Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja 25.05.2021


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kiarrx

kiarrx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:kiarrx






Reputacja: 565

Napisano 25 maj 2021 - 07:24

W tym temacie możecie zamieścić swoje uwagi i spostrzeżenia odnośnie najnowszej MICROaktualizacji. :) 


Użytkownik Cherubinek edytował ten post 25 maj 2021 - 07:26

  • Cherubinek, Nightmare i Naty lubią to
Zapraszam do

>>>>> FAQ GRY<<<<<

>>>>>FAQ FORUM<<<<<<

i tutaj Regulamin forum <<<< (angel)

#2 LucjanPrezes

LucjanPrezes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:AllDayFresh
  • Studio:Only Fans






Reputacja: 135

Napisano 25 maj 2021 - 07:32

Kto aktualizacje w BBE widział, to w cyrku sie już nie śmieje.. Nie wniosło to nic, moze zamiast mirko aktualizacja piszcie po prostu konserwacja:D Bedzie bez rozczarowań,

 

Jednakowoż zabrakło mi jednego. Skoro i tak w firmie osoby odpowiedzialne za gre dostają siano, a nie robią kompletnie nic co pokazują te updejty od kilku mc, może zajely by błędami?  Dobry W dmuchaniu, wywalanie gry, blędy tłumaczenia,inne bugi.. Wszystko moderacja forum i support podobno zgłaszają..WIĘC JA SIE PYTAM, dlaczego nikt błędów w tej grze nie naprawia by je usunąć w kolejnej aktualizacji tylko ośmieszacie sie playato do cna.   We wsparciu ekipa co nadaje sie najwyzej do pchania karuzeli albo zeby wisnie podrylowac, kontentu brak...  DZIE PL7  bo nuda na tej 6 już w takim razie


  • xxxelenaxxx, niemat00 i jenny16 lubią to

Co złego to nie ja, co dobrego tym bardziej ;) Często stawiam namiot, taki zemnie twardziel (smug)

PL6 :)

Pato na Bogato - studio gdzie niemilknący czat nie jest tylko pustym sloganem w opisie, lecz faktem.

 


#3 niemat00

niemat00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:gepard
Reputacja: 105

Napisano 25 maj 2021 - 07:38

Kosmetyka a nie aktualizacja...
  • xxxelenaxxx i Cherubinek lubią to

#4 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 25 maj 2021 - 18:05

Kosmetyka a nie aktualizacja...

kosmetyka?

nie zauważyłem nawet pudru... nie mówiąc o makijażu... nie wiem, u mnie nie pojawiło się nic... nawet aktualizacji apki nie miałem... a jak u Was? 

ktoś widzi te nowe "sukcesy" ?


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#5 LucjanPrezes

LucjanPrezes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:AllDayFresh
  • Studio:Only Fans






Reputacja: 135

Napisano 26 maj 2021 - 03:20

kosmetyka?
nie zauważyłem nawet pudru... nie mówiąc o makijażu... nie wiem, u mnie nie pojawiło się nic... nawet aktualizacji apki nie miałem... a jak u Was? 
ktoś widzi te nowe "sukcesy" ?


aktualizacja apki nie była wymagana, ani na smartfonie tak samo i klient pod Windows. To dlatego, że nie pokuszono się o naprawę choćby jednego błędu gry;) Sukcesy generują sie ze skryptu tekstowego bezpośrednio na serwerze. Apka tylko pokaże tekst, nie wymaga nic więcej stąd brak jakiejkolwiek konieczności uaktualnienia. Nawet nazwanie tego mikro aktualizacją jest nadużyciem :D

Co złego to nie ja, co dobrego tym bardziej ;) Często stawiam namiot, taki zemnie twardziel (smug)

PL6 :)

Pato na Bogato - studio gdzie niemilknący czat nie jest tylko pustym sloganem w opisie, lecz faktem.

 


#6 littlefinger

littlefinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Panama
  • Studio:POD PIJANYM KUFLEM



Reputacja: 425

Napisano 27 maj 2021 - 09:49

Ta aktualizacja była jak masturbacja, niby coś się dzieje ale dzieci z tego nie będzie


  • Cherubinek lubi to

#7 zuzek

zuzek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 6

Napisano 27 maj 2021 - 21:37

Usuńcie te lagi z gry, bo czasem czekam na reakcje po kliknieciu i nie wiem, czy to wina gry, czy mi net odcieli.



#8 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 28 maj 2021 - 19:23

Po ostatniej konserwacji wciąż można wybrać film do BBA tylko podczas kręcenia filmu chociaż teraz jest już miejsce gdzie się wybierało ale nie można wejść ( PC-przeglądarka). A więc o takich propozycjach graczy jak zmiana płci, nicku czy odświeżanie filmów biorących udział w BBA za zakupione diamenty można w najbliższych kilku latach zapomnieć?? :D :D Po kilku latach gry ( ostatnio z przyzwyczajenia) to już nawet śmieszne nie jest tylko żałosne.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych