Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Miss i Mistera BBE


  • Please log in to reply
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 NadmierniePłodnyPawian

NadmierniePłodnyPawian

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
  • LocationPomorskie
  • Serwer:PL2
Reputacja: 113

Napisano 19 marzec 2017 - 13:30

Pewnie w każdym studiu jest osoba, która nie wstydzi się pokazać twarzy, więc fajnie by było wybrać po 1-2 przedstawicieli z każdego :)

Twarzy? Cycki ;)

Wygram na każdym serwerze, w obu kategoriach :D



#22 Menti

Menti

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 38

Napisano 19 marzec 2017 - 17:44

Twarzy? Cycki ;)

Wygram na każdym serwerze, w obu kategoriach :D

Cycki? Błagam, nie trzeba być odważnym by pokazać cycki, a żeby mordę to już trochę gorzej ;>


  • xxxelenaxxx i Abulia lubią to

#23 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 19 marzec 2017 - 23:08

Supergwiazdy , wybory .. Arletta 141 wystepów 173 występy 123 , 139 i do tego numer jeden w BBA w tym samym tygodniu... pokażcie mi kogoś lepszego i tak sexowniejszego niż Ona.. przebijcie ją a będziecie super gwiazdami ..szczena opada Endriu..dziewczyna wszystkich położyła na głowę i co ? Sezam :) hehehe  i za sto diaksów mamy zdjęcia wysyłać jak wydalismy 16.000 w tydzien  :) gdzie te super gwiazdy :) bo jak na razie za osiągnięcia słyszę tylko ban za multi własnie od "moderatorów" z Diamonds i złe słowa z Sezamu:... gdzie sens gdzie logika zawodów i rywalizacji..


Użytkownik Analover edytował ten post 19 marzec 2017 - 23:21

  • CocoChanel, Arletta23 i grr lubią to

#24 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 19 marzec 2017 - 23:34

Ja tam się zgłoszę, kto wie, może z braku chętnych walkoverem wygram :) Łatwe diaxy (devil) 


  • didi i Analover lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#25 AntyChryst

AntyChryst

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • LocationNibylandia lul
  • Serwer:PL1
Reputacja: 10

Napisano 20 marzec 2017 - 01:41

Supergwiazdy , wybory .. Arletta 141 wystepów 173 występy 123 , 139 i do tego numer jeden w BBA w tym samym tygodniu... pokażcie mi kogoś lepszego i tak sexowniejszego niż Ona.. przebijcie ją a będziecie super gwiazdami ..szczena opada Endriu..dziewczyna wszystkich położyła na głowę i co ? Sezam :) hehehe  i za sto diaksów mamy zdjęcia wysyłać jak wydalismy 16.000 w tydzien  :) gdzie te super gwiazdy :) bo jak na razie za osiągnięcia słyszę tylko ban za multi własnie od "moderatorów" z Diamonds i złe słowa z Sezamu:... gdzie sens gdzie logika zawodów i rywalizacji..

teraz się chwalisz czy żalisz? jeszcze raz powtórzę, nie chcesz to nie bierz udziału a nie będziesz wypisywać co to ktoś tam nie wydał, czego on tam nie wygrał ;)


sygnaturk_aexxhpe.jpg


#26 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 20 marzec 2017 - 02:12

Supergwiazdy , wybory .. Arletta 141 wystepów 173 występy 123 , 139 i do tego numer jeden w BBA w tym samym tygodniu... pokażcie mi kogoś lepszego i tak sexowniejszego niż Ona.. przebijcie ją a będziecie super gwiazdami ..szczena opada Endriu..dziewczyna wszystkich położyła na głowę i co ? Sezam :) hehehe  i za sto diaksów mamy zdjęcia wysyłać jak wydalismy 16.000 w tydzien  :) gdzie te super gwiazdy :) bo jak na razie za osiągnięcia słyszę tylko ban za multi własnie od "moderatorów" z Diamonds i złe słowa z Sezamu:... gdzie sens gdzie logika zawodów i rywalizacji..

To mają być wybory miss i mistera. Jak będą wybory na osobę, która wrzuca najwięcej diaksów w grę to będziecie mieli szanse ;) Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału :)

Btw. wygrajcie kiedyś bez diaksów, to jest sztuka ;)


  • sarita, xxxelenaxxx i Analover lubią to

#27 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 20 marzec 2017 - 10:19

Przypominam, że temat dotyczy samego konkursu i ustalenia jego zasad. Jeśli temat nie będzie kontynuowany we właściwym kierunku ( od kilku postów nie ustaliliście właściwie nic nowego, tylko spamujecie - nie na temat ), będziemy zmuszeni interweniować. ;)

 

pozdrawiam bardzo serdecznie

Kaaa


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#28 xxxelenaxxx

xxxelenaxxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL8
  • Postać:CiotkaKlotka
  • Studio:The Suicide Squad






Reputacja: 396

Napisano 20 marzec 2017 - 12:41

Lydia89 kiedyś wygramy ;) ogarniam Twój przekaz.. narazie tylko do przodu ;) ..ale kto bogatemu zabroni? :)

Możesz sobie otworzyć nowy temat na spam, a ten zostawić w spokoju, skoro nie masz nic do powiedzenia na temat  wyborów miss i misstera? 


  • didi i BitchNr1 lubią to

Bolą mnie oczy i uszy. Oczy - od patrzenia na fałszywych ludzi. Uszy - od słuchania głupot.


#29 Kamiś

Kamiś

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • LocationTam, gdzie będzie Ci najlepiej ;>
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kamiś
  • Studio:DiamentoweSuki
Reputacja: 37

Napisano 20 marzec 2017 - 20:33

Tee, Analek? Co Ty masz do tego Sezamu?? :P

Ja jestem ZA konkursem :P A coo :P



#30 kla00dia

kla00dia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL2
  • Postać:kla00dia
  • Studio:Prezes Klubu Disco
Reputacja: 34

Napisano 21 marzec 2017 - 17:35

Chyba i w tym roku Wam nie wypali z konkursem:p widac, ze niezbyt duze zainteresowanie;-)

#31 grr

grr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:DzikaLola69 (pl2)/ jupi (pl3)
Reputacja: 13

Napisano 21 marzec 2017 - 17:46

Też jestem ZA konkursem, ale by nie był po tak mało osób w jury. Oprócz graczy z serwerów niech np. Pojawia się dwie osoby z forum. I by jury było bezstronne

#32 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 21 marzec 2017 - 19:48

Chyba i w tym roku Wam nie wypali z konkursem:p widac, ze niezbyt duze zainteresowanie;-)

Klaudia, zgłoś się, zawsze to jedna osoba więcej, a masz co pokazać (pamiętam) :)))


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#33 kla00dia

kla00dia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL2
  • Postać:kla00dia
  • Studio:Prezes Klubu Disco
Reputacja: 34

Napisano 21 marzec 2017 - 21:49

Haha, Ewa juz nie chce powtorki z innej gryl :P udzialu nie wezme:) jedynie chetnie oddam swoj glos. A tak btw to moze by wprowadzic zakaz glosowania na osoby z wlasnego studia?



#34 grr

grr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:DzikaLola69 (pl2)/ jupi (pl3)
Reputacja: 13

Napisano 22 marzec 2017 - 05:58

Haha, Ewa juz nie chce powtorki z innej gryl :P udzialu nie wezme:) jedynie chetnie oddam swoj glos. A tak btw to moze by wprowadzic zakaz glosowania na osoby z wlasnego studia?

Nie wiem czy zauważyłaś, ale dwa posty wyżej jest napisane by były to osoby bezstronne

#35 kla00dia

kla00dia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL2
  • Postać:kla00dia
  • Studio:Prezes Klubu Disco
Reputacja: 34

Napisano 22 marzec 2017 - 09:08

Nie wiem czy zauważyłaś, ale dwa posty wyżej jest napisane by były to osoby bezstronne



Głosować powinni wszyscy gracze, a nie tylko 3 jurorow. Wowczas byloby to zupelnie bez sensu
  • xxxelenaxxx lubi to

#36 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 22 marzec 2017 - 09:28

Klaudia nie pyszcz tylko rozbieraj sie i wysylaj mi nagie foty :D bo juz sam siebie nominowalem na jednego z jurorow :D 



#37 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 22 marzec 2017 - 11:56

Uważam, że prawo decydowania o zwycięzcy, powinno mieć każde konto na forum ale... wtedy to już nie będą wybory miss i mistera bbe a konkurs popularności co jest równoznaczne z multikontami oraz wzmożonym ruchem osób, których jedyna aktywnością na forum będzie oddanie głosu na ziomka ze studia.... co chyba mija się z celem.


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#38 kla00dia

kla00dia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL2
  • Postać:kla00dia
  • Studio:Prezes Klubu Disco
Reputacja: 34

Napisano 22 marzec 2017 - 13:12

Uważam, że prawo decydowania o zwycięzcy, powinno mieć każde konto na forum ale... wtedy to już nie będą wybory miss i mistera bbe a konkurs popularności co jest równoznaczne z multikontami oraz wzmożonym ruchem osób, których jedyna aktywnością na forum będzie oddanie głosu na ziomka ze studia.... co chyba mija się z celem.

 

Z tego właśnie powodu wspomniałam o zakazie oddawania głosów na osobę z tego samego studia, a co do multikont to Endriu w swoim zamyśle zaznaczył : "Myślę, że tu Moderatorzy nam pomogą, aby nie było xxx głosów z tego samego IP. Zależy nam na uczciwych głosowaniach "

 

 

cliff, on 22 Mar 2017 - 09:28 AM, said:snapback.png

Klaudia nie pyszcz tylko rozbieraj sie i wysylaj mi nagie foty :D bo juz sam siebie nominowalem na jednego z jurorow :D

 

pfff... ale Ty masz marzenia ;) aż się łezka w oku kręci ;)


Użytkownik Kaaa26 edytował ten post 22 marzec 2017 - 19:52
double post


#39 grr

grr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:DzikaLola69 (pl2)/ jupi (pl3)
Reputacja: 13

Napisano 22 marzec 2017 - 14:15

Z tego właśnie powodu wspomniałam o zakazie oddawania głosów na osobę z tego samego studia, a co do multikont to Endriu w swoim zamyśle zaznaczył : "Myślę, że tu Moderatorzy nam pomogą, aby nie było xxx głosów z tego samego IP. Zależy nam na uczciwych głosowaniach "


A jak np. Na jednym adresie IP gra małżeństwo lub rodzeństwo? Lub nawet znajomi którzy mieszkają razem to co? Tylko jedno z nich by mogło zagłosować? Ten co pierwszy czy jak? Ten co dłużej konto na forum ma? To by były jakieś jaja.
Była mowa także o tym żeby nie było głosów na osobę ze studia w jakimś jest kandydat. To co będzie trzeba podawać studio gdzie się gra? Np. ja na forum zachowuje swoją anonimowość i nie chce by kojarzona mnie że studiem bądź serwerem na jakim gram
Czy może jak osoba gra na trzech serwerach to tylko na jednym będzie mogła oddać głos? :)
  • Arletta23 i Analover lubią to

#40 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 22 marzec 2017 - 15:53

pfff... ale Ty masz marzenia ;) aż się łezka w oku kręci ;)

no to teraz ladnie musisz mi podziekowac,ze az tak sie wzruszylas :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych