Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świątynia


  • Please log in to reply
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vesper

Vesper

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • LocationWłocławek
  • Serwer:PL8
  • Postać:Vesper
  • Studio:Dzikie Kluseczki
Reputacja: 18

Napisano 16 kwiecień 2020 - 14:37

Od nowego roku, jak zaczynałem grać na PL4 nie było świątyni z umiejkami. 

Tak jak mi i wielu innym zależy na wyniku tejże świątyni i zbieramy ciągle kasę, przez co ciężko wspiąć się w rankingu.. Inne świątynie powtarzają się już z 2 lub 3 raz.. Czemu tak się dzieję.. Nie możecie jej wkońcu zrobić? ..

Pewnie to nie od was zależy a admini mają w xxxxx i rzucą tekstem jak przyjdzie czas to będzie  ;)


Użytkownik GibkiBongo edytował ten post 16 kwiecień 2020 - 17:17
double post, curses

  • Chocolatka, littlefinger i Kreatywna_Paprotka lubią to

#2 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 16 kwiecień 2020 - 17:15

Od nowego roku, jak zaczynałem grać na PL4 nie było świątyni z umiejkami. 

Tak jak mi i wielu innym zależy na wyniku tejże świątyni i zbieramy ciągle kasę, przez co ciężko wspiąć się w rankingu.. Inne świątynie powtarzają się już z 2 lub 3 raz.. Czemu tak się dzieję.. Nie możecie jej wkońcu zrobić? ..

Pewnie to nie od was zależy a admini mają w xxxxx i rzucą tekstem jak przyjdzie czas to będzie  ;)

Po pierwsze... spokojnie, bez wulgaryzmów i piany... 

Po drugie... z kilkuletnich obserwacji wynika, że świątynia z zakupem punktów występuje najrzadziej w porównaniu do świątyń z misjami, zbieractwem, konwentami czy do innych... moim zdaniem (można się nie zgadzać) to nawet dobrze bo kasy więcej można uzbierać...

Po trzecie... jeśli wszyscy zbierają kasę to przyrost punktów umiejętności pomiędzy świątyniami jest dla wszystkich równomiernie spowolniony, jeśli dzieje się inaczej to w tym momencie należy podjąć decyzję czy dalej zbieram kasę licząc na to, że w świątyni zbiorę większą nagrodę albo wydaję kasę, żeby dotrzymać kroku konkurencji...

A tak na koniec mogę tylko prorokować, że skoro mieliśmy niedawno sprzedaż ciuchów to i zakupy umiejek powinny niedługo nastąpić.


  • Cherubinek, feetish i kiarrx lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#3 Vesper

Vesper

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • LocationWłocławek
  • Serwer:PL8
  • Postać:Vesper
  • Studio:Dzikie Kluseczki
Reputacja: 18

Napisano 16 kwiecień 2020 - 20:22

Ja na spokojnie i bez piany napisałem to była tylko ironia ;) i sorki za słowo na literę D . Na ogół nie rzucam takimi " wulgaryzmami " :P no to jest już druga sprzedaż ciuszkow, oby umki się trafili przed 3 ;)

Użytkownik Vesper edytował ten post 16 kwiecień 2020 - 20:22


#4 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 17 kwiecień 2020 - 07:30

Ja na spokojnie i bez piany napisałem to była tylko ironia ;) i sorki za słowo na literę D . Na ogół nie rzucam takimi " wulgaryzmami " :P no to jest już druga sprzedaż ciuszkow, oby umki się trafili przed 3 ;)

Zdaję sobie z tego sprawę... ale tak jak wyjaśniałem to najrzadziej występująca świątynia więc musimy być cierpliwi.


  • Cherubinek i kiarrx lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#5 MariuszR

MariuszR

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
Reputacja: 6

Napisano 17 kwiecień 2020 - 10:18

Powinni zrobić świątynię , każdy pkt zdobytej sławy w walkach wliczany byłby do klasyfikacji świątyni. A nie punkty za każdą zwycięską walkę i wszyscy walą tych słabszych za 20 pkt sławy.


  • GibkiBongo i kiarrx lubią to

#6 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 17 kwiecień 2020 - 10:24

Powinni zrobić świątynię , każdy pkt zdobytej sławy w walkach wliczany byłby do klasyfikacji świątyni. A nie punkty za każdą zwycięską walkę i wszyscy walą tych słabszych za 20 pkt sławy.

Ciekawy pomysł... faktycznie taka świątynia byłaby interesująca


  • kiarrx lubi to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#7 chapaj

chapaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 118

Napisano 17 kwiecień 2020 - 12:37

Ja bez światyni (pl2) dostaję pod koniec dnia po 6 a nawet po 2 punkty sławy za pojedynek, atakując praktycznie wszystkich (za wyjątkiem haneczka bo tam nie mam szans) więc gracze z czołówki mimo aktywnej gry byliby skazani na brak sukcesu. Za atak dostaję maks 90 punktów w tej chwili, już zakup punktów mocno faworyzuje osoby z niskimi lvlami.



#8 feetish

feetish

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL9
  • Postać:Allen
  • Studio:Dotyk Proboszcza
Reputacja: 326

Napisano 17 kwiecień 2020 - 12:39

Moze i ciekawy pomysl, ale niekoniecznie sprawiedliwy, bo jak zwykle wysokie poziomy mialy by wieksza szanse. Tydzien wczesniej oglaszana jest nastepna swiatynia. W czym problem przez ten tydzien sie rozebrac, by zbic swoja slawe i po tygodniu w pelnym ubranku zbierac za walke +200 do slawy? Bardziej sprawiedliwe jest obecne rozwiazanie



#9 chapaj

chapaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 118

Napisano 17 kwiecień 2020 - 12:43

Ja nawet jak się rozbiorę to za dużo tej sławy nie zbiję :)



#10 KocurekKocicy

KocurekKocicy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Kocurek
  • Studio:Kocie Fantazje
Reputacja: 52

Napisano 17 kwiecień 2020 - 19:11

Powinni zrobić świątynię , każdy pkt zdobytej sławy w walkach wliczany byłby do klasyfikacji świątyni. A nie punkty za każdą zwycięską walkę i wszyscy walą tych słabszych za 20 pkt sławy.

 

Pomysł dobry ale Playata nie jest zainteresowana jego realizacją. Taki pomysł był zgłaszany prawie 2 lata temu.



#11 kiarrx

kiarrx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:kiarrx






Reputacja: 565

Napisano 17 kwiecień 2020 - 19:20

Wasze pomysły i sugestie są dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za tak szerokie zainteresowanie wprowadzeniem nowej świątyni.
Pomysł świątyni ze sławą został przez nas zgłoszony stosunkowo niedawno.
:)


  • KocurekKocicy lubi to
Zapraszam do

>>>>> FAQ GRY<<<<<

>>>>>FAQ FORUM<<<<<<

i tutaj Regulamin forum <<<< (angel)

#12 KocurekKocicy

KocurekKocicy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Kocurek
  • Studio:Kocie Fantazje
Reputacja: 52

Napisano 17 kwiecień 2020 - 20:27

Fajnie, że jest w końcu ktoś kto się za to poważnie wziął. Wydaje mi się, że wcześniejsze pomysły nie trafiały dalej niż na to forum. 

W temacie pomysłów i sugestii jest naprawdę sporo ciekawych pomysłów na nowe świątynie (z wyjątkiem mojego ostatniego  :D )

Może warto je jeszcze raz przejrzeć i te najlepsze podrzucić wyżej?  (angel)


  • kiarrx lubi to

#13 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 17 kwiecień 2020 - 22:32

Fajnie, że jest w końcu ktoś kto się za to poważnie wziął. Wydaje mi się, że wcześniejsze pomysły nie trafiały dalej niż na to forum. 

W temacie pomysłów i sugestii jest naprawdę sporo ciekawych pomysłów na nowe świątynie (z wyjątkiem mojego ostatniego  :D )

Może warto je jeszcze raz przejrzeć i te najlepsze podrzucić wyżej?  (angel)

Wszystkie Wasze pomysły są przez nas przekazywane "wyżej". Niestety, nie mamy zbyt dużego wpływu na ich realizację ani wiedzy czy da się je zaadoptować do gry.


  • Cherubinek i kiarrx lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#14 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 25 kwiecień 2020 - 07:01

Proponuję świątynie w której za banknoty kupowałoby się punkty umiejętności. Najstarsi gracze mówią , że w poprzednich latach taka świątynia była, w tym roku - nie wiedzieć czemu - z niej zrezygnowano.



#15 kiarrx

kiarrx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:kiarrx






Reputacja: 565

Napisano 25 kwiecień 2020 - 11:09

Proponuję świątynie w której za banknoty kupowałoby się punkty umiejętności. Najstarsi gracze mówią , że w poprzednich latach taka świątynia była, w tym roku - nie wiedzieć czemu - z niej zrezygnowano.

 

Świątynia w której kupuje się punkty umiejętności za banknoty w dalszym ciągu występuje w grze.

Nie zrezygnowano z niej, po prostu pojawia się rzadko.


  • Cherubinek i KocurekKocicy lubią to
Zapraszam do

>>>>> FAQ GRY<<<<<

>>>>>FAQ FORUM<<<<<<

i tutaj Regulamin forum <<<< (angel)

#16 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 25 kwiecień 2020 - 11:17

Czyli jest choć jej nie ma, ja jednak bym prosił o przekazanie mojej propozycji "wyżej".



#17 monix

monix

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Monix
Reputacja: 10

Napisano 25 kwiecień 2020 - 12:32

Zdaję sobie z tego sprawę... ale tak jak wyjaśniałem to najrzadziej występująca świątynia więc musimy być cierpliwi.

Chyba czas już coś z tą cierpliwością zrobić, bo wczoraj osiągnęłam na PL1 limit banknotów - 2mld 147 mln z jakimiś groszami i pokazał się komunikat, że banknoty ponad limit przepadają i byłam zmuszona wydać część kasy, więc na dzień dobry przy najbliższej świątyni na zakup punktów jestem stratna.. Cierpliwość cierpliwością, ale to już jest przesada.. Albo niech zrobią świątynię, albo niech zmienią format zapisu kwoty..


  • kiarrx lubi to

#18 Vesper

Vesper

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • LocationWłocławek
  • Serwer:PL8
  • Postać:Vesper
  • Studio:Dzikie Kluseczki
Reputacja: 18

Napisano 26 kwiecień 2020 - 11:10

No, ale po co dać kupno umek jak można dać już po raz 3 lub 4 konwenty żeby playata nastukala sobie trochę kaski ;)

#19 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 26 kwiecień 2020 - 11:58

No, ale po co dać kupno umek jak można dać już po raz 3 lub 4 konwenty żeby playata nastukala sobie trochę kaski ;)

Prawdą  jest, że kupno pkt um jest bardzo rzadko. Dwa może trzy razy na rok to max jak mnie pamięć nie myli. Jak to już wcześniej pisałem i nie tylko ja to wina po części samych graczy. Zawsze przy konwentach znajdą się napaleńcy co za diamenty robią czy to z topowego studia które ciągle wygrywa świątynie czy z kilku osobowego gdzie jedna osoba jest aktywna. I to się już chyba nie zmieni ale nikt nikogo nie zmusza. ;) Dopóki nie zmieni się podejście samych graczy to w grze się też nic nie zmieni. :)


  • GibkiBongo lubi to

#20 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 26 kwiecień 2020 - 15:45

Chyba czas już coś z tą cierpliwością zrobić, bo wczoraj osiągnęłam na PL1 limit banknotów - 2mld 147 mln z jakimiś groszami i pokazał się komunikat, że banknoty ponad limit przepadają i byłam zmuszona wydać część kasy, więc na dzień dobry przy najbliższej świątyni na zakup punktów jestem stratna.. Cierpliwość cierpliwością, ale to już jest przesada.. Albo niech zrobią świątynię, albo niech zmienią format zapisu kwoty..

No kto jak kto ale Ty raczej na wyniki w świątyni nie musisz narzekać... choćby się waliło i paliło to No1 musi być...  ;)

Limit kasy jest znany od lat więc nie wiem skąd to nagłe oburzenie...

Przyjdzie pora na wydanie oszczędności...

A do pozostałych osób, które wciąż narzekają na "świątynie dla zarobku" - po raz setny powtórzę: to jest produkt, który ma przynosić korzyści - to czy klient kupi to już tylko decyzja klienta!

Popyt kreuje podaż - proste!

pozdrawiam

GB


  • Cherubinek, jenny16 i kiarrx lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych