Skocz do zawartości


Zdjęcie

Misje gwiazd

misje gwiazd gra

  • Please log in to reply
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 21 listopad 2019 - 18:01

W wielu tworzonych przez Was misjach pojawia się wątpliwość "czy ktoś to w ogóle czyta?".

Otóż, dla Waszej wiadomości Szanowni Gracze, czytamy!

Przeglądamy co tydzień nowe misje, które pojawiają się w grze i staramy się eliminować z obiegu te zawierające treści niedozwolone. Nawet jeśli gracze klikając daną misję nie zagłębiają się w ich treść to zapewniam, że są osoby, które to czytają. Dlatego w dalszym ciągu prosimy o trzymanie się zasad i uruchomienie wyobraźni.

IXZWe3I.png

 

Wasza załoga BBE


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#2 chapaj

chapaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 118

Napisano 22 listopad 2019 - 12:13

A ja mam pytanie założyłam misję pobrało 9 diaxów, następnie dezaktywowałam misje gwiazd, ( na telefonie muszę mieć wyłączone), następnie grając na kompie znowu aktywowałam i nie ma mojej misji mogę utworzyć nową. Więc mam pytanie co z diaxami czy wróciły na konto, oraz czy żeby moja misja była aktywna cały czas muszę mieć włączone te misje gwiazd.


  • Michał lubi to

#3 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 925 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1337

Napisano 22 listopad 2019 - 20:39

Prosimy o zgłoszenie tej sprawy do supportu.


Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#4 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 23 listopad 2019 - 09:18

sprawdź czy Twoja misja nie pojawiła się czasem dzisiaj ponownie - w moim przypadku tak właśnie było.


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#5 chapaj

chapaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 118

Napisano 25 listopad 2019 - 13:56

Muszę się zalogować ponownie po włączeniu misji gwiazd. Wtedy misja się pojawia.

 

PS

 

Od jakiego poziomu pojawiają się misje gwiazd.


Użytkownik chapaj edytował ten post 25 listopad 2019 - 14:07


#6 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 25 listopad 2019 - 17:02

Od jakiego poziomu pojawiają się misje gwiazd.

Nie mam takiej informacji ale mam nadzieję, że nasi gracze pomogą w rozwiązaniu tej zagadki...

Czekamy na odpowiedź poniżej!


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#7 kiarrx

kiarrx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:kiarrx






Reputacja: 565

Napisano 27 listopad 2019 - 09:50

Od jakiego poziomu pojawiają się misje gwiazd.


Misje gwiazd pojawiają się od 45 poziomu.
  • Cherubinek, Pampeluna, littlefinger i 1 inna osoba lubią to
Zapraszam do

>>>>> FAQ GRY<<<<<

>>>>>FAQ FORUM<<<<<<

i tutaj Regulamin forum <<<< (angel)

#8 chapaj

chapaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 118

Napisano 27 listopad 2019 - 12:08

Dzięki za info można by to uaktualnić w poradniku podobnie jak jest z dickiem.


  • Cherubinek lubi to

#9 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 03 grudzień 2019 - 15:11

Czy ktoś może mi powiedzieć, czemu im głupsza misja tym bardziej opłaca się ją klikać.Napisze ktoś trzydzieści razy R, i taką misje opłaca się klikać, a rzeczy miłe, wesołe czy po prostu normalne - nie opłaca się. Podobno ktoś wstępnie czyta te misje, moim zdaniem mało uważnie. Teraz nie wybieramy najlepszej misji, a największego idiotę, który napisze trzydzieści kropek a przy tym zrobi osiem błędów ortograficznych.


  • xxxelenaxxx lubi to

#10 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 03 grudzień 2019 - 16:09

Czy ktoś może mi powiedzieć, czemu im głupsza misja tym bardziej opłaca się ją klikać.Napisze ktoś trzydzieści razy R, i taką misje opłaca się klikać, a rzeczy miłe, wesołe czy po prostu normalne - nie opłaca się. Podobno ktoś wstępnie czyta te misje, moim zdaniem mało uważnie. Teraz nie wybieramy najlepszej misji, a największego idiotę, który napisze trzydzieści kropek a przy tym zrobi osiem błędów ortograficznych.

Misje gwiazd są "odrobinę" cenniejsze jeśli chodzi o doświadczenie i kasę niż zwykłe misje czasowe. Zapewne większość graczy kieruje się wylosowanym w misji profitem a nie treścią misji. Osobiście też bym wolał, żeby treść miała jakiś sens i była gramatycznie i ortograficznie poprawna niestety system nie filtruje misji bez treści lub bez sensu. Sami jako gracze możemy zgłaszać a tym samym blokować wyświetlanie misji zawierających treści niedozwolone. Misja o treści "30xR" nie jest zabroniona więc występuje w obiegu tak samo często jak misje, w które ktoś włożył trochę wysiłku. To czy dana misja trafi do Hall of Fame zależy już tylko od graczy, czy klikną daną misję czy nie.


  • xxxelenaxxx i Cherubinek lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#11 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 03 grudzień 2019 - 16:26

Jeśli misja "30xR" jest dla Ciebie poprawna,to proszę wskaż mi jakie zadanie do wykonania ma gracz w tej misji.

Misja z definicji jest zadaniem do spełnienia, o jakie zadanie tu chodzi? A takich niby poprawnych  misji jest tu dziesiątki.

Teraz wiem dlaczego, moderatorzy nie rozumieją słowa misja.



#12 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 03 grudzień 2019 - 16:42

Jeśli misja "30xR" jest dla Ciebie poprawna,to proszę wskaż mi jakie zadanie do wykonania ma gracz w tej misji.

Misja z definicji jest zadaniem do spełnienia, o jakie zadanie tu chodzi? A takich niby poprawnych  misji jest tu dziesiątki.

Teraz wiem dlaczego, moderatorzy nie rozumieją słowa misja.

Nie mówię o treści ale o braku niezgodności z regulaminem... czytaj ze zrozumieniem i powstrzymaj się od złośliwych komentarzy... nie napisałem, że taka misja jest poprawna tylko, że nie jest zabroniona...


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#13 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 03 grudzień 2019 - 17:08

Regulamin dotyczy Misji Gwiazd,więc każdy tekst który nie jest misją jest nieregulaminowy. Nie może być to misja poprawna, czy zabroniona, bo to nie jest misja



#14 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 925 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1337

Napisano 03 grudzień 2019 - 17:18

Każdą misję, którą uznasz za niestosowną, czy niepoprawną zgłoś do Supportu. System, jak już GibkiBongo napisał, nie weryfikuje treści, ale Gracze już mogą.


  • GibkiBongo lubi to

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#15 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 03 grudzień 2019 - 17:34

Widzę, że bardziej tu chodzi o to , kto kogo przegada, niż o rozwiązanie problemu.A wystarczyłoby żeby moderatorzy eliminowali teksty nie będące misjami i byłaby miła zabawa.A tak mamy to co mamy, mało kto to czyta, a jeszcze mniej pisze.



#16 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 03 grudzień 2019 - 18:06

Widzę, że bardziej tu chodzi o to , kto kogo przegada, niż o rozwiązanie problemu.A wystarczyłoby żeby moderatorzy eliminowali teksty nie będące misjami i byłaby miła zabawa.A tak mamy to co mamy, mało kto to czyta, a jeszcze mniej pisze.

Mylisz Moderatorów z programistami czy supportem... Zajmujemy się Forum i porządkiem na jego łamach a nie treściami w Grze... Za treść misji gwiazd odpowiadają sami gracze, jeśli ich zawartość jest niezgodna z regulaminem można je zgłosić do oceny przez support ale moderatorzy nie mają tu zbyt wiele do zrobienia... Zgadzam się, że fajnie by było aby treść była konkretna, sensowna i poprawna tylko, że trudno to egzekwować i zawrzeć w regulaminie konkretne obwarowania... Dostaliście wolną rękę w tworzeniu części gry ale jak widać nie każdy potrafi wysilić się na tyle, żeby to miało ręce i nogi...


  • Cherubinek lubi to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#17 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 03 grudzień 2019 - 18:24

Czy to nie Ty 21 listopada zapewnialeś wszystkich graczy że czytacie nowe misje i staracie się eliminować te zawierające treści niedozwolone. O nic innego mi nie chodzi, jak o to byście eliminowali teksty nie będące misjami.



#18 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 03 grudzień 2019 - 18:37

Tak, to właśnie ja... i napisałem też w innym poście, że aaaaaaaaaaaaaaaaaa nie jest treścią zabronioną przez regulamin... ten zabrania używania wulgaryzmów, reklam innych serwisów, treści obraźliwych itp... w jaki sposób chcesz ustalić jaka może być treść misji? ile stron obwarowań miałby regulamin takich misji? kto miałby trzymać nad tym kontrolę? 

czytamy te misje jako gracze i staramy się zgłaszać do supportu to co jest zabronione przez regulamin a nie każdą misję w której gracz nie pokusił się o wymyślenie czegoś sensownego... jeśli takie Twoje życzenie to możesz zgłaszać takie misje albo pomijać je grając...

Gracze dostali możliwość swobody w grze i znów trzeba ograniczać swobodę bo ktoś nie potrafi korzystać z wolności... ? Odrobinę logiki...


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#19 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 03 grudzień 2019 - 21:54

Zamiast trzymać się, jak pijany płotu- swobody w grze - zastanów się nad tym co Ci tu napisałem. Jeżeli jest konkurs śpiewania piosenek, to od uczestników oczekuje się- śpiewania piosenek, a jeśli konkurs pisania misji , to od graczy oczekuje się pisania misji. Misji a nie jakichkolwiek bzdur. Naprawdę tak trudno to pojąć.



#20 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 925 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1337

Napisano 03 grudzień 2019 - 23:13

Powiem tak, Panowie piszecie o tym samym tylko w dwóch różnych językach.  Littelefinger to my jako gracze "tworzymy Misje Gwiazd", więc może pójdziemy w drugą stronę....... tu i teraz apeluję do Wszystkich graczy piszących nowe Misje Gwiazd - pamiętajcie, żeby to były zadania, jakieś konkretne stworzone misje, a nie bzdurne blebleble, czy brzydkie epitety. Wysilcie się troszkę, to naprawdę wymaga odrobinę wyobraźni + szczyptę samokontroli.


Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 






Also tagged with one or more of these keywords: misje, gwiazd, gra

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych