Skocz do zawartości


Zdjęcie

historia filmów - mniejsza ilość okładek

filmy galeria mniejsza ilość okładek

  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 16 czerwiec 2017 - 08:01

Dzień dobry!

 

Historia filmów, do której lądują nasze okładki jest mało przejrzysta. Chciałabym zaproponować, by 21 okładek filmów, które są dostępne do wykonania na tydzień, zamienić na 21 etapów filmu. Do galerii trafiałaby jedna okładka na tydzień, a sporządzić ją moglibyśmy już po ukończeniu pierwszego etapu. Etapy wyglądałyby tak, jak w chwili obecnej kręcenie filmu, każdy kolejny zwiększałby szanse na pokazywanie okładki w głosowaniu. Ilość etapów byłaby uwzględniana w miejscu, w którym zamieszczane są szczegóły dotyczące filmu, takie jak studio, data. Plusy galerii stawiających na jakość, nie ilość:

  • byłyby przyjemniejsze dla oka, przy okładkach tworzonych w celach BBA na ogół wszyscy starają się bardziej (i tego brakuje mi odkąd wprowadzony został nowy system kręcenia, kiedyś lubiłam przeglądać galerie innych graczy, teraz ilość okładek i fakt, że wykonywane są byle jak, zniechęca do klikania w historię),
  • zawierałyby mniejszą ilość okładek (no bo kto będzie przeglądał tysiące filmów?)
  • można stwierdzić, czy gracz jest skoczkiem, a także jak często kręci filmy, czy jest osobą aktywną w grze bez przekopywania się przez galerię godzinami

 

Kiedyś był już pomysł na forum, by stworzyć oddzielną zakładkę dla filmów BBA i tych pozostałych, o ile się nie mylę. Myślę jednak, że nie ma co zaśmiecać swojej filmowej historii i lepiej tworzyć coś, co jest dobre. A taka ilość okładek, jaka jest teraz, jest za duża. Przynajmniej w moim odczuciu.


  • BitchNr1 i Virgo lubią to

#2 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 16 czerwiec 2017 - 19:07

Popieram w 100%, tego mi również brakuje.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#3 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 17 czerwiec 2017 - 00:22

Pamiętam te początki jak film kręciło się kilka dni i z niecierpliwością czekałam co tam moi gracze za okładkę stworzyli, naprawdę chętnie je przeglądałam :) Jestem jak najbardziej za :)



#4 Virgo

Virgo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL3
  • Postać:Virgo
  • Studio:Raj
Reputacja: 50

Napisano 21 czerwiec 2017 - 15:53

Dokładnie, takie coś powinno być. Bo nie raz sama mam ochotę pooglądać i to klikanie i klikanie i klikanie męczy po prostu. A takie coś w szybki sposób pokaże nam kto ile czasu był w danym studiu, ile kręci filmów itp. Dobry pomysł! :)







Also tagged with one or more of these keywords: filmy, galeria, mniejsza, ilość, okładek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych