Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem konwent i imprezy.

konwent impreza imprezy

  • Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kas

Kas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 15 marzec 2015 - 18:16

Witam.

Od dłuższego czasu mam problem z imprezami i konwentem.

Korzystam z gry w różnych miejscach, na różnych komputerach i wszędzie jest ten sam problem.

Bilet na imprezę miałam jeden w przeciągu prawie 3 tygodni. Konwentu także nie miałam, prócz o dziwo dziś. W ciągu dnia dość dużo gram w grę i robię pełno zadań. Gdy członkowie pisali o konwentach mi nic nie okazywało. Jedynie przy zmianie miejsca misji wyskakuje mi czasem okno o tym, że konwent się skończył, lub impreza - na której nie byłam i nie miałam nawet biletu... :/

Prosiłabym o rozwiązanie tego problemu, aby pokazywało mi kiedy jest konwent i nie kłamało, że imprea się skończyła. I mam pyt. od czego zależy to, jak często pojawia się bilet? Bo jeden na 2, 3 tyg t chyba coś nie halo przy codziennym wyczerpywaniu energii a nawet i więcej.

 

Pozdrawiam.



#2 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 15 marzec 2015 - 18:20

Konwent - Najwidoczniej nie masz odblokowanych stref w której konwent się pojawiał.

 

Bilet - Bilet pojawia się losowo, nie mamy wpływu na szybsze zdobywanie go.


Dołączona grafika


#3 Kas

Kas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 16 marzec 2015 - 16:35

Strefy mam odblokowane cztery i jak napisałam, zawsze się pokazywało, dopiero od paru tygodni jest problem...

Prosiłabym czytać uważniej.



#4 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 16 marzec 2015 - 17:46

W chwili obecnej jest 6 stref, więc jak pisałem wcześniej ... możliwe że konwenty odbywały się w strefach które masz zablokowane.

 

Dla pewności postanowiłem zapytać kilku graczy czy mają taki problem - Nikt się z nim nie spotkał, więc, dla pewności możesz napisać do Supportu lub upewnić się że te konwenty o których wspominasz odbywały się w strefach które masz odblokowane.


Dołączona grafika


#5 Kas

Kas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 16 marzec 2015 - 19:03

Już się upewniałam gdzie były w jakich strefach - w tych, które są odblokowane.

I spotkałam graczy z podobnym problemem, którzy pisali już do supportu - ale był brak odezwu więc postanowiłam zamiescić post tu. No dobra, w każdym bądź razie dziękuję, mam nadzieję, że się cos zmieni.



#6 Darena

Darena

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Cizia69
  • Studio:Nimfomanki
Reputacja: 22

Napisano 16 marzec 2015 - 20:38

Właśnie sporo osób narzekało ostatnio na konwenty. Grałam wcześniej razem z chłopakiem (mam wyższy lvl od niego) i czasem nie miałam info o konwencie, choć u niego dawno się pojawiło, i na odwrót. Nie wiem, czy konwenty nie są też dla wybranych ludzi (coś w stylu brania pod uwagę tylko części użytkowników w danym momencie), ale nie dam uciąć sobie ręki. 

Do tego w ostatnim czasie pojawiło się sporo błędów z powiadomieniami, gdyż często info wysyłane jest ok. 30 minut przed zakończeniem, co też jest nieco niesprawiedliwe.


Spoiler

#7 SexyCoffee

SexyCoffee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 postów
  • LocationSilesia
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyCoffee
  • Studio:FUUUL SERVIS
Reputacja: 67

Napisano 03 kwiecień 2015 - 17:31

W zasadzie to nie jest błąd, tylko denerwująca funkcja - niektórym konwent nie pojawia się od razu (mimo, że są zalogowani). Najgorsze jest, gdy wiadomość o konwencie pojawia się np. na ostatnie 17 min i NIE MA SZANS, aby zaliczyć go i dostać jakiś relatywnie wartościowy item. Czasami zawiadomienie pojawia się dopiero po wykonaniu misji.

 

Moim zdaniem zawiadomienie powinno pojawiać się natychmiast NAWET w trakcie misji - aby można ją było nawet przerwać i rozpocząć konwent.

 

Tak samo jest z ilością punktów potrzebnych do zaliczenia - to już jest totalnie nie fair... człowiek się zaloguje na początku 1,5h konwentu i musi godzinę klikać, aby w ogóle go mieć zaliczony. Ktoś się zaloguje na ostatnie 20 min, wystarczą 4 misje i ma wszystko zaliczone... fakt, nie dostanie nic wartościowego, ale chodzi o sam fakt zaliczenia. Powinno być tak, że jest jakiś pułap, jeden dla wszystkich, który w min. 20-30 min można zaliczyć - jak ktoś klika 1,5h to niech przekroczy go nawet i trzykrotnie i niech dostanie po prostu lepsze wynagrodzenie. A jak ktoś zalogował się na ostatnie 10 min... no to trudno, life is brutal, nie zawsze ma się szczęście. Byłoby to po prostu sprawiedliwe, w każdym razie sprawiedliwsze niż teraz.

Teraz jest tak, że dajmy na to, ktoś dostał powiadomienie na początku konwentu i nie ma czasu klikać godzinę - poklika 20 min i nie zaliczy. A ktoś, kto zalogował się na ostatnie 20 min zaliczy. Jest to moim zdaniem totalnie bez sensu, zwłaszcza z dziwnym systemem powiadomień w parze.


Zapraszamy do studia FUUUL SERVIS

+++ miejsce w pierwszej 10 +++ 88% rozwoju +++ nacisk na walki +++ fantastyczni ludzie +++ miejsce dla Ciebie! +++

napisz do jhs lub SexyCoffee


#8 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 04 kwiecień 2015 - 16:58

Popieram osobę powyżej.

  Powiadomienia o konwentach są bardzo słabe. Jak jesteś w pracy to jedynie po czym poznasz że konwent jest to taki że mapka sie włączy.

Powinni dać info na cały ekran gry że konwent jest i czy chcesz przerwać to co teraz robisz (misje,prace,pisanie wiadomości) i czy chcesz bezpośrednio przejść do konwentu.

 

  W dodatku nie raz informacja (mapka) włączy się z opóźnieniem mimo iż jesteś zalogowany. Do tego problemem są godziny potencjalnego konwentu. Powinny być takie jak poprzednio że potencjalny konwent może być co 60 minut a nie co 30. Wprowadził bym także zegar który byłby jeden dla wszystkich na danym serwerze aby nie było iż serwer ma inny czas a my mamy inny a później pojawiają się "kwiatki" ze spóźnieniami na konwent.



#9 SexyCoffee

SexyCoffee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 postów
  • LocationSilesia
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyCoffee
  • Studio:FUUUL SERVIS
Reputacja: 67

Napisano 09 kwiecień 2015 - 16:34

@Gamer bo właśnie serwer ma chyba inny czas, co wnioskuję po walkach studiów - np. walka zaplanowana na 18:00 odbywa się faktycznie o 18:05.

 

A półgodzinne konwenty to zło :) aktualka, która skróciła konwenty to był totalny niewypał. Owszem, 3-godzinne konwenty trzeba było skrócić, ale Panowie Programiści chyba po prostu skrócili wszystkoe o 50% i stąd pojawiły się półgodzinne konwenty. A skracając czas konwentów, powinno się, adekwatnie do tego, skrócić (zmniejszyć) pułap/ilość misji, które trzeba wykonać, aby dostać coś sensownego - o tym zapomnieli. I teraz dla osób powyżej 20 lvlu taki konwent to o d*** rozczaś.


Zapraszamy do studia FUUUL SERVIS

+++ miejsce w pierwszej 10 +++ 88% rozwoju +++ nacisk na walki +++ fantastyczni ludzie +++ miejsce dla Ciebie! +++

napisz do jhs lub SexyCoffee


#10 MatkaBoska

MatkaBoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MatkaBoska
  • Studio:Klasztor Rozpusty
Reputacja: 27

Napisano 11 czerwiec 2015 - 11:23

Witam, mam problem z konwentem. Mianowicie Był on wczoraj- przedwczoraj kończył sie on około 3 nad ranem. Wraz z moim chłopakiem znaleźliśmy sie w top 10 a przedmiotów nie dostaliśmy 



#11 zlotawara

zlotawara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 postów
  • Locationpolska
  • Serwer:PL1
  • Postać:Zlotawara
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 18

Napisano 11 czerwiec 2015 - 14:26

Witaj :) Proponuje zgłosić sprawe do sapportu, oni zajmą sie Twoim problemem :)


Dołączona grafika

#12 SexyCoffee

SexyCoffee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 postów
  • LocationSilesia
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyCoffee
  • Studio:FUUUL SERVIS
Reputacja: 67

Napisano 18 czerwiec 2015 - 10:33

@Matkaboska czasem pułap jest tak kosmiczny, że po prostu nie da się tego zaliczyć i choć masz np. 10, 12 miejsce, raz miałam chyba 5 a i tak nie zaliczyłam, bo miałam niewystarczającą ilość punktów (mimo wspomagacza 50%...). I nie wiem dla kogo są takie konwenty, ktoś może liczy, że ja wpłacę 200 diaxów, żeby zaliczyć jakiś konwencik, z którego i tak dostanę jakiś badziew? Konwent dla może 2 osób, które go zakończą?

Te konwenty zazwyczaj to są konwenty drużynowe tzn. prawdopodobnie pułap jest liczony *ilość osób online w studio i tyle trzeba wspólnie uciułać. Chyba nie muszę się rozpisywać dlaczego takie rozwiązanie jest bez sensu. Ty się nastarasz, naklikasz, a ktoś kogo po prostu nie ma przy kompie (bo nie może albo coś) liczy Ci się do pułapu, ale nie uczestniczy. Powinno to być rozliczane indywidualnie.

 

Albo po prostu powinien być napis - konwent drużynowy - czy chcesz uczestniczyć? TAK/NIE. Im więcej osób uczestniczy, tym większy pułap ale i większe nagrody np. powyżej 3 osób - item średni, powyżej 6 - epicki. Ale jak wiesz, że np. zalogowałeś się tylko na chwilę w autobusie i nie możesz uczestniczyć to dajesz "NIE" i koniec kropka.

 

Bo liczenie nagród też jest trochę daremne, jak zaliczysz, dostajesz zwykły item (a czasami ciężko jest w ogóle zaliczyć), jak przekroczysz masz 1,5x pułapu dostajesz rzadki, a jak ponad 2x więcej niż wymagane - epicki (tak na oko). Powinno być to trochę bardziej urealnione, bo tak jak piszę,w  konwentach drużynowych po prostu często nie ma szans wyrobić nawet 1,5.


  • MatkaBoska lubi to

Zapraszamy do studia FUUUL SERVIS

+++ miejsce w pierwszej 10 +++ 88% rozwoju +++ nacisk na walki +++ fantastyczni ludzie +++ miejsce dla Ciebie! +++

napisz do jhs lub SexyCoffee






Also tagged with one or more of these keywords: konwent, impreza, imprezy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych