Skocz do zawartości


Zdjęcie

aktualizacja 9 pażdziernika


  • Please log in to reply
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 Belayah

Belayah

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 5

Napisano 09 październik 2018 - 11:30

Ale co moża powiedzieć o tej aktualizacji nie używając przekleństw? Może odpływ graczy pomoże , przynajmniej tymi z IOsem


  • Abulia lubi to

#22 Thalia

Thalia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Thalia
  • Studio:RAJ
Reputacja: 11

Napisano 09 październik 2018 - 11:34

Na kompie z problemów zauważyłam tylko tyle, że nie ma nazw studiów w rankingu świątyni, zamiast tego jest TeamName.

Taki drobiazg i tyle, więcej błędów nie znalazłam więc nie ma tragedii jak dla mnie. Nunuphar walkę studia mogłam przewijać do swojej postaci. Ikonki walk studia i świątyni są zostało zmienione jedynie ich położenie.  ;)

Ogólnie bardzo podoba mi się aktualizacja, w końcu jakiś powiew świeżości, a drobne błędy wcześniej czy później zostaną na pewno naprawione.

Najwięcej problemów z tego co widzę mają gracze używający apki na telefonie.

 

 

 

 

Bardzo dobrze bo za kierownicą w ogóle nie powinno się bawić telefonem. Pół biedy jak sobie zrobisz krzywdę, gorzej jeśli wyrządzisz ją komuś.  :P  Natomiast jeśli to żart to bardzo głupi.

 

BTW wieczne narzekania, że aktualizacje nic nowego nie wnoszą, kiedy ta w końcu coś wniosła to niemal każdy zachowuje się jak rozwydrzony bachor wszystko jedynie negując.

Przy dużych zmianach oczywiste jest to, że istnieje większe prawdopodobieństwo również dużej ilości błędów.

Trzeba trochę wyrozumiałości i cierpliwości, aż zostaną naprawione.  :)

 

 

NO coz support jest innego zdania... Odsyla nas na forum gdyz problem jest powtarzalny i stad chca sie dowiedziec  co i jak.



#23 Belayah

Belayah

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 5

Napisano 09 październik 2018 - 11:35

Na kompie z problemów zauważyłam tylko tyle, że nie ma nazw studiów w rankingu świątyni, zamiast tego jest TeamName.

Taki drobiazg i tyle, więcej błędów nie znalazłam więc nie ma tragedii jak dla mnie. Nunuphar walkę studia mogłam przewijać do swojej postaci. Ikonki walk studia i świątyni są zostało zmienione jedynie ich położenie.  ;)

Ogólnie bardzo podoba mi się aktualizacja, w końcu jakiś powiew świeżości, a drobne błędy wcześniej czy później zostaną na pewno naprawione.

Najwięcej problemów z tego co widzę mają gracze używający apki na telefonie.

 

 

 

 

Bardzo dobrze bo za kierownicą w ogóle nie powinno się bawić telefonem. Pół biedy jak sobie zrobisz krzywdę, gorzej jeśli wyrządzisz ją komuś.  :P  Natomiast jeśli to żart to bardzo głupi.

 

BTW wieczne narzekania, że aktualizacje nic nowego nie wnoszą, kiedy ta w końcu coś wniosła to niemal każdy zachowuje się jak rozwydrzony bachor wszystko jedynie negując.

Przy dużych zmianach oczywiste jest to, że istnieje większe prawdopodobieństwo również dużej ilości błędów.

Trzeba trochę wyrozumiałości i cierpliwości, aż zostaną naprawione.  :)

 


chyba sobie kpisz ...jedynie fani anime moga mieć mokre sny po tej aktualizacji . Nic nie działa poprawnie a tekst wszystko bedzie działac z czasem mnie rozbroił.... Rozumiem że mówisz o serwerze testowym. Poprostu jedna wielka wpadka programistów . A jak tak dobrze jest to może powiedz ludzikom z IoS jak teraz maja klikać w to coś ?


Użytkownik Belayah edytował ten post 09 październik 2018 - 11:37

  • xxxelenaxxx i niemat00 lubią to

#24 Roco

Roco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL3
  • Studio:EXCLUZIVEJONDERPRODUCTION
Reputacja: 6

Napisano 09 październik 2018 - 11:42

Mam pytanie w sprawie randkowania czy te zadania są ograniczone czasowo bo teraz raczej na świątyni większość chce się skupić czy będą się cyklicznie zmieniały??

 

Pozdrawiam.



#25 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 09 październik 2018 - 11:46

Mam pytanie w sprawie randkowania czy te zadania są ograniczone czasowo bo teraz raczej na świątyni większość chce się skupić czy będą się cyklicznie zmieniały??

 

Pozdrawiam.

podejrzewam, że będzie jak ze ścieżką kariery - nie powinno być ograniczenia czasowego - gdyby było to pod ikoną pojawiłby się czas do zakończenia


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#26 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 09 październik 2018 - 11:47

Belayah, nie kpię sobie i wyraźnie napisałam, ze gram na kompie.

Jak mają grać osoby z IOS. Niech uzbroją się w cierpliwość, aż błędy zostaną naprawione, albo niech korzystają z komputera przez ten czas.

Zamiast bez sensu siedzieć przed telefonem cały dzień, niech ktoś wyjdzie sobie na spacer, odetchnie świeżym powietrzem bo widzę, że niektórym się to przyda.

Świat na prawdę się nie zawali, jeśli nawet przez kilka dni ktoś nie będzie mógł korzystać z apki na telefonie, albo grac dzięki niej na kilku serwerach jednocześnie.  ;)



#27 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 09 październik 2018 - 11:50

co do emocji - rozumiemy, że są ogromne i świeże - zachowajmy jednak odpowiedni poziom dyskusji

spróbujmy zebrać konstruktywnie odkryte błędy a z pewnością zostaną one szybciej rozwiązane

z szumu trudniej wyłowić potrzebne informacje


  • Demonka666 lubi to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#28 Belayah

Belayah

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 5

Napisano 09 październik 2018 - 11:51

Belayah, nie kpię sobie i wyraźnie napisałam, ze gram na kompie.

Jak mają grać osoby z IOS. Niech uzbroją się w cierpliwość, aż błędy zostaną naprawione, albo niech korzystają z komputera przez ten czas.

Zamiast bez sensu siedzieć przed telefonem cały dzień, niech ktoś wyjdzie sobie na spacer, odetchnie świeżym powietrzem bo widzę, że niektórym się to przyda.

Świat na prawdę się nie zawali, jeśli nawet przez kilka dni ktoś nie będzie mógł korzystać z apki na telefonie, albo grac dzięki niej na kilku serwerach jednocześnie.  ;)

Aha , nie mam wiecej pytań a nie jedno mam. Zapłacili za wspomki , chcieli sobie pograć ale maja chodzic i oddychac świeżym powietrzem . I rozumiem że na to powietrze maja zabierac komputer na plecy bo telefon nie działa . Wiesz że to nie temat rekrutacyjny na modka?


  • Thalia lubi to

#29 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 09 październik 2018 - 11:53

Chętnie wyjdę sobie na spacer siedząc po 12h w pracy, naprawdę. Ale nie mogę. Dlatego gram na telefonie, bo nie mam dostępu do komputera, myśl logicznie. I pewnie jak każda wtopa nie bedzie naprawiana kilka dni, ale kilka miesięcy. Przez ten czas na pewno ja i sporo innych graczy podziekuje za taką grę, ktora na apce jest niegrywalna aktualnie.
  • Jilianna i Thalia lubią to

#30 niemat00

niemat00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:gepard
Reputacja: 105

Napisano 09 październik 2018 - 11:54

Belayah, nie kpię sobie i wyraźnie napisałam, ze gram na kompie.
Jak mają grać osoby z IOS. Niech uzbroją się w cierpliwość, aż błędy zostaną naprawione, albo niech korzystają z komputera przez ten czas.
Zamiast bez sensu siedzieć przed telefonem cały dzień, niech ktoś wyjdzie sobie na spacer, odetchnie świeżym powietrzem bo widzę, że niektórym się to przyda.
Świat na prawdę się nie zawali, jeśli nawet przez kilka dni ktoś nie będzie mógł korzystać z apki na telefonie, albo grac dzięki niej na kilku serwerach jednocześnie.  ;)

Teraz dopiero poczułem się rozbawiony. Akurat może ktoś wyszedł na spacer ale nie może grać bo nie działa gra na ios. Pomysł najpierw zanim coś napiszesz. A jeśli brak logicznego myślenia to przestań bez sensu pisać

#31 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 09 październik 2018 - 11:59

Ty Belayah na prawdę natomiast zachowujesz się jakby BBE to było całe twoje życie i nie możesz się z nim rozstać, jeśli faktycznie tak jest w twoim wypadku to tak zabierz sobie PC na plecy wychodząc z domu.  (grin)

Natomiast skoro wydane kilka diaxów na wspomagacze (gra ogólnie i tak jest za darmo), które mogą ci przepaść przyprawiają cię o bezsenne noce to w takim razie ja nie mam więcej pytań.  (lol)

Dla twojej wiadomości, nie chciałam nigdy i nie chcę zostać modkiem, a temat miał być związany stricto z aktualizacją od której coraz bardziej zaczyna odbiegać.



#32 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 09 październik 2018 - 12:01

Prosimy o ostudzenie emocji. 

Wzajemne przepychanki nic tu nie wniosa. 

Zostanie zalozony nowy temat i tam prosimy o wpisywanie propozycji ulepszenia aplikacji - wersji mobilnej oraz omowienie wystepujacych bledow. 

https://forum.pl.big...kacji-mobilnej/


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#33 niemat00

niemat00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:gepard
Reputacja: 105

Napisano 09 październik 2018 - 12:05

Najważniejsze to przywrócenie możliwości gry na przeglądarce mobilnej. Ponieważ na tej apce się po prostu nie da grać!
  • jenny16 lubi to

#34 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 09 październik 2018 - 12:07

ależ przecież tu nie chodzi o żadne ulepszenia tylko o to, że NIE MOŻNA JUŻ GRAĆ na telefonie na przeglądarce :(

 

a co za tym idzie nie można grać na telefonie równocześnie na dwóch serwerach :(


Użytkownik Abulia edytował ten post 09 październik 2018 - 12:17

  • jenny16 lubi to

#35 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 09 październik 2018 - 12:07

Dobra koniec tej bezsensownej wymiany zdań. Konstruktywne wypowiedzi albo żadne inaczej temat zostanie zamknięty. Miłego dnia. 


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#36 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 09 październik 2018 - 17:06

Osobom, które uważają i oceniają emocje osób grających na telefonach, polecam samemu spróbować poklikać na telefonie, a nie strofować użytkowników aplikacji, którym odebrano możliwość gry na niej. Była to aplikacja MOBILNA, ale wraz z dzisiejszą aktualizacją jej mobilność przestała istnieć. Widocznie taniej było odstawić taką fuszerkę i prowizorkę, niż naprawić błędy poprzedniej aktualizacji. 

 

Na plusy aktualizacji, zdecydowanie randki, które wnoszą jakąś świeżość, mimo, że łudząco podobną do kariery. Zmiana szaty graficznej na komputerze również ok. 

 

A wszystkim graczy załamanych nową aplikacją, zachęcam do pisania do supportu i wytykania każdego pojedynczego błędu i niedogodności tej aplikacji. Na tym forum nic nie zdziałamy. 



#37 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 09 październik 2018 - 17:58

Napisal bym cos, ale w sumie nie wiem co. Rece mi opadly jak wlaczylem BBE na telefonie.



#38 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 10 październik 2018 - 06:16

po aktualizacji, przy najechaniu na ciuch ktory chce sie zalozyc, nie pojawiaja sie te widoczne kolory na paskach umek, ktore byla wygodne, bo widac bylo co jak sie zmienia. Teraz jedynie odejmuje, lub dodaje staty. To jest cofniecie w rozwoju.

 

Moze oddajcie nam stara apk i stara gre na przegladarce, a chetnych do testowania zaproscie, aby zalogowali sie na nowy adres i sprawdzali bledy. Jak juz wylowione zostana wszystkie, wtedy wszyscy zostaniemy przelaczeni, ale nie w taki sposob, za na nas testuje sie jeden wielki zbior bledow i niedociagniec. To przeciez wstyd dla tak duzej firmy jak Playata.


  • Jilianna lubi to

#39 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 10 październik 2018 - 09:22

Kolejny błąd: można sobie klikac do us...j śmierci na pasek czatu, czasem po kilkanaście razy, a klawiatura i tak się nie pojawia. W ogóle kilka aktualizacji było... Co zostało naprawione? Bo poprawy nie widzę. Przywróćcie starą aplikację na czas testowania nowej. Bo uniemożliwiacie nam grę.
  • Pyko i Jilianna lubią to

#40 Sene

Sene

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sene
  • Studio:Wild & Wet Pussies
Reputacja: 16

Napisano 10 październik 2018 - 13:28

Aplikacja mobilna  :( temat rzeka...poruszany w innych postach. Nie będę się więc powtarzać. Jestem na Nie (idea)

 

 

Na plusy aktualizacji, zdecydowanie randki, które wnoszą jakąś świeżość, mimo, że łudząco podobną do kariery. 

 

Samą koncepcje randek uznam też za plus. Jednakże, jak dla mnie wykonanie tego pomysłu pozostawia wiele do życzenia. Przeczytawszy o randkach i zdjęciach, myślałam że będzie to coś na zasadzie okładek filmowych, że wkomponowujemy swoją postać do sceny np. z panią doktor czy policjantką z którą jesteśmy na randce. A, nie że zbieramy roznegliżowane zdjęcia 15 dziewczyn w różnych odsłonach, czy erotycznych pozach. Ale, niech będzie...

 

Dlaczego nie ma wyboru z kim idę na randkę? Gdzie mężczyźni w tej grze? W kosmosie ? Wymarli, niczym dinozaury? Grafikom łatwiej skupić się na tyłkach i biustach... więcej wyzwań moi panowie.

Żeby przynajmniej jakiś parytet był lub wybór? (Barman czy barmanka) 

Grafika ładna. Podoba mi się. Ale odbiega wizualnie od pozostałych elementów gry. 

 

Ogólnie pomysł oceniam :S pozytywnie. Wymaga dopracowania, gdyż samo zbieractwo szybko się znudzi... (sleeping)

 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych