czas i zgłosiliśmy wiele bezwartościowych misji z nadzieją, że znikną z puli misji do wyświetlania.

Efekt?

Szybko okazało się, że istnieje limit 8-10 misji, które można zgłosić w ciągu dnia!!! Wydaje się, że support o tym nie wiedział. Co gorsza, nie potwierdził tego do dzisiaj. Ta informacja jest efektem naszych prób i testów. Dlaczego nie podaje się takiej informacji do publicznej wiadomości? Kolejne 8-10 misji można zgłosić dopiero po zamknięciu przez support poprzednich zgłoszeń. W tym miejscu jedyne podziękowania dla supportu za szybkie zamykanie zgłoszeń.

Zgłoszone misje niestety nadal znajdują się w puli, ponieważ w związku z powyższym limitem de facto nie zostały zgłoszone. Nie da się ich jednak zgłosić ponownie, gdyż na liście misji figurują jako zgłoszone. Kółko zamknięte.

Ponadto wyświetlają mi się misje, których nie mogę odnaleźć ani na liście HoF ani w Rundzie eliminacyjnej.

Support twierdzi, że pracuje nad rozwiązaniem problemu ale nie wiadomo już nad którym: zniesieniem dziennego limitu, możliwością ponownego zgłoszenia misji, które zostały zgłoszone ponad w/w limit czy może nad szybszym wyłapywaniem misji bez treści?

 

Podsumowując. Zgłaszajcie max. 10 misji dziennie, kolejne dopiero po zamknięciu poprzednich zgłoszeń. Opiszcie gdzieś zasady zgłaszania misji aby nie było niepotrzebnych nerwów i straconego czasu. Dlaczego musimy sami się domyślać i bazować wyłącznie na naszych testach i spostrzeżeniach? I najważniejsze: działajcie !!!!!  Na razie nie widać efektów walki o czystość formy.


Użytkownik KocurekKocicy edytował ten post 15 luty 2020 - 09:29

  • littlefinger lubi to

#32 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 16 luty 2020 - 17:47

Widzę że już nie tylko support ale i moderatorzy wszelką dyskusje o misjach gwiazd olewają. Troszkę to zniechęcające, szkoda.



#33 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 925 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1337

Napisano 16 luty 2020 - 18:44

Nie "olewamy", tylko "nie wiemy" nic więcej niż Wy (a nawet mniej, bo to od Was wiemy że są limity na zgłoszenia misji). Obiecujemy, że jak tylko będziemy mieli jakieś konkretne informacje, zamieścimy je tutaj, tylko jeszcze nie otrzymaliśmy konkretnych wytycznych na ten temat.


  • kiarrx i KocurekKocicy lubią to

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#34 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 16 luty 2020 - 19:43

Kiedy w grudniu poruszyłem ten temat, troje moderatorów przekonywało mnie że wszystko jest OK. Kiedy i inni gracze zauważyli ten problem, wszystko co potrafiliście zrobić to skierować nas do supportu.Support okazał się być bardziej tajemniczy niż sfinks egipski, prędzej byśmy z kamienia jakąkolwiek sensowną odpowiedzi wydusili niż z supportu.Wobec takiej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak zrezygnować z tej zabawy. Życzę miłej zabawy, pozdrawiam. 


  • xxxelenaxxx i KocurekKocicy lubią to

#35 KocurekKocicy

KocurekKocicy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Kocurek
  • Studio:Kocie Fantazje
Reputacja: 52

Napisano 16 luty 2020 - 21:16

Nie "olewamy", tylko "nie wiemy" nic więcej niż Wy (a nawet mniej, bo to od Was wiemy że są limity na zgłoszenia misji). Obiecujemy, że jak tylko będziemy mieli jakieś konkretne informacje, zamieścimy je tutaj, tylko jeszcze nie otrzymaliśmy konkretnych wytycznych na ten temat.

 

Ok. Nie chodzi o to aby Wam dowalać. Naprawdę doceniam, że potraficie powiedzieć, że o czymś nie wiedzieliście. Domyślam się, że support również nie widział? To nieco zaskakujące ale ok, wierzę że tak było i cieszę się, że udało się nam wspólnie odkryć coś nowego. Mam jednak inne pytania, z którymi mam nadzieję nie odeślecie mnie do supportu.

Czy zgłaszanie misji bez treści ma szansę odnieść jakikolwiek skutek?

Czy zgłaszane misje bez treści (niezgodne z regulaminem) będą usuwane z puli?

Jeśli tak to ile zgłoszeń jest potrzebnych aby misja została usunięta?

Czy jest szansa aby misje były usuwane zanim trafią do HoF? Innymi słowy, czy jest szansa aby nie nagradzać za publikowanie tych beznadziejnych misji, bo to już nie są misje z g....ą treścią, ostatnio pojawiają się misje bez jakiejkolwiek treści i tytułu?



#36 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 11 czerwiec 2020 - 19:00

pozwolę sobie lekko odgrzać temat i złożyć podziękowania jednej z autorek (jednemu z autorów) Misji Gwiazd stworzonej 06.06.2020r.

 

strasznie drażniły mnie pojawiające się co tydzień dwie - trzy misje napisane przez jednego gracza, z dwóch - trzech serwerów... "Test" - o treści "Testowanie panienek" (wariacje z kropką, przecinkiem itp)... jak bardzo trzeba mieć ograniczone horyzonty, żeby nie móc wymyślić czegoś bardziej lotnego, czegoś z większym zasobem słów lub czegoś mniej prostackiego... i to przez miesiące!!!

dlatego dziękuję za misję "Testowanie Trola" !!!

kimkolwiek jesteś zasługujesz na jakąś nagrodę bo aż miło przeczytać tak inteligentnie skleconą rymowankę, obnażającą niedostatki twórcze wyżej wspomnianego troglodyty...

gratuluję i mam nadzieję, że trafisz chociaż do Hall of Fame!

pozdrawiam

GB


Użytkownik GibkiBongo edytował ten post 11 czerwiec 2020 - 19:01

  • littlefinger, LucjanPrezes i KocurekKocicy lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png






Also tagged with one or more of these keywords: misje, gwiazd, gra

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych