Skocz do zawartości


Zdjęcie

System Pupili/MultiKonto/System Setów/Reflink

#Pupile #MultiKonto #Sety #Reflinki

  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 NiceC0ck

NiceC0ck

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 7

Napisano 22 listopad 2020 - 15:39

Tak jak jest napisane w temacie mam propozycje aby powstały następująco

(Jezeli tematy były juz kiedyś poruszane to przepraszam ale szczerze to nie chciałem zbytnio patrzeć na to)

 

System Pupili chodzi o naszego towarzysza jaki mógłby nam towarzyszyc podczas misji/pvp/pve

Zwierzak posiadałby własne bonusy oraz specjalne ataki

Pet mogłby posiadać system od 1-3 umiejetnosci oraz wraz z jego levelowaniem rozwijał się 

Doswiadczenie zdobywałby w ten sam sposób co my czyli misję

Bonusy jakie mógłby nam dać nasz towarzysz to podwyższenie statystyk np

Pet dawałby nam 100 wytrzymałosci/50 siły/0 Charyzmy/200 Wyrafinowania

(Statystyki są podane tylko dla przykładu)

Umiejetnosci specjalne jakie mogłby nam zaoferować to 

Szansa na podwojny atak %

Szansa na otrucie przeciwnika % Np po oddanym ataku naszego towarzysza dostawałby dodatkowy dmg na (2/3 tury)

Szansa na zabranie tury przeciwnikowi % (maksymalnie 1 raz)

Zmniejszenie dmg krytycznego przeciwnika %

Jeżeli ostatni hit okaże się krytycznym który doprowadzi nas do smierci pupil bedzie mogl nas ocalic i zostawi nam 1 hp ( otrucie nie będzie moglo nas dobic)

Itd.. Kreatwyność lezałaby po waszej stronie 

 

Chciałbym tutaj również zaznaczyć ze te umiejetnosci będą losowe czy pet bedzie mial 1 um czy 2/3

Tak samo losowość jakie moze miec umiejetnosci a nie przepisane ze np Kot bedzie mial 3 takie dane umiejetnosci.

 

 

 

Multikonto

 

Nie czytałem zbytnio regulaminu co do MultiKont a zdaje mi się ze to nie jest jakieś zło jeżeli ktoś aktwynie grałby na 2/3 kontach na raz. 

System miałby działać tak abyśmy mieli specjalną zakładke do zmieniania kont np w prawym górnym rogu i zamiast wylogowywać się mozesz dodać te 2/3/4/5 konto i robić na niej misje bez zbednego przelogowywania sie.

 

System Setów

Zauwazyłem ze pomimo niektóre stroje pasują do siebie to prócz elementu kosmetycznego nic innego to nie daje. System setów polegałby na tym iż dany set dawałby nam bonusy im bardziej kompletny set tym lepsze bonusy

Jak miałoby to działać?

Set kompletny polegałby na nałozeniu na siebie  elementów które składają sie na komplet czyt: Pasek/Czapka/Koszulka/Buty/Buty  Ewentualnie bron+ bron rzucana

Bonusy jakie dawałby to do statystyk 

np mając Pasek i czapke czyli 2/5 setu dostawalibysmy juz pierwszy bonus np: 5% siły z naszych statystyk

3/5 setu to 

5% siły z naszych statystyk

5% Wytrzymałosci

Itd itd..

 

System Reflinków

W Wielu grach pomimo systemu reflinku mało ktokolwiek tego uzywa gdyz znajdują sie tam inne gry które trzeba pobrac/ ankiety które nie działają lub polegają na smsie itd...

System reflinku polega by tutaj na oglądaniu filmików 30sek/1minutowych  po jednym filmie dostawalibyśmy 1 diament Ilosc filmów to np 30 na dzień

Moglibysmy wtedy dostawac 30 diamentów dziennie co na miesiac przeklada się na 900 

Gra zarabiałby z reklam oglądanych przez nas a my dostawalibyśmy za to nagrode 

 

Mam nadzieje ze moje pomysły pojawią się w tej grze gdyż wydają mi się bardzo dobre

 

 

Sory ale jakimś cudem wysłało mi się 2 razy a potem dostałem crash więc ktoś mogłby usunąć 1 temat?


Użytkownik Cherubinek edytował ten post 22 listopad 2020 - 21:24
double post

  • kiarrx i Naqi lubią to

#2 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 22 listopad 2020 - 15:49

system setów, pupil - całkiem ciekawe

diaxy za oglądanie reklam - mało realne

multikonta? - zapomnij... chcesz grać na kilku kontach - zmieniaj serwery, zakaz multikont odnosi się do nieuczciwej rozgrywki i wspomagania jednego konta z innych na tym samym serwerze, powstaną studia z 1-2 graczami za to z każdy będzie miał po kilka kont


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#3 NiceC0ck

NiceC0ck

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 7

Napisano 24 listopad 2020 - 08:40

system setów, pupil - całkiem ciekawe

diaxy za oglądanie reklam - mało realne

multikonta? - zapomnij... chcesz grać na kilku kontach - zmieniaj serwery, zakaz multikont odnosi się do nieuczciwej rozgrywki i wspomagania jednego konta z innych na tym samym serwerze, powstaną studia z 1-2 graczami za to z każdy będzie miał po kilka kont

Chociaż tyle sie spodobało :) oczywiście wszystko to propozycje z mojej strony więc nie mówie ze kazdy plan jest idealny 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych