Jump to content


Photo

Event "piłkarski"


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 posts
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Posted 16 June 2020 - 08:42 AM

Właśnie zakończyłem ten event, jako nagrodę dostałem do wyboru trzy itemki; szalik  -8, majtki  -9 i buty -16, gdybym był człowiekiem zuchwałym powiedziałbym - do dupy z takimi nagrodami -, ale jestem pokornego serca więc powiem, że takie nagrody wzbudziły we mnie pewne kontrowersje i pozostawiły lekki niesmak.Pozdrawiam.   (dizzy)


  • Meow and KocurekKocicy like this

#2 LucjanPrezes

LucjanPrezes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 posts
  • Serwer:PL9
  • Postać:AllDayFresh
  • Studio:Galeria Zmysłów






Reputacja: 136

Posted 16 June 2020 - 11:56 AM

Ja ten event zakończyłem 3 minuty po jego starcie, i powiedz mi. Kto tu został wydymany bardziej :D Gdyby jeszcze chociaż jakiś tytuł dawali, no ale ja tam się ciesze :P Nie oczekuj od plajty zbyt wiele, a unikniesz rozczarować - Paulo Notoelo vel Doktor Wycior


Co złego to nie ja, co dobrego tym bardziej ;) Często stawiam namiot, taki zemnie twardziel (smug)


#3 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 posts
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Posted 16 June 2020 - 13:05 PM

Littlefinger: nagrody za eventy zbierania zawsze są podobne... rzadko się zdarza, żeby były satysfakcjonujące w stosunku do wysiłku włożonego w ich zdobycie. Niby wszystko samo się zbiera i robi ale jednak trzeba się skupić na konkretnych działaniach.

 

LucjanPrezes: śmiem twierdzić, że sam się odrobinę wydymałeś... "podziwiam" upór w dążeniu do celu... osobiście uważam, że korzystanie z diaxów przy takich eventach to ostateczność (jak za pięć dwunasta brakuje mi 1 itemku lub misji to mógłbym rozważyć zakończenie za diaxy ale żeby pierdyknąć cały event w 3 minuty - szacun!) (lol)

przepraszam za sarkazm... 

 

A co do samego eventu - jakość nagród zawsze rozczarowuje ale mnie bardziej śmieszy urządzenie eventu piłkarskiego podczas gdy Euro 2020 przeniesiono na 2021 rok...

Gdyby jeszcze dorzucono jakieś nowe ciuchy w związku z ekipami europejskimi, które będą brały udział w E2021 a nie brały udziału w Mundialu 2018... a tak w trakcie europejskich rozgrywek zbieramy ciuchy Japończyków, Brazylijczyków, Australijczyków i reszty świata... może to jakiś gest solidarności w dobie pandemii... ech... (think)


Edited by GibkiBongo, 16 June 2020 - 13:06 PM.

  • Meow likes this

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#4 chapaj

chapaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts
  • Serwer:PL2






Reputacja: 118

Posted 17 June 2020 - 12:53 PM

Ojojoj to ja się bardzo miło zdziwiłam bo jedną z nagród były epickie rzutki w ramce, w sumie pierwszy raz w nagrodzie eventowej miałam takiego farta.



#5 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 posts
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Posted 19 June 2020 - 23:26 PM

To gdyby komuś było mało fantastycznych nagród z eventu piłkarskiego to właśnie ma okazję zdobyć kolejne :P


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users